جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

mhedie

کاربر سایت
Apr 23, 2014
5
سلام دوستان من دیروز پیغامی مبنی بر دریافت آپدیت روی ایکس باکس رو زدم بعد از خاموش روشن شدن ایکس باکس کینکت دیگر کار نمی کنه
و ارور آپدیت میده ورزن آپدیتم 16756لطفا راهنمایی کنید از چه آپدیتی برای حل مشکل استفاده کنم

xboxone22

کاربر سایت
Dec 31, 2013
2
سلام دوستان من ورژن کنسولم 2.0.165 هستش اومدم به اینترنت وصل کردم پیغام اپدیت جدید فکر کنم 167 رو داد سوالم اینه که ایا وقتی انلاین اپدیت کنم دستگاه بن میشه یه فروشنده زنگ زدم میگه اپدیت کنی دستگاه بن میشه بیار ما اپدیت کنیم
از فروشنده نوع درایو دستگاه رو پرسیدم گفت دستگاهت ltu هستش ایا من با اپدیت به صورت انلاین دستگاهم دچار مشکل میشه(کپی خور دستگاه میپره؟؟؟) ایا اصلا اپدیت به صورت انلاین خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر از همه:)

gamesk

کاربر سایت
Jun 17, 2012
13
نام
ابوالفضل
سلام به همه دوستان منیدونم اینجا جای این سوال نیست اما جای دیگه رو پیدا نکردم میخواستم بدونم چجوری میشه از محیط ایکس باکس لایو در بازی فیلم بر داری کرد ؟ مثلا در بازی

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان من دیروز پیغامی مبنی بر دریافت آپدیت روی ایکس باکس رو زدم بعد از خاموش روشن شدن ایکس باکس کینکت دیگر کار نمی کنه
و ارور آپدیت میده ورزن آپدیتم 16756لطفا راهنمایی کنید از چه آپدیتی برای حل مشکل استفاده کنم
سلام
دوست عزیز منم که اخرین بار اپ کردم با نت مستقیم.تموم شد و ریست که شد میخواست بره تو لایو ارور میداد .بد چک کردم ورژن رو دیدم اوکی هست.برا همین یک تستی کردم گفتم شاید پورت ها بسته باشه وی-پی-کرمو -شیر کردم --اوکی شد.البته 1 ساعت طول کشید تا فرند لیست .اوکی کنه .شما هم اگه تونستی تست کن.من نتم مخابرات 1 مگ هست.

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان منیدونم اینجا جای این سوال نیست اما جای دیگه رو پیدا نکردم میخواستم بدونم چجوری میشه از محیط ایکس باکس لایو در بازی فیلم بر داری کرد ؟ مثلا در بازی
دوست عزیز از محیط بازی مثلا حین بازی کردن ؟؟؟/ چه گیمی ؟یک سری گیم ها خودشون رکورد دارن البته اکثرا بخش مولتی .الان از چه گیمی میخوای فیلم بگیری؟/؟

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من ورژن کنسولم 2.0.165 هستش اومدم به اینترنت وصل کردم پیغام اپدیت جدید فکر کنم 167 رو داد سوالم اینه که ایا وقتی انلاین اپدیت کنم دستگاه بن میشه یه فروشنده زنگ زدم میگه اپدیت کنی دستگاه بن میشه بیار ما اپدیت کنیم
از فروشنده نوع درایو دستگاه رو پرسیدم گفت دستگاهت ltu هستش ایا من با اپدیت به صورت انلاین دستگاهم دچار مشکل میشه(کپی خور دستگاه میپره؟؟؟) ایا اصلا اپدیت به صورت انلاین خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر از همه:)
نه دوست گرامی اگه مغازه این حرف رو میزنه خوب پولش رو بگیره اینم کاسبی هست.اکثرا ما ها خودمون اپ میکنیم.دستگاه کنسول چی هست و کی گرفتی؟بهتر میشه راهنمایی کرد.ولی همیشه ممکن هست این بن لعن..... یک دفعه گریبان گیر شه.کپی خور پریدن که بحثش جداست اصلا ربطی نداره.

xboxone22

کاربر سایت
Dec 31, 2013
2
سلام با تشکر از راهنمایی شما دستگاه رو پارسال گرفتم مدلش Xbox360 250gb slim رنگ مشکی مات
من بازی های lt3 رو میزنم اجرا میکنه
اولین بارم هست می خوام تو لایو بیام ولی پیغام اپدیت میده 167 رو میده میشه راهنمایی کنید؟؟
من میترسم در هنگام اپدیت بن بشم
بعدش باید چی کار کنم که کپی خور نپره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر ازشما

ببخشیبد در ضمن کدوم نوع اپدیت بهتره (اپدیت انلاین-بافلش و..)
خواهشا به سوالاتم زودتر پاسخ دهید؟؟؟؟
بعد سوال خیلی مهمی که دارم با اپدیت کپی خور میپره(درایوltu) باید چی کار کنم کپی خورنپره؟؟

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
ببخشیبد در ضمن کدوم نوع اپدیت بهتره (اپدیت انلاین-بافلش و..)
خواهشا به سوالاتم زودتر پاسخ دهید؟؟؟؟
بعد سوال خیلی مهمی که دارم با اپدیت کپی خور میپره(درایوltu) باید چی کار کنم کپی خورنپره؟؟

سلام ببخشید از اینکه دیر شد.نه دوست عزیز در مورد اپدیت مطمئن باش که کپی خور LT3 هست کنسولت اصلا ربطی نداره و نمی پره.چون ما وضعیت نت استیبلی نداریم.با فلش یعنی افلاین اپ کن که تو همین تاپیک هستش.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان همین امروز یعنی پنج شنبه باز اپدیت جدید اومده برا لایو .اونایی که میتونن سریع انلاین اپ کنن یا دوستان طبق معمول کاریشون افلاین از منبع فلش اپ افلاین کنن.من وسط بازی بودم خوردم تو دیوار نوکرم.
دوستان من لینک http://support.xbox.com/en-GB/xbox-360/system/system-updates-info چک کردم همون قبلی هست فعلا.ولی برای دریافتش این منبع اصلی هست در خدمت هستم اگه سوالی بود.اگه سوادم بکشه زیر سوم دبستان باشه هااااا:-b

آخرین ویرایش:

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
لینک دانلود آپدیت جدید:
http://download.microsoft.com/downl...-8B4D-BCE0920D3238/SystemUpdate_16767_USB.zip

تو آپدیت های قبلی سابقه داشت که وسط بازی پیغام آپدیت بده و بازی رو قطع کنه، چون برا چند نفر دیگه هم همینطوری شده!
به نظرتون خطری نیست؟

من میرم تو سیستم اینفو همین ورژن رو نشون میده که آپدیت شده ولی میخوام لایو وصل شم
میگه باید اپدیت کنی میزنم اپدیت از داخل کنسول بشه اخرش یه اروری میده و میگه اینترنت کانکشن رو تست کن در حالی که دانلود اپدیت رو کرده و کانکشن به نت هم اوکی هست تو تست فقط به لایو وصل نمیشه که اونم برا اپدیته
به نظرتون مشکل چی هست و من چیکار کنم
اگر ناقص اپدیت شده کجا برم چی رو پاک کنم و از دوباره بزنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر