نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من با اجرای بازی ها از روی هارد و یا فلش هیچ مشکلی نداشتم ولی کنسولم رو جا به جا کردم ...
الان از روی فلش هیچ بازی رو اصلا نمیشناسه! از روی دیسک بازی رو میاره ولی از روی فلش نه!
فلش و هاردم هم هیچ مشکلی ندارن!
کسی راه حل این مشکل رو می دونه؟

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من قبلا WII داشتم و یه هارد 500 usb 2 بهش وصل می کردم و کلیه بازی ها رو اجرا می کردم.ولی متاسفانه وقتی اون رو به wii u ( که تازه خریدم و کپی خورش کردم ) می زنم هر چند ثانیه یه بار یه صدای کو چیک تق می ده ولی بازی ها رو نمیاره !
من هر سه لودر usb loader gx ، CFG usb loader، wii flow رو تو قسمت وی مد دستگاه wii u نصب کردم و بازی ها رو از روی فلش می تونم اجرا کنم .منتها یه مشکلی که هست از روی هارد نمی تونم تمام بازی هام رو اجرا کنم .من یه هارد 1 ترا بایت داشتم که پر از فیلم بود و 200 گیگش رو خالی کردم و با نرم افزار MiniTool Partition Wizard Professional Edition هاردم رو به دو تا پارتیشن تبدیل کردم و فرمت این درایو 200 گیگی رو از NTFS به FAT32 تغییر دادم بعد پوشه wbfs رو که شامل آرشیو بازی هام هستش رو از هارد 500 به این پارتیشن 200 گیگی هارد 1 ترا آوردم که متاسفانه هیچ کدوم از لودر ها نمی تونه هارد رو بشناسه ! لطفا اگه کسی راهی به ذهنش می رسه کمک کنه .
متشکرم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام من یه سری بازی با فرمت wbfsدانلود کردم اینارو توی وی چجوری میتونم اجرا کنم ممنون میشم کمکم کنید .

بازیهای باین فرمت هر کدوم توی یه فولدر با نام و آدی بازی باید باشند که احتمالا الان شما دارید. حالا این بازیها رو بریزید توی یه فولدر اصلی به نام wbfs و این فولدر اصلی رو بریزید توی محیط اصلی (روت) فلش یا هاردی که به وی متصل میکنید. لیست بازیها باید در نرم افزارهای اجرایی که روی وی دارید بیاد.

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
بازیهای باین فرمت هر کدوم توی یه فولدر با نام و آدی بازی باید باشند که احتمالا الان شما دارید. حالا این بازیها رو بریزید توی یه فولدر اصلی به نام wbfs و این فولدر اصلی رو بریزید توی محیط اصلی (روت) فلش یا هاردی که به وی متصل میکنید. لیست بازیها باید در نرم افزارهای اجرایی که روی وی دارید بیاد.

برادر شما شما توی وبلاگتون روش کامل هک کردن وی رو توضیح دادین،اما یه سوال: اینجا نوشتید که :
("10. حالا کارت اس دی رو توی کنسول بگذارید و سپس دستگاه رو روشن کنید. در صفحه اصلی wii وارد Messageboard شده و به تاریخ روز قبل (Yesterday) بروید. روی نامه سبز کلیک کنید. برنامه Hackmii Installer لود خواهد شد.،
11. حالا عدد 1 رو روی ویموت بزنید و پس از مدتی (قدری باید صبر کنید) صفحه ای پدیدار میشه. حالا HomeBrew Channel و Bootmii رو نصب کنید"

فایل bootmii رو برای دانلود گذاشتین،اما متاسفانه بنده فایل hbc رو برای این قسمت پیدا نکردم....

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

برادر شما شما توی وبلاگتون روش کامل هک کردن وی رو توضیح دادین،اما یه سوال: اینجا نوشتید که :
("10. حالا کارت اس دی رو توی کنسول بگذارید و سپس دستگاه رو روشن کنید. در صفحه اصلی wii وارد Messageboard شده و به تاریخ روز قبل (Yesterday) بروید. روی نامه سبز کلیک کنید. برنامه Hackmii Installer لود خواهد شد.،
11. حالا عدد 1 رو روی ویموت بزنید و پس از مدتی (قدری باید صبر کنید) صفحه ای پدیدار میشه. حالا HomeBrew Channel و Bootmii رو نصب کنید"

فایل bootmii رو برای دانلود گذاشتین،اما متاسفانه بنده فایل hbc رو برای این قسمت پیدا نکردم....

دوست گرامی منظور از hbc همون homebrew channel هستش که باید روی کنسول شما نصب باشه تا اجازه اجرای انواع برنامه های مربوط به اجرای بازیها و غیره به شما روی وی بده.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان ممنون میشم اگه یکی لینک دانلود cios usb2 رو بذاره....

ببینید دوست عزیز
ساپورت usb 2.0 برای محیط HBC یا همون Homebrew Channel هستش برنامه های تحت اجراش مثل USBLoader برای اجرای بازیهای Wii و حتما هم HBC شما باید نسخه 1.0.8 به بالا باشه!

برای داشتن این ویژگی 2 راه دارید:

1. داشتن سیستم منوی 4.3 یعنی وقتی ورژن منوی Wii شما وقتی در قسمت تنظیمات ببینید 4.3 باشه.
2. داشتن IOS58 بجای ارتقای سیستم منو: خودم از این روش استفاده کردم. سیتم منوی کنسول Wii خودم 4.1 هستش اما این IOS داخلش نصب کردم. نصبش هم مثل بقیه IOS ها.

برای اطمینان از اینکه این IOS توی سیستم شما نصبه از طریق HBC برنامه Wad Manager رو اجرا کنید (برنامه مخصوص نصب Wad ها). بعد از ورود به محیط برنامه و پس از یک بار فشار دادن کلید A روی ویموت، از کلیدهای جهت چپ یا راست استفاده کنید تا تغییر کردن IOS ها در بالای صفحه رو ببینید. انواع IOS های نصب شده رو می تونید مشاهده کنید و ببینید که آیا IOS58 رو هم در این لیست دارید. اگر هستش که حله وگرنه باید نصبش کنید. توی پک آپدیت IOS ها تو وبلاگم باید باشه.

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش

ببینید دوست عزیز
ساپورت usb 2.0 برای محیط HBC یا همون Homebrew Channel هستش برنامه های تحت اجراش مثل USBLoader برای اجرای بازیهای Wii و حتما هم HBC شما باید نسخه 1.0.8 به بالا باشه!

برای داشتن این ویژگی 2 راه دارید:

1. داشتن سیستم منوی 4.3 یعنی وقتی ورژن منوی Wii شما وقتی در قسمت تنظیمات ببینید 4.3 باشه.
2. داشتن IOS58 بجای ارتقای سیستم منو: خودم از این روش استفاده کردم. سیتم منوی کنسول Wii خودم 4.1 هستش اما این IOS داخلش نصب کردم. نصبش هم مثل بقیه IOS ها.

برای اطمینان از اینکه این IOS توی سیستم شما نصبه از طریق HBC برنامه Wad Manager رو اجرا کنید (برنامه مخصوص نصب Wad ها). بعد از ورود به محیط برنامه و پس از یک بار فشار دادن کلید A روی ویموت، از کلیدهای جهت چپ یا راست استفاده کنید تا تغییر کردن IOS ها در بالای صفحه رو ببینید. انواع IOS های نصب شده رو می تونید مشاهده کنید و ببینید که آیا IOS58 رو هم در این لیست دارید. اگر هستش که حله وگرنه باید نصبش کنید. توی پک آپدیت IOS ها تو وبلاگم باید باشه.

بله،متاسفانه ios58 نصب نشده،چطور باید نصبش کنم با wad manager ؟ با hbc امتحان کردم نشد.....

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
بله،متاسفانه ios58 نصب نشده،چطور باید نصبش کنم با wad manager ؟ با hbc امتحان کردم نشد.....

هر وقت هم کارت درست شد یو اس بی یا هارد رو به جای فلش سمت راست نصب کن برای اجرای بازیهای آخری که برای wii اومد هم نیاز به نرم افزار wiifelow اگه درست گفته باشم نیاز داری که این نرم افزار خودش راه های مخصوصی برای اجرا داره که نیاز شد پ خ کن بهت بگم مثلا بازی cod mw-just dance 5 اینا با wiifelow اجرا میشن

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
خدمت شما:
Ios58-installer

اگر نصب شد که هیچ وگرنه از همون مطلب کپی خور کردن wii بخش آپدیت IOS ها رو انجام بدین.

ممنون از شما برادر،ios 58 رو نصب کردم،usb رو شناخت منتها ایندفعه موقع اجرای بازی از طریق usb loader بازی بالا نیومد و صفحه سیاه شد،کلا اصن بیخیال شدم ،با همون دیسک بازی کنم سنگین ترم;;)...

- - -ویرایش - - -

هر وقت هم کارت درست شد یو اس بی یا هارد رو به جای فلش سمت راست نصب کن برای اجرای بازیهای آخری که برای wii اومد هم نیاز به نرم افزار wiifelow اگه درست گفته باشم نیاز داری که این نرم افزار خودش راه های مخصوصی برای اجرا داره که نیاز شد پ خ کن بهت بگم مثلا بازی cod mw-just dance 5 اینا با wiifelow اجرا میشن

ممنون از راهنماییتون آقا فرهاد عزیز ....

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
ممنون از شما برادر،ios 58 رو نصب کردم،usb رو شناخت منتها ایندفعه موقع اجرای بازی از طریق usb loader بازی بالا نیومد و صفحه سیاه شد،کلا اصن بیخیال شدم ،با همون دیسک بازی کنم سنگین ترم;;)...

- - -ویرایش - - -

ممنون از راهنماییتون آقا فرهاد عزیز ....
اگه بازیت جزو عنواین آخریه با usb loader باز نمیکنه فقط wiifelow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر