PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

wamp

کاربر سایت
Nov 19, 2010
1
نام
mehdy
سلام دوست عزیز لطفا منم راهنمایی کنید پی اس پیم 3003وقتی کپی خورش میپره (زمانی که خاموش میشه) برای کپی خورشدن یه بار باید بری تو عکسها وریست شه بعد بری رو جن ۳ تا فعال بشه .میگن فرم جدید اومده که دیگه تو عکس نمیخواد بری اگه امکان داره لطف کن بگو ازکجا باید دانلودش کنم و یا کار خاصی باید انجام بدم ممنون

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام دوست عزیز لطفا منم راهنمایی کنید پی اس پیم 3003وقتی کپی خورش میپره (زمانی که خاموش میشه) برای کپی خورشدن یه بار باید بری تو عکسها وریست شه بعد بری رو جن ۳ تا فعال بشه .میگن فرم جدید اومده که دیگه تو عکس نمیخواد بری اگه امکان داره لطف کن بگو ازکجا باید دانلودش کنم و یا کار خاصی باید انجام بدم ممنون
اینو نباید اینجا میپرسیدین ولی بروید اینجا دی
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=37312

• Like
Reactions: taherism

apk

کاربر سایت
Jul 28, 2010
6
سلام
من چند روز پیش دادم پی اس پی مو به ورژن 6.20 آپدیت کردن چون با ورژن 5.50 gen d3 نمیشد کشتی کج 2010 بازی کرد امّا حالا پس از آپدیت نه بازی هایی که قبلا باز میکرد و نه کشتی کج 2011 و نه 2010 و نه نرم افزارهایی که در فولدر PSP/GAME ریخته میشه رو باز نکرد . در واقع آیکون بازی هایی که در فولدر iso ریخته شده رو نشون نمیده امّا آیکون نرم افزارهای PSP/GAME دیده میشه امّا اجرا نمیشن میگه file is currept

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام
من چند روز پیش دادم پی اس پی مو به ورژن 6.20 آپدیت کردن چون با ورژن 5.50 gen d3 نمیشد کشتی کج 2010 بازی کرد امّا حالا پس از آپدیت نه بازی هایی که قبلا باز میکرد و نه کشتی کج 2011 و نه 2010 و نه نرم افزارهایی که در فولدر PSP/GAME ریخته میشه رو باز نکرد . در واقع آیکون بازی هایی که در فولدر iso ریخته شده رو نشون نمیده امّا آیکون نرم افزارهای PSP/GAME دیده میشه امّا اجرا نمیشن میگه file is currept
دوست عزیز 6.20 کپی خور موقته اگه باتریش دربیاد یا هنگ کنه میپره کپی خورش باید دوباره کپی خور بشه دی
اینو بریز تو پوشه game بعد هم اپدیت رو اجرا کن دی
http://psp.dashhacks.com/file/2079
بعد از این که update رو اجرا کردی x بزن بعد برو CIPL_Flasher رو اجرا کن و x بزن حالا اگه باتری رو هم در بیاری psp کپی خورش نمیپره(در حقیقت میپره ولی نمیپره توضیحشو ولش کن همون نمیپره دی)

apk

کاربر سایت
Jul 28, 2010
6
دوست عزیز 6.20 کپی خور موقته اگه باتریش دربیاد یا هنگ کنه میپره کپی خورش باید دوباره کپی خور بشه دی
اینو بریز تو پوشه game بعد هم اپدیت رو اجرا کن دی
http://psp.dashhacks.com/file/2079
بعد از این که update رو اجرا کردی x بزن بعد برو CIPL_Flasher رو اجرا کن و x بزن حالا اگه باتری رو هم در بیاری psp کپی خورش نمیپره(در حقیقت میپره ولی نمیپره توضیحشو ولش کن همون نمیپره دی)
سلام دوست عزیز
من این فایل رو دانلود کردم ولی نمیدونم چیکار کنم ؟ اکسترکت کنم توش پر پوشه است تو PSP / GAME بریزم که نیومد توی ISO بریزم که بازم نیومد . چیکار کنم؟ :-/

omidspot

کاربر سایت
Sep 5, 2009
83
نام
امید
سلام psp slim 2000 هست روش 3.80 m33-5 نصب هست وقطی میخام به 5.50 gen d اپدیت کنم وصتاش خاموش میشه و دو باره که روشن میکنم همه چی درست ولی اپ نشده

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
سلام
من یه دونه فت دارم روش هم 3.90M33-2 نصب هستش بازی avatar رو که روش اجرا میکنم این پیغامو میده:the game could not be started
80020148
چی کارش کنم؟تازهPES2010 که اجرا میکنم موقع لود خاموش میکنه این دیگه واسه چیه؟

آخرین ویرایش:

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام
من یه دونه فت دارم روش هم 3.90M33-2 نصب هستش بازی avatar رو که روش اجرا میکنم این پیغامو میده:the game could not be started
80020148
خب دیگه ورژن دستگاهت خیلی قدیمیه دی به این 6.35 اپدیت کن
(پست اول رو بخون دی)

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام
80020148
به 6.39ME-8 آپديت كن كه دائمي هست ورژن هاي موقت (6.35pro-B8 يا 6.39pro-B8) به درد فت نميخوره زياد

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
به 6.39ME-8 آپديت كن كه دائمي هست ورژن هاي موقت (6.35pro-B8 يا 6.39pro-B8) به درد فت نميخوره زياد
آخه وقتی می خوام آپدیت کنم این ارور رو میده: connection to the server failed. A DNS error has occured. (80410414 حالا چیکارش کنم؟ اینترنت بی سیمم دارم.

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
آخه وقتی می خوام آپدیت کنم این ارور رو میده: connection to the server failed. A DNS error has occured. (80410414 حالا چیکارش کنم؟ اینترنت بی سیمم دارم.
اول از همه خونسردی خودتو حفظ کن(اصلا به فکر این حرکت ناجوانمردانه نباش از اینترنت اپدیت کنی دی)
برو اینو دانلود کن بریز تو psp>>game>>UPDATE
بعد برو تو بازی ها اپدیتش کن دی
http://psp.dashhacks.com/file/2095

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
اول از همه خونسردی خودتو حفظ کن(اصلا به فکر این حرکت ناجوانمردانه نباش از اینترنت اپدیت کنی دی)
برو اینو دانلود کن بریز تو psp>>game>>UPDATE
بعد برو تو بازی ها اپدیتش کن دی
http://psp.dashhacks.com/file/2095
میگم یه وقت یه مشکل جدید پیدا نشه که دیگه عمرا کسی برام پی اس پی بخره همین یه بارشم به زور دگنگ بود
حالا این اروررو واسه چی میده؟

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
میگم یه وقت یه مشکل جدید پیدا نشه که دیگه عمرا کسی برام پی اس پی بخره همین یه بارشم به زور دگنگ بود
حالا این اروررو واسه چی میده؟
نه فقط از اينترنت PSP آپديت نكن و وسط آپدیت هیچ کاری به PSP نداشته باش و از این قبیل کارها هرگز نکن ( درآوردن مموری - خاموش کردن PSP - در آوردن باتری و غیره ) و شارژ دستگاه بالای 80 باشد
هماهنگي بين DNS دستگاه و مودم هست كه مشكل از فريمور دستگاه هست كه نميتونه با فريمور كپي خور به نت وصل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر