PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

mammad90

کاربر سایت
May 30, 2008
29
سلام دوستان من یه PSP دارم که با همین فریمور هک شده از زمانی که این فریمور رو ریختم دکمه L با دکمه سمت راست من یکی شده یعنی هر دو شون یه کار رو میکنن کسی میدونه مشکل از کجاست؟ دستگاهم PSP 2000 هستش ممنون

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوستان من یه PSP دارم که با همین فریمور هک شده از زمانی که این فریمور رو ریختم دکمه L با دکمه سمت راست من یکی شده یعنی هر دو شون یه کار رو میکنن کسی میدونه مشکل از کجاست؟ دستگاهم PSP 2000 هستش ممنون

اگه تو بازي هم اينجوري باشه ايراد سخت افزاريه .

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری

فرم ور اورجینال بریزید ببینید درست می شه!
اگر نه که همون سخت افزاری هست!

heydar11

کاربر سایت
Aug 31, 2011
1
سلام
من یه psp1000 دارم که از همین تاپیک استفاده کردم و به ورژن 5.50 آپدیتش کردم
الان هر کاری می کنم هیچ بازی که با پسوند iso. رو اجرا نمی کنه
ارور 80020148 میده و هر کاری که تو فروم ها نوشته رو انجام دادم
کمکم کنیدددددددددددددد

mohsen1104

کاربر سایت
Jul 21, 2006
9
با سلام

من یه پی اس پی 1004 دارم و اینو چند ماه پیش کپی خور دائم کردم .

بعد از آن دوتا آپدیت دانلود کردم و روی دستگاه نصب کردم که الان

ورژنی که روی دستگاه نشون می ده 5.50 Prome-4 هست

حالا مشکل اینه که بیشتر بازیهایی که روش می ریزم ارور 80010087 یا 8002014C رو میده

بازی فوتبال 2012 رو هم که امروز ریختم اجرا می کنه ولی خیلی کند هست

به نظر شما چیکار باید بکنم :((

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
با سلام
من یه پی اس پی 1004 دارم و اینو چند ماه پیش کپی خور دائم کردم .
بعد از آن دوتا آپدیت دانلود کردم و روی دستگاه نصب کردم که الان
ورژنی که روی دستگاه نشون می ده 5.50 Prome-4 هست
حالا مشکل اینه که بیشتر بازیهایی که روش می ریزم ارور 80010087 یا 8002014C رو میده
بازی فوتبال 2012 رو هم که امروز ریختم اجرا می کنه ولی خیلی کند هست
به نظر شما چیکار باید بکنم :((
شما از طریق تاپیک زیر آپدیت کن به 6.60PRO احتمالا مشکلاتت حل میشه:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47733

Vahiddreamer

کاربر سایت
Jul 1, 2007
80
5.50

من از فرم ویر 3.50 به 5.50 آپگرید کردم ، اما مثل چی تو کرک کردنش گیر کردم ، الان دو ساله الافه یه کرکم :(( هیچ راهی نیست آپگرید یا دانگرید یا اصلا کرکش کنم ؟:(

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من از فرم ویر 3.50 به 5.50 آپگرید کردم ، اما مثل چی تو کرک کردنش گیر کردم ، الان دو ساله الافه یه کرکم :(( هیچ راهی نیست آپگرید یا دانگرید یا اصلا کرکش کنم ؟:(
مشخصات دستگاهت چیه؟ الان فیرمور جدیدترم اومده.
اگه 2000 داری که V3 نیست میتونی به 6.60 آپدیت کنی و کپی خور دائمش کنی.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
پی اس پی ورژن 2003 نوشته .منظورت از v3 همینه ؟:blushing:
نه اون مربوط به کد منطقه ای میشه که قرار بوده این PSP توش پخش بشه . من منظورم مادربردش بود که TA-088V3 هست یا نه
شما PSPident رو دانلود کن بریز رو دستگاهت ببین دقیقا چی میگه. اگه TA-088V3 نبود برو تاپیک 6.60 و به راحتی 6.60 رو بریز و کپی خور کن و لذت ببر اگه TA-088V3 بود 6.20 بریز و دائم کپی خور کن.

آخرین ویرایش:

shamis

کاربر سایت
Mar 21, 2013
2
سلام بچه ها من یه psp e 1004 کادو گرفتم ورژن دستگاه 6.60 هست الان بازی گرفتم نمیدونم باید با پسوند iso باشه یا باید برم توی درایو مجازی اطلاعات رو کپی کنم بعد توی پوشه گیم بریزم
با پسوند ISO ریختم هیچی نشون نداد بعد فایل رو باز کردم با درایو مجازی و ریختم توی رم وقتی توی psp میرم روی گیم میزنه Corrupted Data اگه میشه سریع راهنماییم کنید ممنون میشم.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
سلام بچه ها من یه psp e 1004 کادو گرفتم ورژن دستگاه 6.60 هست الان بازی گرفتم نمیدونم باید با پسوند iso باشه یا باید برم توی درایو مجازی اطلاعات رو کپی کنم بعد توی پوشه گیم بریزم
با پسوند ISO ریختم هیچی نشون نداد بعد فایل رو باز کردم با درایو مجازی و ریختم توی رم وقتی توی psp میرم روی گیم میزنه Corrupted Data اگه میشه سریع راهنماییم کنید ممنون میشم.

سلام
دوست عزیز ورود شما رو خوش آمد میگوییم ولی دوست گرامی دقت داشته باشید سوالتون رو در جای خودش مطرح کنید تا هم سریع تر به جوابتون برسید هم این که نظم انجمن رعایت شده باشه یعنی شما باید سوالتون رو در :
http://forum.bazicenter.com/thread5771/
مطرح کنید به هر حال در مورد مشکلتون شما باید اول ببینید دستگاهتون کپی خور شده یا نه و اگه در مورد کپی بودش مطمئن هستید بازی های با پسوند iso رو باید در پوشه ISO موجود در مموریتون کپی کنید بقیه سوالات رو اونجایی که گفتم مطرح و دنبال کنید . موفق باشید .

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
اقایون من به ofw 5.50 ایدیت کردم ولی موقعی که میخوام به 6.60 اپدیت کنم این رو میزنه
the system configuration of this psp system does not appear to be correct. The update cannot be started. Contact technical support for assistance
نمیدونم چی کار کنم یکی راهنماییم کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر