Harvest Moon: Sugar village

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
890793-bokujoumonogatarisugarvillagebox_large.jpg

سلام خدمت طرف داران سری بازی Harvest moon به خصوص Back to nature.

در لیست بازی هایی که امسال برای PSP عرضه می شود بازی Harvest Moon: Sugar village نیز به چشم می خورد که به ظاهر جای گزینه مناسبی برای بازی Back to nature میباشد.

harvest_sugar_psp.jpg

harvest_sugar_psp_3.jpg

هم اکنون نسخه ژاپنی بازی عرضه شده و تا چند ماه دیگر زبان انگلیسی این بازی نیز عرضه می شود.

081212bokjo10.jpg

harvest_moon_sugartown_profilelarge.jpg

gfs_115808_2_2.jpg

این بازی را می توان به نوعی همان نسخه Save the homeland دانست که خیلی وقت پیش برای PS2 عرضه شد و نسبت به نسخه های سه بعدی دیگر بیشتر به Back to nature شبیه است.
=========================================================

لینک دانلود بازی به زبان ژاپنی:

Bokujou Monogatari Sugar Mura to Minna no Negai JPN FULL ISO 386 MB

http://ifile.it/8mp7jfv [Rar: 106 MB]

Password : hako
=========================================================

تا زمان عرضه نسخه انگلیسی این بازی منتظر بمانید... چون این بازی واقعا سر گرم کننده است.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
چرا اين تاپيك اينقدر سوت و كوره؟؟؟
بازي به اين شاخي.... :love:
اقا هر وقت نسخه اينگليسي اومد يه خبري بديد ممنون

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
چون همین امروز زدم... بازیم هنوز ژاپنیه. انشالا وقتی که بازی اصلیش اومد ... یا اگه کسی ژاپنی بلده بگه موضوع چیه... البته من بازی کردم ژاپنیشو به ظاهر همون Save the homeland هستش. فوری بیاد میذارم واسه دانلود... بازی از این کم حجم تر و سرگرم کننده تر و قشنگ تر نیست... من هنوز رو Back to nature رو بازی میکنم.:p :love:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
چرا من خبر دا نشدم!
سبکش شباهت زیادی به save the homeland داره
خدا کنه جذابیتش مثل back to nature باشه
ناشرش هم که Natsume نیست!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من از بچگی عاشق Harvest Moon بودم بخصوص Back To Nature اما متوجه یه چیزی شدم که این بازی هیچ چی نداره جز الافی. :D
آخه تو همون نسخه Back To Nature هم 2 یا 3 سال پشت سر هم بازی کردم اما آحرش هیچ به هیچ. این همه هم میگفتن اگه با کارن ازدواج کنیم مریض میشه میتونیم بریم به شهر ولی من که نرفتم.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من از بچگی عاشق Harvest Moon بودم بخصوص Back To Nature اما متوجه یه چیزی شدم که این بازی هیچ چی نداره جز الافی. :D
آخه تو همون نسخه Back To Nature هم 2 یا 3 سال پشت سر هم بازی کردم اما آحرش هیچ به هیچ. این همه هم میگفتن اگه با کارن ازدواج کنیم مریض میشه میتونیم بریم به شهر ولی من که نرفتم.
این 100 صفحه در موردش بحث شد! ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدیم!!
اگر محبوبیت نداشت این شایعات براش درست نمی شد!:smile:

مي شه يه عكس از گيم پلي back to nature بزاريد؟
واسه چه پلتفرمهايي هست؟
ممنون
برای PS1 واین یکی دو سال پیش هم یه بازی بازسازی شده از Back To Nature که اسمش Boy & Girl هست برای پلتفرم psp عرضه شده.

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
منم این بازی دو خیلی دوست دارم
من اینو رو PS1 بازی میکردم خیلی قشنگه فقط حیف که نسخث ژاپنی هست و ادم ازش هیچی نمیفهمه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر