امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
uncharted (all)=10/10 تنوع محیطی بازی بقدری زیادی که انواع شرایط اب و هوایی رو میتونه توش تجربه کنه( کویر- جنگلی- یخ بندان) داستان بازی من یکی رو که به خودش جذب کرد، مورد دیگه اینکه یکجورایی من رو یاده سری فیلمهایه ایندینیا جونز انداخت

driver son francisco 4/10
داستان فوقالعاده ضعیف ، هیچ شباهتی به نسلهایه قبلیش نداره، بنظر من کلا سازنده موقع ساختش گیج شده، نمیدونسته چی بسازه، نمیدونسته باید بازی رو جوری اپن ورد بسازه که رقیب gta iv بشه، یا اینکه رو شبیه سازی ماشینها و سبک ریسینگ تمرکز کنه، از طرفی ورژنهایه قدیم داستان رو شخصیت اصلی بازی محوریت داره، ولی تو سانفرانسیسکو، همش شده ریسینگ، از تیر اندازی هایه جذاب و پلیسبازیهایه جذاب خبری نیست!
در کل من انتظار داشتم این بازی یک چیزی مثل gta بشه ولی بیشتر شبیه سری nfs شد!
اون 4 امتیازم بابت گرافیک و تنوع ماشیناش دادم

silent hill home coming
9/10
نکات مثبت: داستان زیبا، تنوع اپیزودها ، تنوع مونستر ها(هیولاها) ، محیط ترسناک ، موزیک عالی، گرافیک قابل قبول، داستان طولانی
نقاط ضعف: عکسالعمل کند کاراکتر الکس موقع موبارزه، تنوع کمه سلاح ها،

silent hill downpoure
8/10
مثبت: داستان زیبا ، معماهایه متنوع و زیبا، گرافیک عالی، سلاحهایه گوناگون( حتی میز صندلی کپسول حریق) داستان بازی طوری طراحی شده که تا اخر بازی متوجه ماجرا نمیشید.
نکات منفی: داستان کوتاه، تنوع مانسترها ی بسیار کم، محیط یکمقدار بسته تر نسبت به ورژنهایه قبل

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
God of War: Ascension

من از همان اول انتظار یک بازی پر از خشونت داشتم که خب این انتظار برآروده شد اما در بعضی المان ها یا متغیر های بازی، واقعا دچار تعجب شدم!
داستان : نحوه تعریف کردن داستان با این سبک، بیشتر برای سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی استفاده می شود اما خب اینهم تجربه ای نو بود.8/10
موسیقی : 8/10
گیم پلی : حرکات کراتوس نسبت به قبل - به نظر من - محدود تر شده بود. در شماره سوم بازی هم وسایل جذاب تر و هم حرکات بیشتری را شاهد بودیم ولی در این شماره از اول تا پاپان بازی تنها با یک صلاح ( همان زنجیر و شمشیر معروف) بازی می کنیم و تنها کمی رنگ قرمز(آتش) و آبی(یخ) و ... اضافه می شود.حتی پس از پایان بازی و استفاده از New Game هم مواردی که اضافه می شوند درخور یک همچین بازی ای و همچین سبکی نیستند. دیگران را نمی دانم ولی امکان کمبو زدن برای من میسر نبود! تنها بخشی که پیشرفت بسزایی داشت، مبارزه با غول ها و صحنه های سینمایی آن و حرکات از پیش تعیین شده اما جالب و جذاب بود که بسیار عالی و نفس گیر از آب در اومده بود.7/10
طراحی مرحله : به نظرم شاهد یک سبک نو در زمینه طراحی مراحل بازی بودم. عالی بود. بازگشت به فضاهایی که قبلا در آن بود، و انجام معما هایی نو و تغییر در آن حقیقا لذت بخش و بسیار بسیار خلاقانه بود.10/10
در کل امتیاز 8 را بیشتر برای این بازی می پسندم.( راستی چرا بخش Arena حذف شده؟)

در آخر اینکه بعد از تجربه The Last Of Us این اولین بازی آفلاینی بود که انجام دادم! ( دروغ چرا! Fallout3 را یه 7 یا 8 ساعتی بازی کردم ولی حوصلم نیومد!) چرا باید TLOU ساخته بشه که دیگه من پای بازی آفلاین نشینم!

last.warrior

کاربر سایت
Sep 22, 2014
22
نام
علیرضا

یکی از بهتــرین ها بود ولی یه سری مشکلات داشت ولی باز خوشم اومد ....

امتیــاز بنده به این بازی :

گرافیک : 8
گیم پلی : 8
موزیک و صدا : 7
جذابیت : 8
داستان : 7
امتیاز کلی : 8

last.warrior

کاربر سایت
Sep 22, 2014
22
نام
علیرضا
Beyound:Two Souls

خـــب من خــعـــلی وقت بود منتظر این بازی بودم ولی بدلیل انتقال به یه شهــر دیگه واسه کارم ... الان تونستم بازی کنم ....
واقیتـــش من شیفته استــاد دیوید کیج هستم ... کاراش ستــودنی هستن ....

وقتـــی بازی شروع شد .. یکم گیج کننده بود ولی کم کم جــا افتاد .... خــعــلی ها از این بازی انتقاد کردن و نمرات پایین بهش دادن که نمیتونم اینارو درکـــ کنم....

من وقتی این بازی رو انجام میدادم .... 2 تا حس داشتم .... 1- دارم یک فیلم هالیوودی میبینم 2- دارم یکی از بهترین بازی های تاریخ رو انجام میدم

به شخصـــه محو بازی شدم ...

امتیــاز بنده به این بازی :

گرافیک : 8
گیم پلی : 10
موزیک و صدا : 10
جذابیت : 9
داستان : 10
امتیاز کلی : 10 b-)

Amir.F

کاربر سایت
Sep 3, 2014
34
نام
امیر
Heavy Rain
داستان بازی اولش کند پیش میره و حوصله سر بر هست ولی بعذ از حدود یکی دو ساعت از بازی اصلا نمیشه ولش کرد.
امتیازکلی= 9

God of War 3
رویارویی با کریتوس در نسل جدید و گیم پلی عالی
امتیاز کلی= 9

The Last of US
بهترین در همه چیز...
امنیاز کلی= 10

Uncharted 2
داستان جداب و گیم پلی دوست داشتنی
امتیاز کلی= 9

Killzone 2
یک شوتر اول شخص بی نقص
امتیاز کلی: 10

Uncharted 3
داستان جداب و گیم پلی روان تر
امتیاز کلی: 9

• Like
Reactions: aidin_bandicot

last.warrior

کاربر سایت
Sep 22, 2014
22
نام
علیرضا

خـــــب همین الان بازی The Evil Within رو تمـــــوم کردم ....
15 چپ و تو 17 ساعت ...

در کل بازی قشنگی بود ... خوش ساخت ولی یکم کپــی از بازی EVIL بود ...
منکه خــعــلی خوشم اومد ...
ولی دو چیزش میخوذد تو ذوقم ....
کنترل و داستان که خــعــلی کشش دادن ....
کلا داستانایی که به تیمارستان های روانی ربط داره خــعــلی قشنگ و دلهره آور میشن ...
شخصیت های منفی بازی هم عالی طراحی شده بودن ...

در کل بازی قشنگ و جذابی بود ...

امتیازام به این بازی :

گرافیک : 9
گیم پلی : 9
موزیک و صدا : 10
جذابیت : 9
داستان : 9
امتیاز کلی : 9

last.warrior

کاربر سایت
Sep 22, 2014
22
نام
علیرضا

Vanquish
این بازی رو تموم کردیم ....
با اینکه سال 2010 اومده ولی گرافیک بالایی داشت و یکی از دلیلاش که منو جذب کرده بود .. سرعت بالایه بازی بود و کارایی که میتونستی بکنی ..
کلا بازیه ساده ای بود .... داستان نه چندان قوی ... و دیالوگ های ساده و قدیمی :|

ولی در کل به نظرم هر گیمر این باریو باید انجام بده .. سبک خاصی بود ....
گیم پلی هم تو 6 ساعت تموم میشه ...

نمرات من به این بازی :
گرافیک : 10 ( نسبت به سال 2010 )
گیم پلی : 8
موزیک و صدا : 7
جذابیت : 10
داستان : 5
امتیاز کلی : 8

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
Deus Ex:Human Revelation

بازی واقعا عالی بود.
گرافیک9/10
از نظر گرافیک استیل خاصی داشت که یه جورایی از رنگ زرد زیاد استفاده شده بود که جلوه خاصی به بازی میبخشید.فقط یه چیز که بنظرم تکراری بود انیمیشن های صورت NPC ها بود.
موسیقی و صداگذاری10/10
از این بخش هیچ ایرادی نمیتونم بگیرم.موسیقی واقعا فوق الادست و گیمر رو کاملا تحت تاثییر قرار میده.از نظر صداگذاری هم ایراد خاصی ندیدم و صداگذاران کارشون رو خیلی عالی و حرفه ای انجام دادن.
داستان9.5/10
داستان هم عالیه.مخصوصا شیوه روایت داستان عالی کار شده.
گیمپلی10/10
گیم پلی هم عالی بود مخصوصا شیوه آزادی عملی که توی انجام مراحل بود اونو خیلی لذت بخش کرده بود.
نمره نهایی...
10/10

آخرین ویرایش:

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
من تازه خریدم فعلا همینا رو تا آخرش رفتم.

the last of us = 8
god father = 6
ni no kuni = 7
god father 2 = 4
naruto ultimate ninja 1 = 3
naruto ultimate ninja 2 = 6
naruto ultimate ninja 3 = 8
kingdom hearts 1.5 = 7
kingdom hearts 2.5 = 8
beyond two souls = 7
journey = 7
flower = 5