نصب آفلاين فريمور 4.0 براي كساني كه دسترسي به اينترنت Wii ندارند

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یه نکته ی جدید درباره ی فریمور 4.2:
به گفته ی یه سری از کسانی که این فریمور رو نصب کردن این فریمور بعضی سیو های بازی ها رو هم پاک میکنه!!

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
میشه یکی این فایل s-menu4.0.wad رو که خودش ساخته روی رپید شیر آپ کنه؟ من هذ کاری می کنم نمیتونم کامل دانلودش کنم با nusd

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یعنی هیشکی اینو آپلود نکرده تا حالا روی اینترنت؟
آپلود فایل سیستمی Wii به صورت WAD یا IOS رو اینترنت غیر قانونیه تو فروم خارجی هم به زور گیر میاد.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
با همین 3.2 هم همه ی بازی ها اجرا میشه اگه 4.0 رو نصب نکنی چیزی رو از دست ندادی

بعضی ها چون بلد نبودن این فریمور رو نصب کنن فکر میکنن هیچ چی رو اضافه نمیکنه.

مزایای استفاده از این فریمور:

The Wii console can now use SDHC (SD High Capacity) Cards with a maximum of 32GB of storage.
The SD Card Menu (which allows you to easily copy titles from an SD or SDHC Card, run them, and delete them) is added to the Wii menu.
The Wii Shop Channel will now allow you to download titles directly to an SD or SDHC Card.
The Wii console's Data Management menu has been enhanced to make it easier to copy and move stored items on an SD Card or the Wii console's system memory.
Added SDHC support in the new version of the Wii Speak Channel (2.0)
Added SDHC support in the new version of the Photo Channel (1.1-b)
Added Virtual Console Arcade support in the Wii Shop Channel
The Wii User Agreement, which includes the Wii Privacy Policy, has been updated. Because the updated agreement applies to you and your use of the Wii Network Service, you should view the updated version by clicking on the Wii icon located on the lower-left portion of the Wii Channel menu, selecting Wii Settings, accessing the Internet setting, and selecting User Agreements.
There are other behind-the-scenes enhancements to the Wii console system menu included with Wii Menu 4.0
The Twilight Hack is now fixed.
IOS16 hack (used for piracy) is now fixed.
Downgrade will now brick the Wii (only if you have a Wii with 4.0 preinstalled

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
تفاوت هایی که ورژن 4 نسبت به 3.2 داره یکی شناسایی SDHC هست که با وجود هارد آپگرید کردن به خاطر اون مسخره به نظر می رسه .
یکی هم تغییرات در shop channel هست . مثلا مستقیم می تونی رو sd یا SDHC بریزی که اون هم به درد کسانی که هک کرده اند نمی خوره چون ما هک کردیم که پول ندیم !

سیستم منو 4.0 فقط باعث تغییر در منوی اول بازی می شه و هیچ ربطی به اجرای بازی ها نداره :

IOS16 hack (used for piracy) is now fixed.
Downgrade will now brick the Wii (only if you have a Wii with 4.0 preinstalled

http://wiibrew.org/wiki/System_Menu_4.0

این دو خط هم که از آدرس بالا کپی کرد می گه که دیگه نمی شه هک IOS16 رو انجام داد و Downgrade باعث break می شه ( هرچند که بعضی ها در فروم های خارجی نوشته اند که Downgrade کرده اند و مشکلی پیش نیومده ... )

در کل سیستم منوی بالاتر در اجرای بازی ها هیچ تاثیری نداره و باعث می شه روش های هک قبلی جواب ندهند و باید کارهای پیچیده تری انجام داد ...

من خودم بازی های جدیدی رو که می گیرم بدون هیچ مشکلی روی همین 3.2 اجرا میکنم .
چون من به خاطر اجرای جدیدترین بازی ها همیشه در فروم های خارجی در حال گشتن و خوندن هستم تا به حال نشده که تاپیکی ببینم که توش گفته باشه با ورژن فلان ، فلان بازی اجرا نمی شه ... و چون تاپیک های خارجی رو می خونم با اطمینان می گم که ورژن 3.2 هیچ ربطی به اجرای بازی ها نداره ...
در آخر هم چند فروم و تاپیک خارجی ( مخصوصا http://gbatemp.net/ ) که گفته اند فرقی نمی کنه و گفته اند I'm happy with 3.2 !

http://www.sgclub.com/singapore/wii_4_0_a_168468.html
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=156594

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
آقا علی به دادم برس!!
الان wii رو گذاشتم با wad manager که خودت لینکشو دادی آپدیت کنه
داره فایل سیستم منو 4 رو نصب می کنه رو content 115 مونده حدودا 1 ربعه
چه خاکی به سرم بریزم؟