راهنمایی قدم به قدم برای هک Wii میخوام و سوال زیاد دارم

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ببین اینجا زده چجوری dvd هارو رایت کنی...راستی دسته ی gc رو از کجا گرفتی؟...آخه من هرکاری میکنم تو ریکاوری منو نمیره(به مادچیپ ربط داره؟)
منم با imgburn رایت کردم
با سرعت 4
درسته دیگه
نشد

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من از Torrentleech میگیرم به UC بودنش اطمینان دارم با این همه بازم Risk اش کمتر از .wad ـه
برادر من کل این راههایی که تو داری فکر میکنی رو ما و چند نفر از قدیمی های اینجا رفتیم و به نتیجه نرسیدیم.
حالا بر فرض که ریسکش کمتره (یو سی بودن) بازی های ریجن های دیگه رو چی کار میکنی؟؟
مثلا اکثر بازی های یخورده جدید مثل pes2009 و punch out و Wii Sports Resort (که اگه بازی نکنی یعنی وی بازی نکردی تا حالا) می تونم بگم که با مود چیپ عمرا بیان.
یا مثلا Madworld باید حتما یه IOS براش نصب کنی وگرنه با مودچیپ اصلا نمیاد.سافت چیپ یه معجزه هست به نظر من.
برو از بهنام (PSXGamer) بپرس یه لیست تو سایت GBA بود که سازگاری بازی ها با مودچیپ ها رو مینوشتن توش ولی بعد از اومدن این لودر ها دیگه آپدیت نشد و الانم که اون صفحه رو فکر کنم پاک کردن وگرنه لینکشو میدادم.
مشکل نه IOS ـه نه اون Homebrew و نه اون تشکیلاتی که اینجا بحث می کنیمه اشتباهتون این بود که شما اومدی همه ی IOS ها رو بدون توجه به نیازت نصب کردی و اینجوری شد.
یادته من تو تمام پیام خصوصی ها یا تو همین تاپیک بهت گفته بودم که همه ی IOS ها رو نباید نصب کنی ولی رفتی از یه فروشنده X360 پرسیدی که اونم گفت IOS مثل آپدیت های ایکس باکسه که داشبورد رو عوض نمی کنه.
پس نتیجه میگیریم که باید با این هک ها و غیره کنار بیای.
جو یهو گرفت منو ببخشید که سرتون رو درد آوردم.

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
برادر من کل این راههایی که تو داری فکر میکنی رو ما و چند نفر از قدیمی های اینجا رفتیم و به نتیجه نرسیدیم.
حالا بر فرض که ریسکش کمتره (یو سی بودن) بازی های ریجن های دیگه رو چی کار میکنی؟؟
مثلا اکثر بازی های یخورده جدید مثل pes2009 و punch out و Wii Sports Resort (که اگه بازی نکنی یعنی وی بازی نکردی تا حالا) می تونم بگم که با مود چیپ عمرا بیان.
یا مثلا Madworld باید حتما یه IOS براش نصب کنی وگرنه با مودچیپ اصلا نمیاد.سافت چیپ یه معجزه هست به نظر من.
برو از بهنام (PSXGamer) بپرس یه لیست تو سایت GBA بود که سازگاری بازی ها با مودچیپ ها رو مینوشتن توش ولی بعد از اومدن این لودر ها دیگه آپدیت نشد و الانم که اون صفحه رو فکر کنم پاک کردن وگرنه لینکشو میدادم.
مشکل نه IOS ـه نه اون Homebrew و نه اون تشکیلاتی که اینجا بحث می کنیمه اشتباهتون این بود که شما اومدی همه ی IOS ها رو بدون توجه به نیازت نصب کردی و اینجوری شد.
یادته من تو تمام پیام خصوصی ها یا تو همین تاپیک بهت گفته بودم که همه ی IOS ها رو نباید نصب کنی ولی رفتی از یه فروشنده X360 پرسیدی که اونم گفت IOS مثل آپدیت های ایکس باکسه که داشبورد رو عوض نمی کنه.
در تایید حرفتون بگم من یه wii j خریدم که فقط روش homebrew channel روش نصب بود یه مموری خریدم از طریق اموزشهای دوستان توی یه شب سافت چیپ و برنامه های دیگه رو نصب کردم حتی رجیونش رو uc و بعد فريمور تبدیل به 4.1uc کردم یه شب دیگه هم جریان اجرای بازی از روی هارد رو باز با اموزش بچه های بازیسنتر روبراه کردم الان 100% بازیهای معمولی ومشکل دار رو اجرا کردم بدون مشکل اینم بگم هیچ بکاب از wii نگرفته بودم:biggrin1:
حالا دوست عزیزی که این تاپیک رو زدی این همه راه رو رفتی که با مود چیپ بازیهارو بیاری به اذیتش و ریسکش میرزید؟

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579

اول این که من اصلا بازی ـه مخالف با Region ‌ام رو نه DL می‌کنم نه میزارم تو دستگاهم حالا بازی هاش اونقدر مالی نیست که ۲ تا ‌ام مثلا بازی‌ ژاپنی بیاد اما رو UC نیاد من بمیرم واسش مگه کلا چقدر می‌خوام باهاش بازی‌ کنم من PS3 , X360 بازی‌ کردم Crysis رو Full Graphic رو PC ایم بازی‌ می‌کنم حالا خیال میکنی‌ این چه قدر می‌خواد حال بده بهم حالا نشد که نشد بعدم این که هر بازیی IOS یی که مختص خودش رو براش بریزی با دیسکش حالا دیگه رون هم نشد سر آخر به درک نشه

در مورد IOS ها 10000 بار سوال کردم فرمول شما چی‌ ـه برای این که فلان IOS مهمه یا نیست اینو از کجا می فهمید هیچ کس جوابی‌ نداد , حالا طبقه نتیجه گیریی که کردم IOS ‌ها مستقیم با Firmware رابطه دارن این طوری نیست که مثلا با Firmware ـه 3.2 یا 3.4 هر IOS یی که خواستی‌ رو بریزی , چرا چون مثلا فلان IOS بیسش رو Firmware مثلا 4.1 ـه این می‌شه که با 3.4 Firmware بنده وقتی‌ همه IOS ها رو ریختم چی شد ؟؟؟ IOS ‌ای که مثلا برای Firmware 4.0 بود نصب شد رو 3.4 و نتیجه‌ این شد , پس بهترین کار اینه که اولا آپدیت به آخرین Firmware مثل PS3 , بعدش دیسک بازی هم Region دستگاه , بدم هر IOS یی خود بازی‌ خواست میریزه حالا نهایتا مگه چند تا بازی‌ اجرا می‌خواد نشه که این همه NAND کنسول رو دستکاری می‌کنید خودت میگی‌ من روزی 100 دفعه بریک میشم حتما یه چیزی هست دیگه

بعدم من سوال کردم همه IOS ها رو بریزم چی میشه شما گفتی هیچی ولی فایده نداره حتی پرسیدم تکراری باشه چی شما گفتی هیچی نمیشه

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
در تایید حرفتون بگم من یه wii j خریدم که فقط روش homebrew channel روش نصب بود یه مموری خریدم از طریق اموزشهای دوستان توی یه شب سافت چیپ و برنامه های دیگه رو نصب کردم حتی رجیونش رو uc و بعد فريمور تبدیل به 4.1uc کردم یه شب دیگه هم جریان اجرای بازی از روی هارد رو باز با اموزش بچه های بازیسنتر روبراه کردم الان 100% بازیهای معمولی ومشکل دار رو اجرا کردم بدون مشکل اینم بگم هیچ بکاب از wii نگرفته بودم:biggrin1:
حالا دوست عزیزی که این تاپیک رو زدی این همه راه رو رفتی که با مود چیپ بازیهارو بیاری به اذیتش و ریسکش میرزید؟

بله تا وقتی‌ که طبقه آموزش بری جلو و یه واو جا به جا نکنی‌ هیچی‌ نمی‌شه اما داستان اینه که من باید یه کاری رو که می‌کنم بدونم چیه IOS‌ ها برام سوال بود و کسی‌ نتونست جواب بده کار IOS چیه‌ و برای چی‌ اصلا نصب می‌شه چرا همه شون نه و ................... آدم باید همه چی رو کامل بفهمه

دقیقا مثل هک درایو لایت آن Xbox 360 میمونه تو آموزش‌ها داستان حسین کرد شبستری واسه نیمه باز بودن دره درایو میگن اما میدونی‌ راهش چیه‌ اول که اون چیپ ساده رو بسازی که یه طرفش میره به Port Com یه سرشم ۳ تا سیم آزاده , لحیم می‌کنی , بعد کابله برق درایو رو شل میکنی‌ اجکت رو میزنی‌ باز می‌شه دوباره اجکت میزنی‌ میاد که بسته شه کل کابل رو میکشی بعدش در درایو رو با دستت تا نصفه میبری کابله برق رو دوباره به درایو وصل میکنی‌ این می‌شه که چشمک می‌زنه موقع نوشتن هم آآآآآآآیِ ی ی ی یه ثانیه اینا نداریم همون جور دستگاه روشن Write رو که میزنی کابله برق درایو رو میکشی سریع میزانی‌ تموم حالا برو آموزشو بخون ببین چه کرده

در مورد mod chip بابا شب اول دستگاهم به قول dani8gb سوپر فول بریک شد چه تستی میگرفتم ؟؟؟

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اولا تو وی اصلا بحث در مورد گرافیک بی فایده هست. هر جور راحتی من که نمی تونم زور بکنم بیا اینو بازی کن.
در مورد IOS ها 10000 بار سوال کردم فرمول شما چی‌ ـه برای این که فلان IOS مهمه یا نیست اینو از کجا می فهمید هیچ کس جوابی‌ نداد
عین همون 10000 بار رو جواب دادم پوشه پیام های خصوصیت رو چک کن.تو همین تاپیک هم هست.
حالا نهایتا مگه چند تا بازی‌ اجرا می‌خواد نشه که این همه NAND کنسول رو دستکاری می‌کنید خودت میگی‌ من روزی 100 دفعه بریک میشم حتما یه چیزی هست دیگه
نه عزیز من. من مشکلی با اجرای بازی ندارم. من دارم سیستم منوی دلخواه خودم رو می سازم واسه همین هم باید NAND رو انگولک کنم. بریک شدن من ربطی به IOS نداره....
ب
عدم من سوال کردم همه IOS ها رو بریزم چی میشه شما گفتی هیچی ولی فایده نداره حتی پرسیدم تکراری باشه چی شما گفتی هیچی نمیشه
شما گفته بودی که ویی که برای من میاد (یعنی همون شما) خیلی جدیده و خفنه و فلانه و احتمالا فریموره 4.0 داره و ... (برید پست اولتون رو بخونید) پس با این اطلاعاتی که شما دادین IOS ها همشون هستند (نینتندو خودش گذاشته) و با نصب دوبارشون هیچی نمیشه ولی قضیه بعدش فرق کرد و نه تونستین Boot2 نصب کنین و نه کنسولی که واستون آوردن 4.0 بود .
در هر حال الان که بریک شده این بحث ها بی فایده هست ولی این نکته رو هم بگم که خیلی های دیگه هم که با آموزش های ما جلو اومدن واسشون مشکلی نبوده و موفقم بودن.(مثل برادر دنی)

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
بله تا وقتی‌ که طبقه آموزش بری جلو و یه واو جا به جا نکنی‌ هیچی‌ نمی‌شه اما داستان اینه که من باید یه کاری رو که می‌کنم بدونم چیه IOS‌ ها برام سوال بود و کسی‌ نتونست جواب بده کار IOS چیه‌ و برای چی‌ اصلا نصب می‌شه چرا همه شون نه و ................... آدم باید همه چی رو کامل بفهمه

دقیقا مثل هک درایو لایت آن Xbox 360 میمونه تو آموزش‌ها داستان حسین کرد شبستری واسه نیمه باز بودن دره درایو میگن اما میدونی‌ راهش چیه‌ اول که اون چیپ ساده رو بسازی که یه طرفش میره به Port Com یه سرشم ۳ تا سیم آزاده , لحیم می‌کنی , بعد کابله برق درایو رو شل میکنی‌ اجکت رو میزنی‌ باز می‌شه دوباره اجکت میزنی‌ میاد که بسته شه کل کابل رو میکشی بعدش در درایو رو با دستت تا نصفه میبری کابله برق رو دوباره به درایو وصل میکنی‌ این می‌شه که چشمک می‌زنه موقع نوشتن هم آآآآآآآیِ ی ی ی یه ثانیه اینا نداریم همون جور دستگاه روشن Write رو که میزنی کابله برق درایو رو میکشی سریع میزانی‌ تموم حالا برو آموزشو بخون ببین چه کرده

در مورد mod chip بابا شب اول دستگاهم به قول dani8gb سوپر فول بریک شد چه تستی میگرفتم ؟؟؟
در مورد اموزشها بهت حق میدم یجاهایی گنگ هستش ولی کاری که من کردم این بود زدم سیم اخر هر برنامه ایی وهر IOS که دوستان معرفی کرده بودن نصب کردم اونم بدون بکاب
مشکل کار شما میدونی چیه خواستی wii رو اساسی هک کنی که مستقیم بازیهارو اجرا کنی که تو ایران بدلیل ساپورت ضعیف سخته چون ادم حرفه ایی میخواهد مثل Xbox 360 که میری بازار خوشکل کپی خورش کردند میخری یا اگه از خارج برات بیارند با 10000تومن کپی خور میشه بدون اینکه شما ریسک کنی در یه کلام میگم این کار ادمشو مخواهد کار منو شما نیست
من ساکن اهوازم wii رو هم اتفاقا از فروشگاه شباهنگ خریدم دو روز بعدش رفتم برای خرید بازی فروشنده تو دلش فکر کرد قصد پس دادن دستگاهو دارم چندبار سئوال کرد بازیهارو درست اجرا کردی گفتم اره بابا تازه فلان وفلان هم اجرا کردم خود فروشندهها هم زیاد با فروش wii راحت نیستند

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
داشتم رد میشدم دیدم که خیلی اینجا پست رد و بدل شده گفتیم تا داغه ما هم یه پست بدیم:p

دوستان توجه داشته باشن که اینجا هیچ مسئولیتی متوجه کسانی که آموزشی میذارن
نیست.به همین دلیل تا زمانی که آموزش مورد نظر رو با فرومهای دیگه چک نکردین دست به وی نزنین.
من خودم نزدیک 2 ماهه وی خریدم و جمعا از روزی که خریدم 2-3 ساعت هم بازی نکردم و همش باهاش ور رفتم ولی تا زمانی که در مورد کاری که میخواستم با وی بکنم اطمینان کامل نداشتم اون کار رو انجام ندادم

خوب شاید به خاطر آی کیویه پایینم هست ولی برای آپگرید کردن وی 2 هفته آموزشهای این سایت و چند تا سایت دیگه رو خوندم وبا هم مقایسه کردم و بالاخره فهمیدم که اصلا آپگرید وی چه کاری میکنه بعد گفتم بسم اله و آپگرید کردم

این که آدم بیاد یه روش رو مو به مو انجام بده به نظر من کار درستی نیست؛سعی کنید بفهمید که چه کاری قراره با دستگاهتون بکنید شاید در وسط کار با شرایطی روبه رو بشید که با روند آمورش فرق بکنه اونموقع هست که اگر درک کرذه باشید میتونید تصمیم دزست رو بگیرین

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
داشتم رد میشدم دیدم که خیلی اینجا پست رد و بدل شده گفتیم تا داغه ما هم یه پست بدیم:p

دوستان توجه داشته باشن که اینجا هیچ مسئولیتی متوجه کسانی که آموزشی میذارن
نیست.به همین دلیل تا زمانی که آموزش مورد نظر رو با فرومهای دیگه چک نکردین دست به وی نزنین.
من خودم نزدیک 2 ماهه وی خریدم و جمعا از روزی که خریدم 2-3 ساعت هم بازی نکردم و همش باهاش ور رفتم ولی تا زمانی که در مورد کاری که میخواستم با وی بکنم اطمینان کامل نداشتم اون کار رو انجام ندادم

خوب شاید به خاطر آی کیویه پایینم هست ولی برای آپگرید کردن وی 2 هفته آموزشهای این سایت و چند تا سایت دیگه رو خوندم وبا هم مقایسه کردم و بالاخره فهمیدم که اصلا آپگرید وی چه کاری میکنه بعد گفتم بسم اله و آپگرید کردم

این که آدم بیاد یه روش رو مو به مو انجام بده به نظر من کار درستی نیست؛سعی کنید بفهمید که چه کاری قراره با دستگاهتون بکنید شاید در وسط کار با شرایطی روبه رو بشید که با روند آمورش فرق بکنه اونموقع هست که اگر درک کرذه باشید میتونید تصمیم دزست رو بگیرین

من هم کسی رو مسئول نمیدونم و با حرفت کاملا موافق هستم اما Forum بازی فایده نداره
شاید من جزو نفرهای اول بودم که 360 رو هک کردم یا Linux رو PS3 نصب کردم اما این Mini Console رو نمیشه این طوری هک کرد احتیاج به حظور چند نفر داره که باهم تبادل اطلاعات کنن البته دیمی هم میشه اما من اصولی میخوام

دقیقا همینه شما خنگ نیستی آموزشا همشون گنگن از 360 گرفته تا Wii مثلا یه سری گزینه هارو تو Jungle flasher اصلا نمیگن چی هست ..........................................

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ببین من به چندتا نتیجه رسیدم:
1.داریم بازی فالن قدری رو از 750 تومن 800 تومن میخریم پس همین که به جای اینکه 2 تا بازی بخری 80 هزار تومن 100تا میخری 80 تومن:p
2.من خیلی خیلی عاشق انگولک و هک و ور رفتن با کنسولم تا بازی .اما از دیشب که با نصبios 60 patched بریک شدم و با بوت می برگردوندم و 1 بار مردم و زنده شدم کلا بی خیال این جور چیزا شدم

3.از اونجایی که 2 تا Wii دارم اینو با اطمینان کامل میگم که هیچ وقت چیز های ریسک داری که رو Wii دیگری مثل هلو نصب میشن تو wii شما مثل خیار هم نصب نمیشن :biggrin1:

4. برای اینکه ios ها از پشت خنجر نزنن همیشه به اخرین ورژن اپدیت باشید

5.
Gears-Of-War :
5.1 شما عجله کردید و با اینکه کامل نیمدونستید ios چه همه رو نصب کردید( مثل این میمونه از سحر تا افطار روزه بگیری بعد افطار هرچی گیرت میاد بخوری بعد یه هفته تو دل درد گیر میکنی خوب wii بی چاره هم جنبش سوراخه دیگه ده بد تر)
5.1 شما کارت با این 3 تا راه میفتاد gecko,softchip,neogama

6 حالا که فروختیش رفت راحت.حالا اگه دلت میخواد کلکسیون کنسول جمع کنی پیشنهادم اینه که این کنسول گوگولی رو بخر از دست میدی این red steel 2رو ها

7و8و9و10و...:و مثل همیشه زیاد خودشو ناراحت نکن.

میگم تایپک خوبی شده هرکی بدهکاری چیزی داره بیاد مطرح کنه خالی میشه والا:biggrin1:
bye

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
ببین من به چندتا نتیجه رسیدم:
1.داریم بازی فالن قدری رو از 750 تومن 800 تومن میخریم پس همین که به جای اینکه 2 تا بازی بخری 80 هزار تومن 100تا میخری 80 تومن:p
2.من خیلی خیلی عاشق انگولک و هک و ور رفتن با کنسولم تا بازی .اما از دیشب که با نصبios 60 patched بریک شدم و با بوت می برگردوندم و 1 بار مردم و زنده شدم کلا بی خیال این جور چیزا شدم

3.از اونجایی که 2 تا Wii دارم اینو با اطمینان کامل میگم که هیچ وقت چیز های ریسک داری که رو Wii دیگری مثل هلو نصب میشن تو wii شما مثل خیار هم نصب نمیشن :biggrin1:

4. برای اینکه ios ها از پشت خنجر نزنن همیشه به اخرین ورژن اپدیت باشید

5.
Gears-Of-War :
5.1 شما عجله کردید و با اینکه کامل نیمدونستید ios چه همه رو نصب کردید( مثل این میمونه از سحر تا افطار روزه بگیری بعد افطار هرچی گیرت میاد بخوری بعد یه هفته تو دل درد گیر میکنی خوب wii بی چاره هم جنبش سوراخه دیگه ده بد تر)
5.1 شما کارت با این 3 تا راه میفتاد gecko,softchip,neogama

6 حالا که فروختیش رفت راحت.حالا اگه دلت میخواد کلکسیون کنسول جمع کنی پیشنهادم اینه که این کنسول گوگولی رو بخر از دست میدی این red steel 2رو ها

7و8و9و10و...:و مثل همیشه زیاد خودشو ناراحت نکن.

میگم تایپک خوبی شده هرکی بدهکاری چیزی داره بیاد مطرح کنه خالی میشه والا:biggrin1:
bye

بابا اول Soft Chip , Gecko, Neo Gamma رو ریختم اجرا نکرد بعد کرمم گرفت همه IOS ها رو ریختم میگیرمش داییم USA ـه میاد1 ماه دیگه

آره مثل این اطاقک ها شده که تو کلیسا ها هست هر کسی میاد یه اعترافی میکنه:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
بابا اول Soft Chip , Gecko, Neo Gamma رو ریختم اجرا نکرد بعد کرمم گرفت همه IOS ها رو ریختم میگیرمش داییم USA ـه میاد1 ماه دیگه
ایییییییییییییی من هر چی میکشم از همین کرم درونه:biggrin1:

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
ایییییییییییییی من هر چی میکشم از همین کرم درونه:biggrin1:

اقا این چه طرز صحبت کردنه :mad:(شوخی کردم)
بین خودمون باشه منم با این کرم درون بیگانه نیستم:laughing::laughing:
کلا باید داشته باشی تا wii درست و درمون اجرا بشه
خلاصه فکرکنم اخرش ...درون یه تاپیک میخواهد:laughing:

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
کلا برنامه neogama رو فراموش نکنید خیلی قابلیت داره از جمله اجرا راحت redsteel و همین طور اجرای بازیها از طریق usb من چنلش ونصب کردم به هیچ بازی نه نگفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر