آپگريد و دانگريد فیرمور سؤالات و مشكلات

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان من به یه مشکل خیلی بزرگ بر خوردم و اونم اینه که چند روز پیش پسر عمه ام یه psp go از تهران خریده بود که فکر کنم ورژنش 6.20بوده و کلی بازی واسش نصب کرده بودن.وقتی اومد خونه ی ما وصلش کردیم به وایرلس و اپدیتش کردیم به 6.37 بعدش تمام بازیهاش پاک شد و اونم گیر داد به من که خرابش کردی.
حالا به این نتیجه رسیدم که حالت کپی خورش از بین رفته.
از همه ی شما عاجزانه خواهش میکنم یه راهی دم پام بزارید تا بتونم هکش کنم یا دانگریدش کنم.
البته من در مورد هک pspچیزی بلد نیستم اما واسه موبایل استادم و از شما خواش دارم خیلی مبتدیانه راهنماییم کنید.
به خدا دعای خیرم پشت سرتونه....
فعلا هیچ روشی برای هک این فرم ور نیامده!
ولی به زودی شاهد خبرهای خوش می تونید باشید
پس خیلی ناراحت نباشید!

mason

کاربر سایت
Nov 30, 2010
26
نام
مهرداد
سلام اين تاپيك يه تاپيك خيلي كلي واسه روشهاي آپگريد و دانگريد انواع PSP هست به روشهاي مختلف.ممكنه سؤالاتي پيش بيادى بپرسيد در خدمتم!

در پست اول يكي از متداولترين موضوعات را مي گذارم كه خيلي پيش مياد!

ساده ترين روش دانگريد براي5.03 بدون نياز به باتري پاندورا:

مسئوليت خرابي احتمالي به عهده خود شماست.اين روش بارها تست شده و 100% جواب ميده.
توضيح مهم:اين روش براي psp 2000 جديد و psp 3000 جواب نمي دهد.براي اين دستگاهها تحت هيچ شرايطي از اين روش استفاده نكنيد.

خوب حالا مراحل دانگريد كردن:
1.برنامه chikHEN R2 رو دانلود كنيد
http://pspslimhacks.com/chickhen-r2-...e-503-released

chickHEN R2 رو به اين روش نصب كنيد:
a.فايل h.bin رو داخل مموري بريزيد (توي هيچ فولدري نريزيد.فقط داخل root مموري)
b.اگر PSP 1000 داريد فولدر PHAT و اگر PSP 2000 داريد فولدر SLIM را داخل PSP/PHOTO كپي كنيد.
2.برنامه Recovery Flasher V 1.5 را دانلود كنيد (تاكيد ميكنم حتما V 1.5)
http://dl.qj.net/Recovery-Flasher-v1...5281/catid/114

Recovery Flasher V 1.5 .3 را unzip كنيد و فولدر RECOVERY را در فولدر PSP/GAME كپي كنيد

4. Official Firmware 5.00 رو از اينجا دانلود كنيد:
http://pspslimhacks.com/index.php?dl_id=138
اسمشو از EBOOT به 500 تغيير بديد. پسوند pbp رو تغيير نديد
اين فايل رو داخل فولدر RECOVERY كپي كنيد

5. chikHEN R2 رو فعال كنيد.براي اينكار از داخل PSP به قسمت عكس بريد وخيلي سريع فولدر chickHEN رو باز كنيد و خيلي سريع تا آخرين عكس بريد پايين (تاكيد مي كنم خيلي سريع)
با انجام اين كار صفحه سبز ميشه و دستگاه reset ميشه
نكته:اگر custom theme داريد غير فعال كنيد
اگر دستگاه هنگ كرد بريد ساعت psp رو در حالت +1:00 brussels قرار بديد
بعد از ريست شدن دستگاه بريد version دستگاه را چك كنيد بايد نوشته باشه chickHEN
6.بريد قسمت بازيها و برنامه Recovery Flasher V1.5 را اجرا كنيد
I Agree - never show this again را بزنيد
7.در قسمت بعدي install M33 CFW را بزنيد
صبر كنيد تا پيغام Press any button to shutdown بياد
يك دكمه بزنيد تا دستگاه خاموش بشه.دستگاه را روشن كنيد.
حالا فريمور شما 5.00 M33 شده است

موفق باشيد :cool:
-NEEMA-
سلام من psp ایم 1000 هست ورژن 6.37 هم هست اصلا فولدری به اسم PSP/PHOTO نداره یه فولدره picture تو روتش هست -- من خودم اون فولدرو درست کردم اما چیزی از فولدر های phat رو نشون نداد بعد رو picture ریختم خوند مراحله قبلی رو هم انجام دادم وسریع اومدم تا آخرین عکس چیزی نشد unsupported data شد
خواهشا یه راه با زبون ساده بگید من بفهمم زیره دیپلوم:d بدون باطری پاندورا ترجیحا خواهشا یکی جواب بده داره گریم رو در میاره

mason

کاربر سایت
Nov 30, 2010
26
نام
مهرداد
سلام من psp ایم 1000 هست ورژن 6.37 هم هست اصلا فولدری به اسم PSP/PHOTO نداره یه فولدره picture تو روتش هست -- من خودم اون فولدرو درست کردم اما چیزی از فولدر های phat رو نشون نداد بعد رو picture ریختم خوند مراحله قبلی رو هم انجام دادم وسریع اومدم تا آخرین عکس چیزی نشد unsupported data شد
خواهشا یه راه با زبون ساده بگید من بفهمم زیره دیپلوم:d بدون باطری پاندورا ترجیحا خواهشا یکی جواب بده داره گریم رو در میاره

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
سلام به همه

من یه فت دارم با این فریم وایر

5.50 GEN-B (Full)

s

الان به چی باید آپگریدش کنم برای استفاده کردن از بازی های کپی جدید ؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
  • Like
Reactions: rezidentevilone

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام
یه پی اس پی 2000 کپی دائم بود. ورژنش خیلی قدیمی بود. می خواستم 5.00m33 بریزم، اشتباهی ورژن اصلی رو ریختم. حالا باید از روش پاندورا استفاده کنم؟ یا راه راحت تر هم هست؟
لینک و توضیحات کامل لطفا
با تشکر

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
برادران زحمت کش و گرامی سلام
من یه دونه فت دارم روش هم 3.90 M33-2 نصبه میخواستم به 5.5 genآپش کنم اما محتویات لازم و که آموزششو جای دیگه ای نوشته بود رو ریختمو اجراش کردم اما وسط نصب خاموش میکنه و وقتی دوباره روشنش میکنم همه چی درسته ولی آپ نشده حالا من چه کنم؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
برادران زحمت کش و گرامی سلام
من یه دونه فت دارم روش هم 3.90 M33-2 نصبه میخواستم به 5.5 genآپش کنم اما محتویات لازم و که آموزششو جای دیگه ای نوشته بود رو ریختمو اجراش کردم اما وسط نصب خاموش میکنه و وقتی دوباره روشنش میکنم همه چی درسته ولی آپ نشده حالا من چه کنم؟
احتمالا" شارژ دستگاه زير 80 درصد هست

Sylar_JJ

کاربر سایت
Jul 26, 2011
7
سلام دوستان من یه psp 1000 دارم که factory reset کردم برای نصب فرمور(گفتم شاید مهم باشه)
بعد اینکه factory reset کردم گفت ریست میشه منم گفتم بله بعد روی صفحه سیاه موند دیگه هم تکون نخورد
الان 3.10 OE روشه

میخواستم بدونم چه جوری درست میشه؟
راه حلی هست یا نه؟

لطفا کمک!!!!!!!!!!!!!!:((:((:(:(:-s:-s:((:((

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوستان من یه psp 1000 دارم که factory reset کردم برای نصب فرمور(گفتم شاید مهم باشه)
بعد اینکه factory reset کردم گفت ریست میشه منم گفتم بله بعد روی صفحه سیاه موند دیگه هم تکون نخورد
الان 3.10 OE روشه

میخواستم بدونم چه جوری درست میشه؟
راه حلی هست یا نه؟

لطفا کمک!!!!!!!!!!!!!!:((:((:(:(:-s:-s:((:((
رم و باتري رو در بيار باتري رو بزار سر جاش ولي رم رو نزار حالا PSP رو روشن كن.

Sylar_JJ

کاربر سایت
Jul 26, 2011
7
رم و باتري رو در بيار باتري رو بزار سر جاش ولي رم رو نزار حالا PSP رو روشن كن.

این کارو کردم ولی درست نشد

brick شده؟

یه جوری درستش کردم ولی مربع به جای دایره تایید میکنه
اینو چه جور درست کنم

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
آقا من یه فت دارم که روش 5.0 m33 نصبه. فکر کنم یکی دو سالی بشه که آپدیتش نکردم و اصلاً تو باغ نیستم که این یکی دو سال چه فریمور‌های اومده و ...
الآن آخرین فریمورکی که باید به اون دستگاه رو آپدیت کنم چیه؟ میشه یه راست به جدیدترین فریمور آپدیتش کرد یا نه؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
آقا من یه فت دارم که روش 5.0 m33 نصبه. فکر کنم یکی دو سالی بشه که آپدیتش نکردم و اصلاً تو باغ نیستم که این یکی دو سال چه فریمور‌های اومده و ...
الآن آخرین فریمورکی که باید به اون دستگاه رو آپدیت کنم چیه؟ میشه یه راست به جدیدترین فریمور آپدیتش کرد یا نه؟

الان 6.39ME-9.1 هم اومده بله ميشه يك راست هم آپديت كرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر