تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان لطف کنن و چند مورد را رعایت کنن:

• تبلیغ کردن ممنوعه
  • آدرس و شماره تلفن و آدرس سایت فروشگاه ها در پست ممنوعه و فقط یه صورت پیام خصوصی
  • به هیچ وجه توهین به شخص یا فروشگاهی در این تاپیک مجاز نیست. اگه از فروشگاهی راضی نیستین با دلیل بگین من از اینجا ناراضیم نه اینکه اون را با واژه هایی مثل "دزد" یا "کلاهبردار" خطاب کنین

ممنون

ps3 xbox baz

کاربر سایت
Feb 26, 2011
9
در ادامه حرفای دوستمون Remetzio بگم که کیفیتش هم از نارسیس بهتره!
جناب mehdiaaa5، بازی در عرض یه هفته قیمتش از 2500-3000 تومن شد 5000-8000 تومن! این بی انصافی نیست؟؟؟؟؟ حداقل اگه کیفیت داشتن میارزید، ولی آشغال به تمام معناس کیفیتشون! به خاطر اون دیسکا، 30 هزار تومن خرج افتاد رو دستم. بعد کسی مسئولیتشو به گردن میگیره؟؟؟ این بی انصافی نیست؟؟

دوست عزیز شما ببین مشکلات نوسانات قیمت ارزی که کلی روی خیلی از اجناس اثر گذاشت را نباید گردن یه فروشگاه بندازید یه جوری صحبت می کنید انگار از قبل رفته انبار کرده من خودم تو کار لوله و شیر الات هستم قیمت ها بد شوکی بهش وارد شد
قبلا از این که جی تگ کنم قصد انجام اون کار را نداشتم و تا دیدم قیمت ها بالا رفته چند جا سرکشی کردم اولا اکثرا گیم ها با پک پلاستیکی بودند(قاب بولوری فقط شده 350) و از همه مهمتر معلوم نبود با چه سرعتی رایت شده بودند روی سطح دیسک 9 گیگ وقتی فیلم را با 8x میزنم همون نتیجه را میگیرم شما اگه به کار نارسیس می گیرید به کار هایی که توی مجتمع پارک به خصوص پارت انفورماتیک و بازار آزادی تحویل میدند چی می خوای بگید؟
فروشگاه اینترنتی را که حرفش رانزن اگه بخوای بصرفه به شرطی که مورد اعتماد باشه باید 4 تا گیم سفارش بدی تا ارزشش را داشته باشه
اخه بازی که میاد ادم تو کفه یکی یکی هم نمیشه سفارش داد

از این حرف ها گذشته سمت خانه اصفهان کسی هست آرشیو جی تگ داشته باشه را دور به نارسیس یکم اذیت می شم

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
حالا چه خاکی بر سرم کنم؟ پروفایلم رو فلش مموری بود فلشمو زدم تو کامپیوتر چنتا آهنگ جدیدی که دان کردم رو بریزم روش(8 گیگ واسه اکباکس جدا کردم 8 گیگ واسه کامپیوتر) فلشو زدم تو کامپوتر دیدم نمیخونه خواستم فلشو در بیارم دیدم خیلی داغ شده نمیشه بش دست زد کامپیوترو ازبرق کشیدم بیرون بعد دوباره کامو روشنش کردم دیدم فلشو نمیخونه زدم به اکسباکس دیدم نمیخونه. حالا پروفایلم بابود شد تازه 200 تومن داده بودم شارژش کرده بودم لایومو حالا چکار کنم؟

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
حالا چه خاکی بر سرم کنم؟ پروفایلم رو فلش مموری بود فلشمو زدم تو کامپیوتر چنتا آهنگ جدیدی که دان کردم رو بریزم روش(8 گیگ واسه اکباکس جدا کردم 8 گیگ واسه کامپیوتر) فلشو زدم تو کامپوتر دیدم نمیخونه خواستم فلشو در بیارم دیدم خیلی داغ شده نمیشه بش دست زد کامپیوترو ازبرق کشیدم بیرون بعد دوباره کامو روشنش کردم دیدم فلشو نمیخونه زدم به اکسباکس دیدم نمیخونه. حالا پروفایلم بابود شد تازه 200 تومن داده بودم شارژش کرده بودم لایومو حالا چکار کنم؟

اگه پروفایلت مال لایو باشه میتونی دانلودش کنی .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
نه من اخه من تازه موفق شدم بازی های xbox رو روی 360 اجرا کنم به خاطر همین دنبال بازی های Gta:SA و Onimusha میگردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر