RAGE | PS3

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
بابا جان من نمیفهمم چرا پای این آشغال ها الکی پول میدن
طرف خودش هم میدونست چه گندی داره میزنه نه یه بتا داد بیرون نه یه دمو
همیشه سعی کنید انحصاری های سونی اولین گزینه خریدتون باشن:x
به جای این آشغالم برین رزیزتنس3 بخرین>:d

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87
فقط کافی بود 4 تا گیم پلی از بازی ببینید تا بفهمید چه بازی boring ییه. قبل از خریدن بازی اورجینال حتما چند تا ویدیو از گیم پلیش ببینید.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
مگه نمی گفتن کسایی که بازی کردن از گرافیک بازی روی ps3 شگفت زده شدن :biggrin1: کو پس ؟ :biggrin1:
خب از نظرات بعضی از بچه ها معلومه که شگفت زده شدن دیگه احسان جون!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
آقایون من اینجا بگم به هیچ وجه نسخه PS3 رو اورجینال نخرید .... یعنی خیلییییییییییییییییییییییییییییییی داغونه ، من نمیدونم چرا IGN یا GS یا جاهای دیگه از گرافیک بازی ایراد نگرفتن ؟!!!! یعنی من تا حالا بازی اینجوری ندیدم که هر بار دوربین رو میچرخونی Texture ها از اول لود بشن بعد دوباره که بچرخوتی از بین بره دوباره لود بشه !!!!!!!!!!!!!! از اون طرف هم درسته که فریم ریت بازی نرم و خوبه ولی Screen Tearing داره یه جاهایی ( اینش حاد نیست ) ضمن اینکه کلا تکسچرهای بازی حتی اگه لود هم بشن چیز خاصی نیستن !!
حالا نمیدونم نسخه 360 چجوریه ولی اگه اون خیلی خوبه خب باید سایتها اختلاف امتیاز داشتن یا یه چیزی میگفتن !

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
من بازی رو نخریدم ولی تا قبل از نظرات دوستان ، از این همه تعریفی که ازش می شد خفه شده بودم
تو این چند سال معرفی این بازی هر وقت یه خبری ازش می شد می گفتن عظیم ترین پروژه تاریخ game هست
من هم کلی منتظرش بودم
حیف.........

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
آقایون من اینجا بگم به هیچ وجه نسخه PS3 رو اورجینال نخرید .... یعنی خیلییییییییییییییییییییییییییییییی داغونه ، من نمیدونم چرا IGN یا GS یا جاهای دیگه از گرافیک بازی ایراد نگرفتن ؟!!!! یعنی من تا حالا بازی اینجوری ندیدم که هر بار دوربین رو میچرخونی Texture ها از اول لود بشن بعد دوباره که بچرخوتی از بین بره دوباره لود بشه !!!!!!!!!!!!!! از اون طرف هم درسته که فریم ریت بازی نرم و خوبه ولی Screen Tearing داره یه جاهایی ( اینش حاد نیست ) ضمن اینکه کلا تکسچرهای بازی حتی اگه لود هم بشن چیز خاصی نیستن !!
حالا نمیدونم نسخه 360 چجوریه ولی اگه اون خیلی خوبه خب باید سایتها اختلاف امتیاز داشتن یا یه چیزی میگفتن !
ای بابا ! یعنی واقعاً اینقدر داغونه نیما جان؟!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
یعنی من تا حالا بازی اینجوری ندیدم که هر بار دوربین رو میچرخونی Texture ها از اول لود بشن بعد دوباره که بچرخوتی از بین بره دوباره لود بشه !!!!!!!!!!!!!!
چنین چیزی رو به صورت واضح تو تریلری که فکر کنم تو E3 نمایش داده بودن میتونستی ببینی

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
البته یه وقت فکر نکنید این قضیه مربوط به ضعف سازنده ها هستا کنسول ضعیفه و مشکل داره!!!!! =))

برادر من اگه کنسول اینقدر ضعیف بود انچارتد رو با اون همه عظمت اجرا نمیکرد پس مشکل جای دیگست البته فکر میکنم برای بازی کردن این عنوان 360 بهترین گزینه باشه
منظور منو برعکس فهمیدی

آخرین ویرایش:

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
ما خر رفتیم این بازی رو ارجینال گرفتیم.اگه بازی داستان ماریو هم داشت بهتر بود.تکسچر ها که دیر لود میشن هیچ ،بعد از لود هم افتضاحن.

یه سوال هم داشتم.بازی من رجیون 3 هست.ولی اکانتم برای اروپا.ولی یه اکانت رجیون 3 هم دارم.اگه از کد برای اکانت رجیون 3 استفاده کنم اون مرحله یا محتوا برای اکانت اصلیم یعنی رجیون 2 هم میاد؟

آخرین ویرایش:

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
ما خر رفتیم این بازی رو ارجینال گرفتیم.اگه بازی داستان ماریو هم داشت بهتر بود.تکسچر ها که دیر لود میشن هیچ ،بعد از لود هم افتضاحن.

یه سوال هم داشتم.بازی من رجیون 3 هست.ولی اکانتم برای اروپا.ولی یه اکانت رجیون 3 هم دارم.اگه از کد برای اکانت رجیون 3 استفاده کنم اون مرحله یا محتوا برای اکانت اصلیم یعنی رجیون 2 هم میاد؟

شما کد رو توی اکانت ریجن3 خودت وارد کن و بعد برو توی اکانت اروپای خودت بازی کن...انلاینش رو بازی کردی یه توضیحی بده!!

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
خیلی جالب نیست.همش دور محور مبارزه با ماشین ها میچرخه.ولی یک نکته مثبت فوق العاده داره اونم اینه که گزینه های بسیاری برای Customize ماشین ها وجود داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر