کجا با Psp بازی می‌کنید؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من یه مدت گرفتم ولی هر وقت اومدم بازی کنم بهم نچسبید و کلا بی خیالش شدم!

من وقتی با 360 و پلی 3 و پی سی بازی میکنه دیگه PSP بهم حال نمیده!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
عجب سوالی من از این تایپینگ خیلی خوشم اومد اقا ما یه PSP GO داشتیم تو تاکسی که میشستم میخواستم بازی کنم هرکی میدید میگفت این وسیله چیه چند خریدی از کجا خریدی تا برای یارو توضیح میدادم میرسیدم منزل بعد میگفتم خدایا خودت مارو نجات بده و بعد از این که به اینا فکر میکنم میگم حیف که فروختمش ولی در کل در روز بیشتر یه ساعت باهاش بازی نمیکردم چون خسته کننده بود برام تنها بازی هایی که باهاش تمام کردم هم دوتا بازی خدای جنگش بود:d

دقیقا منم همینطور ، سال 86 که دانشجو بودم و psp گرفته بودم ، هر وقت میخاستم برم شهرستان دانشگاه تا تو اتوبوس psp رو درمیاوردم همه میپرسیدن این چیه ؟ موبایله ؟ کامپیوتره ؟ mp4 ؟ خلاصه همیشه خدا خدا میکردم دوروبرم خلوت باشه بشه قشنگ بازی کرد .
الان که دیگه ماشالله همه موبایل دارن دو برابره psp ، دیگه کسی به psp نمیگه این چیه .

• Like
Reactions: Sega_genesis

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
توی مترو بازی میکنم. توی ماشین مسافرت رفتنی بازی میکنم. توی هواپیما بازی میکنم. زیر اقیانوس بازی میکنم. توی فضا بازی میکنم. روی دوچرخه هم باهاش موزیک گوش میدم :d کلا اگه pspم نباشه میمیرم :d ولی از وقتی که ویتا اومده ..................... :(

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
توی مترو بازی میکنم. توی ماشین مسافرت رفتنی بازی میکنم. توی هواپیما بازی میکنم. زیر اقیانوس بازی میکنم. توی فضا بازی میکنم. روی دوچرخه هم باهاش موزیک گوش میدم :d کلا اگه pspم نباشه میمیرم :d ولی از وقتی که ویتا اومده ..................... :(

خیلی خیلی باحالی.;;) ولی در کل مواظب هم باش. منم وقتی پیش دانشگاهی بودم بیرون تو دستم بود. خیلی خلاصه بگم یه موتور سوار رو دیدم دو نفر تابلو روش بودم . خودم فهمیدم قضیه چیه. ولی با اون حال به طرز عجیبی اومدن و نفر پشتی دستشو انداخت وسط PSP رو گرفت. ولی از اون جایی که آمادگیشو داشتم دستگاه رو کشیدم از دستش در اومد. حالا خوبه چاقویی چیزی نزدن بهم. در کل تو بیرون زیاد درش نیار. نه این رو هر چیز دیگه هم همینه.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
خیلی خیلی باحالی.;;) ولی در کل مواظب هم باش. منم وقتی پیش دانشگاهی بودم بیرون تو دستم بود. خیلی خلاصه بگم یه موتور سوار رو دیدم دو نفر تابلو روش بودم . خودم فهمیدم قضیه چیه. ولی با اون حال به طرز عجیبی اومدن و نفر پشتی دستشو انداخت وسط PSP رو گرفت. ولی از اون جایی که آمادگیشو داشتم دستگاه رو کشیدم از دستش در اومد. حالا خوبه چاقویی چیزی نزدن بهم. در کل تو بیرون زیاد درش نیار. نه این رو هر چیز دیگه هم همینه.
باور کن من این صحنه رو قبلا توی یه فیلم هندی دیده بودم (شوخی کردم) ولی فیلمه واقعیه خوب ما که ویتا رو تو جیب عقبیم میزارم و چون قدم 1.95 متر هست کسی جرات نمیکنه خیال باطل کنه حالا دیگه نمیدونم من که اهوازم ولی اگه شما تو تهران وضعیتتون اینه که خیلی اوضاتون خرابه:d

- - -ویرایش - - -

باور کن من این صحنه رو قبلا توی یه فیلم هندی دیده بودم (شوخی کردم) ولی فیلمه واقعیه خوب ما که ویتا رو تو جیب عقبیم میزارم و چون قدم 1.95 متر هست کسی جرات نمیکنه خیال باطل کنه حالا دیگه نمیدونم من که اهوازم ولی اگه شما تو تهران وضعیتتون اینه که خیلی اوضاتون خرابه:d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن

- - -ویرایش - - -

جدی اتفاق افتاده برام :|

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
محسن راست میگه. چون من خودم این اتفاق برام افتاده در مورد گوشیم. فیلم هندی و این چیزها هم نبوده. گوشی من را در حالی که داشتم صحبت میکردم از دستم یه موتورسوار دزدید و رفت. اهواز را نمیدونم اما اینجا از این اتفاقات زیاد میافته.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
محسن راست میگه. چون من خودم این اتفاق برام افتاده در مورد گوشیم. فیلم هندی و این چیزها هم نبوده. گوشی من را در حالی که داشتم صحبت میکردم از دستم یه موتورسوار دزدید و رفت. اهواز را نمیدونم اما اینجا از این اتفاقات زیاد میافته.

اوه اوه. برا تو هم اتفاق افتاده میشا؟؟؟:-s فقط باید خدا رو 1000 مرتبه شکر کرد که به خودمون آسیبی نرسوندن.^:)^

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
چه گیر دادین به قسمت فیلم هندی حرف من باور کنین من اینو تو یه فیلم هندی دیدم فیلمش اسمش یادم نیست ولی اینطور که شما میگین ادم خوف میکنه بره تو خیابون اینجوریش رو دیگه ندیده بودم از اینا بگذریم مثل اینکه چون بدن تو عین محسن اماده نبود رکب خوردی به قول محسن خوبه حالا خودتون اسیبی ندیدن . من یه جای دیگه که با psp بازی میکردم رو یادم اومد رفته بودم اصفهان تو خیابون داشتم قدم میزدم دیدم یه پسره در حال قدم زدن داره با psp بازی میکنه منم جو گیر شدم رفتم باهاش سلام کردم و باورتون نمیشه اگه بگم تو خیابون باهم بازی marvel رو مولتی زدیم .

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
مثل اینکه چون بدن تو عین محسن اماده نبود رکب خوردی
:-o جدی چه انتظاری داری از یه دختر لاغر و نحیف :d نکنه انتظار داشتی همونجا بهش یه تا پرنده بزنم :)) بیشرف ناخنمم را شکست و رفت :| اگه برم میگشت هر چی داشتم میدادم بره :d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
تو اتوبوس یا موقعی هایی که به کنسول های عزیزم دورم :bighug:
به کنسولت دوری یا از کنسولت دوری ;)
وای توی اتوبوس که نمیشه اصلا. اونقدر شلوغه که.................... خانم ها هم که یه جوری زل میزنن به آدم. اصلا اتوبوس خیلی مزخرفه :d ما یه بار با دوستام توی اتوبوس داشتیم نوبتی tekken بازی میکردیم که یه خانمه چادری برگشت زیر لب گفت فقط بلدن سر و صدا کنن و چشم پسرای مردم را هیز کنن :| منم که اصولا زود بهم بر میخوره )x میخواستم psp را بکوبم تو سرش بگم آخه به توچه. اولا چشماشون را درویش کنن. دوما یکی میخواد شیطنت کنه یکی دیگه هم میخواد این وسط نیگاه کنه این وسط تو چی میگی آخه :d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
به کنسولت دوری یا از کنسولت دوری ;)
وای توی اتوبوس که نمیشه اصلا. اونقدر شلوغه که.................... خانم ها هم که یه جوری زل میزنن به آدم. اصلا اتوبوس خیلی مزخرفه :d ما یه بار با دوستام توی اتوبوس داشتیم نوبتی tekken بازی میکردیم که یه خانمه چادری برگشت زیر لب گفت فقط بلدن سر و صدا کنن و چشم پسرای مردم را هیز کنن :| منم که اصولا زود بهم بر میخوره )x میخواستم psp را بکوبم تو سرش بگم آخه به توچه. اولا چشماشون را درویش کنن. دوما یکی میخواد شیطنت کنه یکی دیگه هم میخواد این وسط نیگاه کنه این وسط تو چی میگی آخه :d

=)) =)) =)) =)) =)) خیلی خوب بود.

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر