RAGE | PS3

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
متاسفانه نسخه PS3 ضعیفترین نسخه ست ....
باشه ما هم نمیخریم بازی کنیم . از حرفاشون معلوم بود گند زدن و عرضه ندارن بازی رو رو ps3 خوب از اب در بیارن ... تازه ادعای برنامه نویسی و این چیزاشونم میشد اون آقا .
پ.ن : البته من خودم چیزی ندیدم ..بازی باید بیاد و این سایت ها که مقایسه میکنن یه چیزی بزارن بعدش میشه نظر قطعی داد ... منم هنوز بازی نیومده خنجرو از پشت بهش زدم
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
خوشم میاد که دوستان هنوز بازی نیومده شروع کردن به ترول. هنوز هیچ سایتی بازی رو نقد نکرده و هیچ نمره ای از بازی نیومده دوستان ظاهرا پیشگو تشریف دارن. اشکال نداره به کارتون ادامه بدین حتما موفق میشین. lol :)).

• Like
Reactions: Infected Area

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
دوستان خواهشا دست از این که این بازی روی یک دستگاه دیگه بهتر اجرا میشه بردارند.من این بازی رو تهیه کردم و در بهترین شرایط این بازی روی ps3 اجرا شد وحتی لحظه ای افت فریم نداره.من این نکته رو بگم روی pc خب با این کارت گرافیکهای حرفه ای خب معلومه بهتر اجرا میشه.جان کامک حتی در quakecon اعلام کرده بود که که شرایط نصب بر روی یک دستگاه بهترین حالت برای اجرای بازی هست و مشکلات مرحله ها و تعویض دیسک بازی در مرحله های مختلف رو که در xbox شاهد اون هستیم نداره.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
فکر نمیکنم............ این خودشون که هی میگفتن هر سه نسخه تفاوتی نداره ...........من رو rage حساب باز کردم

فکر کن ، نمیگم افتضاحه ، ولی از 360 ش ضعیف تره ، Texture های 360 بهتره و شفاف تره ، Texture Loading ش هم خیلی کمتره ، Screen Tearing هم داره .

خوشم میاد که دوستان هنوز بازی نیومده شروع کردن به ترول. هنوز هیچ سایتی بازی رو نقد نکرده و هیچ نمره ای از بازی نیومده دوستان ظاهرا پیشگو تشریف دارن. اشکال نداره به کارتون ادامه بدین حتما موفق میشین. lol :)).

خب چه انتظاری داری از فنبویی مثل من ؟! :>

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
دوستان خواهشا دست از این که این بازی روی یک دستگاه دیگه بهتر اجرا میشه بردارند.من این بازی رو تهیه کردم و در بهترین شرایط این بازی روی ps3 اجرا شد وحتی لحظه ای افت فریم نداره.من این نکته رو بگم روی pc خب با این کارت گرافیکهای حرفه ای خب معلومه بهتر اجرا میشه.جان کامک حتی در quakecon اعلام کرده بود که که شرایط نصب بر روی یک دستگاه بهترین حالت برای اجرای بازی هست و مشکلات مرحله ها و تعویض دیسک بازی در مرحله های مختلف رو که در xbox شاهد اون هستیم نداره.

فکر کن ، نمیگم افتضاحه ، ولی از 360 ش ضعیف تره ، Texture های 360 بهتره و شفاف تره ، Texture Loading ش هم خیلی کمتره ، Screen Tearing هم داره .

من که بد جوری دو به شک شدم...یکی از معدود بازی هایی هست که دارم چشم بسته میخرم!!

راستی ریجن 2 بازی اومده؟؟ کسی خریده؟؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بابا مسخره کردن ! :| الان بازی تو بازار هست اما یه نمره از بازی نیومده ! 8-|من که حتما بازی رو میگیرم اما حتی یه نقد نیومده ببینیم اصلا چجور بازی ـیه !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
الانم که نمرات اومد اتفاق خاصی نیفتاده ! :D
اوضاع بدتر هم شده :D
------------------
مگه نمی گفتن کسایی که بازی کردن از گرافیک بازی روی ps3 شگفت زده شدن :D کو پس ؟ :D

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
پس چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگفتن گرافیکی ترین بازی میشه.
کسایی که میگفتن آنچارتد و گیرز رو میخوره یادتون بیارید گفتم سال بعد که اومد بیایید همین حرف رو بزنید گفتن تو کارمک رو نمیشناسی .....خوب پس کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
گرافیک بازی روی ps3 خیلی بدتر از ایکس باکس هست در ضمن از نظر ظاهری از کیلزون3 ضعیف تر هست البته این رو 60 فریم هست اون رو 30

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بچه ها من بازی رو گرفتم ! به معنای واقعی باید بگم افتضاح بود و به من یکی اصلا خوش نیومد :| توصیه می کنم پولتون رو تو جوب بریزید تا برای این بدین :d :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر