GC 2009 | تمامی اخبار نمایشگاه Gamescom 2009

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
gamescom.jpg

خب از اونجایی که این نمایشگاه پر اهمیت ترین نمایشگاه بازی اروپا به شمار میره، بد ندونستم که همانند E3 که بازی سنتر تمامی دوستان رو در جریان کلیه وقایع اون گذاشت، این کار رو هم در مورد نمایشگاه Gamescom بکنیم. نمایشگاه از تاریخ 19 تا 23 آگوست 2009 برگذار میشه که من روز 21 ام که روز دوم دسترسی و بازدید عموم هستش بلیط گرفتم که برم و بعدش یه سری مطلب در مورد مشاهدات خودم خواهم نوشت.
و اما در مورد خود نمایشگاه:
در انتهای ماه آگوست 2009 برای اولین بار نمایشگاه Gamescom در شهر کلن آلمان افتتاح میشود. تعداد شرکتهای شرکت کننده در این نمایشگاه چیزی بالغ بر 300 شرکت از سرتاسر جهان میباشد که جدیدترین محصولات و خبرهای خود را در زمینه بازیها و سرگرمیهای الکترونیکی در این نمایشگاه به علاقمندان عرضه خواهند کرد.
همزمان با این نمایشگاه فستیوالی هم بعد از تعطیلی نمایشگاه در قالب کنسرتهای مختلف برگذار میشود.
کسانی نمیتونن حضورا به Gamescom بروند، قابلیت دسترسی و تماشای نمایشگاه را از طریق gamescom-Web-TV دارند که همزمان با افتتاح نمایشگاه از طریق کانال تلویزیونی سایت اینترنتی نمایشگاه و یا این کانال بر روی یوتوب بصورت زنده پخش خواهد شد.
همچنین کانال تلویزیونی آلمانی 3sat در روز شنبه 22 آگوست از ساعت 17:00 (به وقت آلمان) برنامه ای رو برای مرور جدیدهای دنیای بازی بصورت زنده خواهد داشت.
همین کانال در روز یکشنبه 30 آگوست (یعنی یه هفته بعدش) ساعت 16:30 برنامه ای در مورد پشت صحنه صنعت بازی سازی خواهد داشت که باید جالب باشه.

090129_gamescom500.jpg

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
به نظر من كه ps3 slim اگه در كار باشه توي اين نمايشگاه رونمايش نميكنن صبر ميكنن 1..2 ماه ديگه تو توكيو گيم شو رونماييش ميكنن

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
به نظر من كه ps3 slim اگه در كار باشه توي اين نمايشگاه رونمايش نميكنن صبر ميكنن 1..2 ماه ديگه تو توكيو گيم شو رونماييش ميكنن
خب به نظر شما اگر سونی توی Gamescom مدل Slim رو معرفی نکنه و بیاد تو توکیو گیم شو ازش پرده برداری کنه چه فرقی داره ؟
با این همه شایعاتی هم که در مورد PS3 Slim شده به نظر میرسه که واقعیت داشته باشه !
همه چیز امشب مشخص میشه .!.
این که تا همین چند روز پیش اسمش "سوشیانت" بود چی شد اسمش تغییر کرد ؟:confused:

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
bb

خب به نظر شما اگر سونی توی Gamescom مدل Slim رو معرفی نکنه و بیاد تو توکیو گیم شو ازش پرده برداری کنه چه فرقی داره ؟
با این همه شایعاتی هم که در مورد PS3 Slim شده به نظر میرسه که واقعیت داشته باشه !
همه چیز امشب مشخص میشه .!.

این که تا همین چند روز پیش اسمش "سوشیانت" بود چی شد اسمش تغییر کرد ؟:confused:
نمايشگاه اعتبار TGS يا E3 رو نداره و تقريبا تازه تاسيس هست و تا TGS هم 1ماه بيشتر نمونده
به نظر من اگه خيلي سوني بخواد سوپرايز كنه قيمت كنسول رو توي اين نمايشگاه كم كنه

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
نمايشگاه اعتبار TGS يا E3 رو نداره و تقريبا تازه تاسيس هست و تا TGS هم 1ماه بيشتر نمونده
به نظر من اگه خيلي سوني بخواد سوپرايز كنه قيمت كنسول رو توي اين نمايشگاه كم كنه
این که نمایشگاه اعتبار E3 رو نداره نظر شخصی شماست.این نمایشگاه جایگزین نمایشگاه Leipzik شده و بعد از E3 در رده دوم اعتبار هست.lol
به نظر من هم اگر سونی بخواد یک سورپرایز واقعی بکنه ملت رو مدل Slim پلی استیشن 3 رو معرفی میکنه !
این سونی هم هر وقت خواست سورپرایز کنه قبل از موعد مقرر لو رفت .:biggrin1:
دیگه ببینیم این دفعه چی میشه !!

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
Starcraft 2 و Diablo 3 در نمایشگاه GamesCom قابل بازی خواهند بود .

Blizzard اعلام کرد که دموی قابل بازی دو عنوان فوق محبوبش یعنی Diablo III و Starcraft II ، در نمایشگاه GamesCom در شهر کلن آلمان به نمایش در خواهند آمد.
نماینده ی سازندگان شرکت بلیزارد در انجمن دیابلو در پاسخ به سوالی گفت : "خوشحالیم که اعلام کنیم Blizzard Entertainment توجه زیادی به نمایشگاه gamescom که ماه بعد در آلمان برگزار میشود دارد. ما منتظریم تا به دوستان دیرینه و نزدیکمان به خاطر ورود به غرفه ی بلیزارد خوشامد بگوییم. غرفه‌ی بلیزارد دموی قابل بازی بازی های آینده مان را در بر خواهد داشت. همچنین باید گفت که غرفه ی ما از تاریخ پنج شنبه 20 آگوست تا یکشنبه 23 آگوست پذیرای عموم خواهد بود " او سپس ادامه داد : "دیگر بازیهای آینده ما هنوز به نقطه ی مشخصی نرسیده اند اما StarCraft II و Diablo III هر دور در راه هستند و آنها را در نمایشگاه خواهید دید ... پس منتظر باشید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
Blizzard اعلام کرد که دموی قابل بازی دو عنوان فوق محبوبش یعنی Diablo III و Starcraft II ، در نمایشگاه GamesCom در شهر کلن آلمان به نمایش در خواهند آمد.
نماینده ی سازندگان شرکت بلیزارد در انجمن دیابلو در پاسخ به سوالی گفت : "خوشحالیم که اعلام کنیم Blizzard Entertainment توجه زیادی به نمایشگاه gamescom که ماه بعد در آلمان برگزار میشود دارد. ما منتظریم تا به دوستان دیرینه و نزدیکمان به خاطر ورود به غرفه ی بلیزارد خوشامد بگوییم. غرفه‌ی بلیزارد دموی قابل بازی بازی های آینده مان را در بر خواهد داشت. همچنین باید گفت که غرفه ی ما از تاریخ پنج شنبه 20 آگوست تا یکشنبه 23 آگوست پذیرای عموم خواهد بود " او سپس ادامه داد : "دیگر بازیهای آینده ما هنوز به نقطه ی مشخصی نرسیده اند اما StarCraft II و Diablo III هر دور در راه هستند و آنها را در نمایشگاه خواهید دید ... پس منتظر باشید

امروز این دموها پخش شد ..

دیدن دموی DIABLO3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر