جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Al1 persia

کاربر سایت
Feb 5, 2011
40
من میرم تو سیستم اینفو همین ورژن رو نشون میده که آپدیت شده ولی میخوام لایو وصل شم
میگه باید اپدیت کنی میزنم اپدیت از داخل کنسول بشه اخرش یه اروری میده و میگه اینترنت کانکشن رو تست کن در حالی که دانلود اپدیت رو کرده و کانکشن به نت هم اوکی هست تو تست فقط به لایو وصل نمیشه که اونم برا اپدیته
به نظرتون مشکل چی هست و من چیکار کنم
اگر ناقص اپدیت شده کجا برم چی رو پاک کنم و از دوباره بزنم
به نظرم اگه آفلاین آپدیت کنی بهتره، همین لینکی که گذاشتم دانلود کن و بعدش فایل اصلی رو از حالت رار خارج کن و رو فلش بریز و به سیستم بزن و سیستم رو روشن کن ، خودش آپدیت می کنه.

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
به نظرم اگه آفلاین آپدیت کنی بهتره، همین لینکی که گذاشتم دانلود کن و بعدش فایل اصلی رو از حالت رار خارج کن و رو فلش بریز و به سیستم بزن و سیستم رو روشن کن ، خودش آپدیت می کنه.
من دانلود کردم رو فلش اکسترکت کردم وصل کردم اول هم میرفت آنلاین ابدیت که دیزیبل کردم آنلاین رو
دوباره خاموش کردم فلش رو زدم روشن کردم هیچ اتفاقی نیفتاد
مثل پلی 3 باید برم از جایی این فایل رو تو فلش اجرا کنم؟ یا نام فولدر رو عوض کنم؟
اینکه گفتی خود به خود اینستالیشن میکنه انجام نشد
فلش فرمت فت 32 هست طبق مطلب پست اول اسم خود فلش رو هم پاک کردم
فقط نام فولدر تو پست اول اولش یه حرف دلار مانند هست که وقت اکسترکت اون نبود اضافه کنم یا ربطی نداره؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان من همون ساعت 12:45 اپدیت کردم یه مقدار سنگین بود ولی انجام شد نت ایران دیگه حالا که فالش هم هست داخل سایت و منبع همیشگی ولی من به نظرم اگه همه دوستان سعی کنن اپدیت افلاین بکنند بهتر هست که زمان اپ دی سی -برق رفتن فیریز شدن و..... احتمال داره بعد وقتی دستگاه بوت میشه به لایو وصل نمیشه باید افلاین اپ کنن.اینطوری خیلی بهتر هست.

- - -ویرایش - - -

وقتی فایل رو اکسترکت میکنی همون رو مستقیم انتقال بده رو فلش کنسول رو خاموش کن فلش رو بزن و روشن کن اگه فایل رو درست ریختی و نشد باز جای فلش رو روی پورت ها عوض کن تست کن.اتو بوت هست نیاز به کاری نداره.خودش انجام میشه.

Rush1911

کاربر سایت
Apr 2, 2010
32
نام
Majid
سلام بر اساتید

یه سوال داشتم ، من برا اولین بار دستگامو دارم به نت وصل میکنم میخوام Gta Online بزنم، الان داره آپدیت انجام میشه. یه پروفایل جدید ساختم و همه ی موارد امنیتی برا بن نشدنو دارم اجرا میکنم ، فقط برا داشبرد شک دارم،داشبردمو خیلی وقته بروز نکردم شاید یک سال میشه،ولی همه بازیای جدیدو مثل Gta و Assassins creed black flag رو بازی کردم. میخواستم بدونم داشبردم ردیفه؟ خطر بن شدن دارم یا نه؟

یه استاده جوون مرد زود جوابمو بده خیلی خوشحالم میکنه

راستی یه چیزه دیگه،رو جعبه دستگام زده 12 ماه گلد رایگان،از اونجایی که سه سال پیش خریدم دستگاهو و تا حالا یک بارم به لایو وصل نشدم بهم میده این گلدو یا نه؟ مرسی مرسی

آخرین ویرایش:

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
سلام بر اساتید

یه سوال داشتم ، من برا اولین بار دستگامو دارم به نت وصل میکنم میخوام Gta Online بزنم، الان داره آپدیت انجام میشه. یه پروفایل جدید ساختم و همه ی موارد امنیتی برا بن نشدنو دارم اجرا میکنم ، فقط برا داشبرد شک دارم،داشبردمو خیلی وقته بروز نکردم شاید یک سال میشه،ولی همه بازیای جدیدو مثل Gta و Assassins creed black flag رو بازی کردم. میخواستم بدونم داشبردم ردیفه؟ خطر بن شدن دارم یا نه؟

یه استاده جوون مرد زود جوابمو بده خیلی خوشحالم میکنه

راستی یه چیزه دیگه،رو جعبه دستگام زده 12 ماه گلد رایگان،از اونجایی که سه سال پیش خریدم دستگاهو و تا حالا یک بارم به لایو وصل نشدم بهم میده این گلدو یا نه؟ مرسی مرسی

نگران نباش وقتی این بازی هارو اجرا کرده پس lt3 داری و بن نمیشی ؛ در کل کسی رو بن نمیکنن به خاطر کپی خور بودن ؛
گلد هم الان فکر کنم نمیدن . یعنی باید حساب بانکی رو تو live ثبت کنی که تو ایران نمیشه .

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
نگران نباش وقتی این بازی هارو اجرا کرده پس lt3 داری و بن نمیشی ؛ در کل کسی رو بن نمیکنن به خاطر کپی خور بودن ؛
گلد هم الان فکر کنم نمیدن . یعنی باید حساب بانکی رو تو live ثبت کنی که تو ایران نمیشه .

يعني الان به چه دليلي كنسول رو بن ميكنن

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان یک سوال دارم نمیدونم برای شما هم همینطوره یا فقط دستگاه من اینجوری شده من اپدیت را از طریق انلاین انجام دادم بعداز 4 ساعت تمام شد و مشکلی نبود اما وقتی دستگاهو خاموش میکنم تصویر قطع میشه اما چراغ اکس باکسم خاموشو روشن میشه خیلی طول میکشه که کلا خاموش شه شما هم همینطوری هستید ؟
قبلا با ایپدیت قبلی 20 ثانیه بیشتر نبود

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
دوستان یک سوال دارم نمیدونم برای شما هم همینطوره یا فقط دستگاه من اینجوری شده من اپدیت را از طریق انلاین انجام دادم بعداز 4 ساعت تمام شد و مشکلی نبود اما وقتی دستگاهو خاموش میکنم تصویر قطع میشه اما چراغ اکس باکسم خاموشو روشن میشه خیلی طول میکشه که کلا خاموش شه شما هم همینطوری هستید ؟
قبلا با ایپدیت قبلی 20 ثانیه بیشتر نبود
دانلود هنگام استند بای دستگاه تون روشنه.
میتونید از تنظیمات خاموشش کنید تا بلافاصله دستگاه کاملا خاموش بشه.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان و مهندسان عزیز تاپیک رو نگاه کنید برای بن تاپیک هست --برای مسائل ایمنی تاپیک هست گخ اینطوری سو ء تفاهم نشه.من کلی میگم.اپدیت جدید کپی خور نمیپره --اینا همه دوکان و بازار مغازه دارهاست که کاسبی کنن کسی که ال تی 4 هست کنسول رامش نگران نباشه افلاین اپدیت کنید با خیال راحت که دی سی نشه و......ترجیحا فلش بیشتر از 4 گیگ نباشه و اسم نداشته باشه و خال باشه.حتما هم کانکشن نت رو موقع افلاین قطع باشه کابل rj45 شبکه یا وایرلس رو از کنسول جدا کنید.براس دانلود هم میتونید از بک گراند دانلود استفاده کنی اگه اپدیت هست مثل پیسی تنظیم کن که بعد از انجام خاموش بشه .هر موقع دانلود چیزی رو کنسل کردی از هستوری ادامه بده--ولی یادتون باشه اپدیت داشبورد اینطوری نیست اگه بتونه خودش اتو ماتیک ادامه میده.ببخشید زیاد حرف زدم.پ.خ بزنید اگه بتونم راهنمایی میکنم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من آخرین بازی که روو xbox انجام ئائم gta v - fifa 14 - injustice بود
الان برای فیفا 15 باید فریمور آپ کنم؟

نه لازم نیست. اما اگر می خواهی آنلاین بازی کنی به ناچار آپدیت آخر خوده لایو را باید بریزی. حدود 100 مگ هست معمولا. وقتی آنلاین بشی خودش بهت warning برای دانلود آپدیت می ده که می توانی بزاری دانلود بشه. اما اگر می خواهی افلاین بازی کنی نه لازم نیست.

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
نه لازم نیست. اما اگر می خواهی آنلاین بازی کنی به ناچار آپدیت آخر خوده لایو را باید بریزی. حدود 100 مگ هست معمولا. وقتی آنلاین بشی خودش بهت warning برای دانلود آپدیت می ده که می توانی بزاری دانلود بشه. اما اگر می خواهی افلاین بازی کنی نه لازم نیست.
میخام آنلاین بازی کنم ، اگه آپ کنم مشکلی با بازیه کپی ایجاد نمیشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر