بهترین بازیهای DS

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
هر کس [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Soul Bubbles[/FONT] رو بازی نکرده به خودش و ds خیانت کرده
ds بازی های خفن زیادی داره یکی از بازی ها که 20 ساعت باهاش بازی کردم Picross 3D بود
من dsi داشتم فروختم حالا پشیمون شدم میخوام dsi xl بخرم
بچه ها [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Soul Bubbles [/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]یادتون نره اگه کسی بازی کرد و خوشش نیومد منو فحش بده[/FONT]

• Like
Reactions: playstation1

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

هر کس [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Soul Bubbles[/FONT] رو بازی نکرده به خودش و ds خیانت کردهds بازی های خفن زیادی داره یکی از بازی ها که 20 ساعت باهاش بازی کردم Picross 3D بود [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Soul Bubbles [/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]یادتون نره اگه کسی بازی کرد و خوشش نیومد منو فحش بده[/FONT]
بازی Soul Bubbles من دان کردم اما رو فلش کارتم که n5 بود کار نمیکرد . ds بازیا محشر زیادی داره مثل دریا بازی داره هر عنوانی که فکر بکنی داره من دی اس لایت داشتم باهاش زندگی کردم

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
world end with you :9/10
pokman diamond :9/10
final fantasy 4 :10/10
professor layton series : 9/10
chrono thriger:10/10

The World Ends With You باید 20 از 10 بگیره )x

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز بهتری بازی به نظر من
Mario & Luigi : Bowser's Inside Story

خیلی جالب و بعضی وقتها خنده داره

اصلا همه این بازیو به خاصر مسخره بازی در آوردن Mario و Luigi بازی میکنن! یه شاهکاره این بازی! مخصوصا اگه نسخه GBA اشو یعنی Mario & Luigi: Super Star Saga رو بازی کرده باشید از این بازی خ خوشتون میاد! البته به اندازه نسخه GBA اش خفن نیست :(

• Like
Reactions: playstation1

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
The World Ends With You باید 20 از 10 بگیره )x

- - -ویرایش - - -

اصلا همه این بازیو به خاصر مسخره بازی در آوردن Mario و Luigi بازی میکنن! یه شاهکاره این بازی! مخصوصا اگه نسخه GBA اشو یعنی Mario & Luigi: Super Star Saga رو بازی کرده باشید از این بازی خ خوشتون میاد! البته به اندازه نسخه GBA اش خفن نیست :(

موافقم

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
به نظر من :
Kingdom Hearts 358/2 Days 10/10
Kingdom Hearts Re:Coded 8/10
pokemon platinum 9/10
The Legend Zelda: Hourglass 10/10
Ghost Thrick phantom detective 10/10
Mega man Star Force 3 Black Ace 10/10

Mega Man Star Force خ باحاله! آدمو یاده Mega Man Battle network که واسه GBA بود میندازه!!! :x
از سری Mega Man عاشق Mega Man Zero هم هستم به شدت :d
Kingdom Hearts 358/2 Days رو با اینکه بازی نکردم ولی میدونم که واقعا 10 از 10 حقشه!
در ضمن من فک میکنم که mega man starforce dragon قشنگ تره از اونی که شما گفتی :d

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
من بازی Chrono Trigger رو دارم. اما همون اوایل بازی وقتی وارد ماشین زمان میشن توی لود گیر می کنه و صفحه رنگ و وارنگ می مونه. کسی می دونه ایراد کار از کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر