مشکلات گیم کوب های کپی خور شده

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
سلام دوستان
من یه مشکلی پیدا کردم و اونم اینکه وقتی بعضی بازیهارو میندازم تو دستگاه سیاه و سفید نشون می ده کسی می دونه مشکل چیه؟؟؟

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام
بهترین mod chip واسه گیم کیوب که تو ایران هم پیدا بشه چیه؟
دوستان اگر خودشون دارن یا کسی رو میشناسن داشته باشه لطفا کمک کنن
برادر gharebaghi بسم الله...

آخرین ویرایش:

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام
بهترین mod chip واسه گیم کیوب که تو ایران هم پیدا بشه چیه؟
دوستان اگر خودشون دارن یا کسی رو میشناسن داشته باشه لطفا کمک کنن
برادر gharebaghi بسم الله...
بهترين مودچيپ qoobchip هست كه به ندرت پيدا ميشه من خودم چند وقت پيش يكي پيدا كردم براي يكي از دوستان بگيرم طرف ميگفت 100 تومن البته مودچيپ هاي ديگري هم هست كه قيمتش از 20 يا 25 تومن شروع ميشه ولي مشكلاتي دارند كه كنسول و شما رو بيچاره ميكنند ولي qoobchip ها مشكلي ندارند من كه هر دوتا گيم كيوب هام qoobchip است تا حال باهاش مشكلي نداشتم چه با ميني ديسك چه ديسك معمولي بازيها رو عالي اجرا ميكنه و هيچ مشكلي نداره

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
بهترين مودچيپ qoobchip هست كه به ندرت پيدا ميشه من خودم چند وقت پيش يكي پيدا كردم براي يكي از دوستان بگيرم طرف ميگفت 100 تومن البته مودچيپ هاي ديگري هم هست كه قيمتش از 20 يا 25 تومن شروع ميشه ولي مشكلاتي دارند كه كنسول و شما رو بيچاره ميكنند ولي qoobchip ها مشكلي ندارند من كه هر دوتا گيم كيوب هام qoobchip است تا حال باهاش مشكلي نداشتم چه با ميني ديسك چه ديسك معمولي بازيها رو عالي اجرا ميكنه و هيچ مشكلي نداره
اتفاقا یکیو میشناسم تازه گیم کیوبشو باهمین qoobchip کپی خور کرده؛ ولی میگفت 30تومن براش دراومده:-/ البته با بدبختی زیاد!
شما جایی یا کسی رو سراغ نداشتی؟

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
اتفاقا یکیو میشناسم تازه گیم کیوبشو باهمین qoobchip کپی خور کرده؛ ولی میگفت 30تومن براش دراومده:-/ البته با بدبختی زیاد!
شما جایی یا کسی رو سراغ نداشتی؟
چند نفري رو ميشناسم ولي اطلاعي از نوع يا قيمتش ندارم qoobchip رو هم من اوريجينال و اصلش رو گفتم وگرنه بدلش هم زياده

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
بهترین مود چیپ برای نینتندو گیم کیوب زنو هست که مشکل سیاه و سفید شدن بازی رو نداره و دیسک رو مستقیم میاره ۵۰ تومن هزینشه اگه گیر بیاد

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
سیاه سفید شدن بازی ها بخاطر اینه که ریجن بازی با دستگاهت یکی نیست و بهترین ایسی کپی ایسی زنو ورژن ۲ هست که اصلا دستگاه رو فری ریجن میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر