گیم نت های کرج

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
الان داوود کیه شمایی آقای Dave antiH اره:d:d

اگه آره مییای باهم فیفا بزنیم من شاخ بازی در نمییارم میخام خودمو تست کنم چون همش تنهایی بازی میکنم...ولی منو باید با اختلاف 3 گل ببری باشه:dاگه بازی 3 بر 1 به نفع شما بشه من برندم:))

بیا امتحان کن.......
PIZZA PIZZA.....
راستی باید PS3 باشه ها
اره داداش خودمم....;)
قرارداد ترکمنچایه مگه 3 تا بیشتر باید بهت بزنم؟؟؟؟:d
خداییش مسیرامون خیلی ازهم دوره شما فردیسی من گوهردشت1!!
هم رو ps3 و هم رو xbox در خدمت هستیم اگه روزی قسمت شد بازی کنیم.;)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اول اینکه الان چرا جواب میدی ؟؟تا حالا داشتی فک میکردی؟
پول میگیرم ازت که فک نکنی شاخی بری تمرین کنی
خانواده که معلومه -خانواده ی کی می یاد میگیره بچه سوسول
راجع به خفت بازی حرف زدی -بهت میگم که ما خودمون خفت باز تیریم دوس داری ادرس بدم بیا از نزدیک اشناشو با بکسمون
ادعا و شاخ بازی که گذشته= ولی من با رفیقم تو fifa دیگه خودمونو ثابت کردیم
والا اون موقعها که وست بود یه کی بود سیبیلو-بعدش علی توپول اومد -بعدشم کوروش نامی
تورو نمیدونم چیه اسمت که میگی دستم بود
زمان ما کاپ فیفا ننداختن
این احسان خودتی؟؟من یه احسان میشناسم که متال باز بود و تکن باز(انصافا تکنش هم خوب بود اگه اون الان منو ببینه 100 درسد میشناسه و میدونه که ما فیفا بازیم)
داوود همون که از قزوین می یاد:یادمه سه دس world cup بازی کردم باهاش بدبت 8-9 تا خورد یکی زد(ایشون هم منو میشناسن )
اریا رو هم خیلی کم دیدم بهروز رو هم همینطور
محسن....الان که سربازی ولی وقتی تو وست بود هیچ وقت چیز نکرد با ما بازی کنه
مهرداد سیاهه ...با رفیقم بازی کرد حول حوشه 130-140 تومن باخت ولی نداد ما هم نخواستیم خفتش کنیم(میتونی ارش بپرسی بگو با داریوش بازی کردی) یادمه وقتی 11 اومد خودم باهاش بازی کردم که پوله بازی در بیاد
اینایی که تو میگی میخندن ...مهم اینه که وقتی منو میبینن چه حالی میشن
والا ما که دیگه خیلی وقته دسته هامونو اویزون کردیم واسه جووونه ها
ولی می یام واسه اون روز خودتو اماده کن

]چه خبرته نه 20 تا گل زدی بهم به خدا یادم نمیاد شما رو ولی در هر صورت میدونم که بیشترین باختی که تو world cup دادم 4-3 بوده من دسته رو ول کنم هم نمیتونی 2 تا بزنی چه برسه به 8 تا :)):))=))

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
اره داداش خودمم....;)
قرارداد ترکمنچایه مگه 3 تا بیشتر باید بهت بزنم؟؟؟؟:d
خداییش مسیرامون خیلی ازهم دوره شما فردیسی من گوهردشت1!!
هم رو ps3 و هم رو xbox در خدمت هستیم اگه روزی قسمت شد بازی کنیم.;)

دوررررررررره از فردیس تا گوهر دشت=))=))=)):d:d:dمن از فردیس میرفتم شهرکغرب میباختم مییومدم:)):)):))
هستیم آقا ما که از قبل بازنده ایم فردا تو پ.خ هما هنگ میکنیم یهو دیدی فردا امودم پیشت:d:d

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
اول اینکه الان چرا جواب میدی ؟؟تا حالا داشتی فک میکردی؟
پول میگیرم ازت که فک نکنی شاخی بری تمرین کنی
خانواده که معلومه -خانواده ی کی می یاد میگیره بچه سوسول
راجع به خفت بازی حرف زدی -بهت میگم که ما خودمون خفت باز تیریم دوس داری ادرس بدم بیا از نزدیک اشناشو با بکسمون
ادعا و شاخ بازی که گذشته= ولی من با رفیقم تو fifa دیگه خودمونو ثابت کردیم
والا اون موقعها که وست بود یه کی بود سیبیلو-بعدش علی توپول اومد -بعدشم کوروش نامی
تورو نمیدونم چیه اسمت که میگی دستم بود
زمان ما کاپ فیفا ننداختن
این احسان خودتی؟؟من یه احسان میشناسم که متال باز بود و تکن باز(انصافا تکنش هم خوب بود اگه اون الان منو ببینه 100 درسد میشناسه و میدونه که ما فیفا بازیم)
داوود همون که از قزوین می یاد:یادمه سه دس world cup بازی کردم باهاش بدبت 8-9 تا خورد یکی زد(ایشون هم منو میشناسن )
اریا رو هم خیلی کم دیدم بهروز رو هم همینطور
محسن....الان که سربازی ولی وقتی تو وست بود هیچ وقت چیز نکرد با ما بازی کنه
مهرداد سیاهه ...با رفیقم بازی کرد حول حوشه 130-140 تومن باخت ولی نداد ما هم نخواستیم خفتش کنیم(میتونی ارش بپرسی بگو با داریوش بازی کردی) یادمه وقتی 11 اومد خودم باهاش بازی کردم که پوله بازی در بیاد
اینایی که تو میگی میخندن ...مهم اینه که وقتی منو میبینن چه حالی میشن
والا ما که دیگه خیلی وقته دسته هامونو اویزون کردیم واسه جووونه ها
ولی می یام واسه اون روز خودتو اماده کن
آره جیگر طلا من همون احسان هستم و گیم نت وست دستم بوده.اون کوروش نامی که میگی توی وست بالا اومد ( خیابون 11 ). اون زمانی که بین 9 و 10 گوهردشت بودیم گیم نت دست منو محسن بود.دست همین داوود هم بوده..علی توپول هم که میگی الان اهوازه و کرج نیست.پس بگو فیفا باز هستی.خودتون که میدونید من همه بازی ها بازی میکنم الا فیفا.
عزیز دلم تو 17 سالته.یعنی 5 سال از من کوچیکتری.این یعنی زمانی که ما Silent Hill بازی میکردیم تو اجازه بازی کردنه این بازی رو نداشتی.چون بابات نمیزاشت و میگفت بچم میترسه و نشستی فوتبال بازی کردی :D
الان جوابتو دادم جون خودم مدیر یه انجمن دیگه هستم و وقت نمیکنم بیام اینجا.
پس بچه جون اول به شناسنامت و سنت نگاه کن و در مورد خفت کردن صحبت کن.به ما نمیخوری اگه هم بخوری قر میشی =))
من تا حالا فیفا بازی نکردم.ولی بیا باهام بازی کن.من دسته رو ول میکنم تو 4 تا بزن.نمیخواد 8 9 تا بزنی =))
بچه جون هرکدوم از اینا شاخ شدی خودتو بهم معرفی کن :

COD
TEKKEN
PES
Mortal Kombat

میدونی چی بده ؟برو چند صفحه عقبتر ببین یه چند نفری کل کل کردن باهام و الان خبری ازشون نیست.میدونی چرا ؟چون اونا هم مثل تو بی تجربه بودن و خوردن به دیوار..:))

• Like
Reactions: baris manco

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
آره جیگر طلا من همون احسان هستم و گیم نت وست دستم بوده.اون کوروش نامی که میگی توی وست بالا اومد ( خیابون 11 ). اون زمانی که بین 9 و 10 گوهردشت بودیم گیم نت دست منو محسن بود.دست همین داوود هم بوده..علی توپول هم که میگی الان اهوازه و کرج نیست.پس بگو فیفا باز هستی.خودتون که میدونید من همه بازی ها بازی میکنم الا فیفا.
عزیز دلم تو 17 سالته.یعنی 5 سال از من کوچیکتری.این یعنی زمانی که ما Silent Hill بازی میکردیم تو اجازه بازی کردنه این بازی رو نداشتی.چون بابات نمیزاشت و میگفت بچم میترسه و نشستی فوتبال بازی کردی :D
الان جوابتو دادم جون خودم مدیر یه انجمن دیگه هستم و وقت نمیکنم بیام اینجا.
پس بچه جون اول به شناسنامت و سنت نگاه کن و در مورد خفت کردن صحبت کن.به ما نمیخوری اگه هم بخوری قر میشی =))
من تا حالا فیفا بازی نکردم.ولی بیا باهام بازی کن.من دسته رو ول میکنم تو 4 تا بزن.نمیخواد 8 9 تا بزنی =))
بچه جون هرکدوم از اینا شاخ شدی خودتو بهم معرفی کن :

COD
TEKKEN
PES
Mortal Kombat

میدونی چی بده ؟برو چند صفحه عقبتر ببین یه چند نفری کل کل کردن باهام و الان خبری ازشون نیست.میدونی چرا ؟چون اونا هم مثل تو بی تجربه بودن و خوردن به دیوار..:))
اول اینو بگم(چون ترکیدم از خنده=)):)))به من میگی 17 سالته:))عقل کل اون ماله زمانی که ثبت نام کردم الان چقد گذشته؟اونو جمع کن سنمو به دست می یاری(بازم اگه نتونستی خودم بهت میگم جیگر:-*:d:x)
حالا بریم سر ادمه ی حرفات(بلا نسبت حرف)
اره داداش میدونم فیفا بازی نمیکنی خودم چند بار بهت گفتم گفتی بعضی موقعها شاید pes ولی فیفا بازی نمیکنی.
منم تکن باز نیستم و میدونم تو هم تکنت خوبه یکی دو سری هم بازی کردم و باختم هیچ کل کلی هم ندارم
من کلا تو فیفا شاخ هستم و همیشه هم بودم با اینکه چند ماهه دستگاه ندارم
راجع به سن دوباره حساب کن جوابتو میدم=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):))
باز راجع به خفت کردن گفتی حیف که میترسی وگرنه یه بار میبردمت هتل بفهمی خفت بازی یعنی چی
تازه الان 70-80 درصد رفیقام سربازی هستند وگرنه کافیه یکیشونو ببینی
راجع به فیفا هم دیگه غذیه ی بازی کردن مشخصه
تو بازی های دیگه هم همون تو شاخی بسه به ما نمیرسه:d:-*

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,991
نام
آریا
دوستان عنوان تاپیک مشخصه. گیم نت های کرج نه محل کل کل دو نفره. اگر هم میخواین پست این طوری بدین , لطفآ مودبانه باشه تا دفعه بعد شرمنده ـتون نشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر