آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) از طريق نصب 5.03GEN بر روي HEN

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
پست قبلی ؟!! کدوم پست قبلی ؟!! :-o
ورژن جدید از چی اصلان ؟!!
اوه
شرمنده با یکی دیگه اشتباه شد!
نه با این ورژن جدید حتی بازی هم نمی شه کرد!
ولی اگر می خواهید به psn وصلی شید برنامه دارم که بتونید وصل شید!

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
سلام.
من الان 5.3Gen prom 3رو پی اس پیم نصبه.میخواستم بدونم که اگه یه بار پی اس پیم کامل خاموش شد و هکش پرید باید مراحل رو دوباره برم؟یعنی دوباره chikhen رو اجرا کنم؟

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
اوه
شرمنده با یکی دیگه اشتباه شد!
نه با این ورژن جدید حتی بازی هم نمی شه کرد!
ولی اگر می خواهید به psn وصلی شید برنامه دارم که بتونید وصل شید!

برنامه یعنی چی؟ از این Homebrow ها ؟!! کلا در مورد وصل شدن به psn می شه بیشتر توضیح بدی ؟ ممنونم

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام.
من الان 5.3Gen prom 3رو پی اس پیم نصبه.میخواستم بدونم که اگه یه بار پی اس پیم کامل خاموش شد و هکش پرید باید مراحل رو دوباره برم؟یعنی دوباره chikhen رو اجرا کنم؟
بله
برنامه یعنی چی؟ از این Homebrow ها ؟!! کلا در مورد وصل شدن به psn می شه بیشتر توضیح بدی ؟ ممنونم

دیگه جلوش رو سونی گرفت!

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان یه psp مدل 3000 تازه گرفتم میخوام کپی خور کنم فریمور خود این دستگاه زده 5.50 حالا وقتی میخوام به 5.30 آپدیت کنم اخطار میده
دقیقا باید چه کنم

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
دوستان یه psp مدل 3000 تازه گرفتم میخوام کپی خور کنم فریمور خود این دستگاه زده 5.50 حالا وقتی میخوام به 5.30 آپدیت کنم اخطار میده
دقیقا باید چه کنم
خب همینطوری الکی که نمیشه دانگرید کرد ...
اگه اشتباه نکنم فعلا واسه 3000 نمیشه از 5.50 رفت به 5.03 ...
یعنی اول باید 6.20 بشی بعد دانگرید کنی به 5.03...
خودم همین دیشب از 5.03 رفتم به 6.20 و کپی خورش کردم ...
به نظر من هم تو هم همین کارو بکن اکثر بازیها هم تست کردم مثله GOW:Ghost Of Sparta،Tron Evolution و Angry Birds...
محیط XMB خوشگلتری هم نسبت به 5.03 داره و TEN-B هم سریع روش Load شد.
تاپیکش هم توی قسمت Firmware هست.

meisamphp

کاربر سایت
May 30, 2010
8
سلام ..

دوستان عزِيز من يه psp3004 vV 5.03 دارم .. می خوام کپی خورش کنم ..

قبلاً با اين Hen قبلی خيلی راحت و بدون هيچ مشکلی دستگاه Hen می شد و بقیه کارها رو انجام می دادم ..

اما الان با اين ChickHENR2 که توی سايت هست ،، اصلاً نمی تونم کاری بکنم ،، دستگاه هنگ ميکنه و ريست ميشه ..

همه جورشم تست کردم .. بالغ به 50 بار .. عکسا رو تو Picture گذاشتم ،، دستگاه رو ريست کردم ،، يه سری تغييرات دادم ،، ساعت و تاريخ و عوض کردم ... اما نشد ..

اين ChickHENR2 جديده يه جوريه ،، عکسارو وقتی باز ميکنم ،، سريع می آم پايين ،،عکسها خيلی دير لود ميشه .. کلی طول می کشه بعد دودونه لود ميشه به عکس آخر که من اومدم روش وايسادم ،، ميرسه هنگ ميکنه و ريست مِشه ..

لطفاً کمکم کنيد .. مرسی

يا علی ..

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام ..

دوستان عزِيز من يه psp3004 vV 5.03 دارم .. می خوام کپی خورش کنم ..

قبلاً با اين Hen قبلی خيلی راحت و بدون هيچ مشکلی دستگاه Hen می شد و بقیه کارها رو انجام می دادم ..

اما الان با اين ChickHENR2 که توی سايت هست ،، اصلاً نمی تونم کاری بکنم ،، دستگاه هنگ ميکنه و ريست ميشه ..

همه جورشم تست کردم .. بالغ به 50 بار .. عکسا رو تو Picture گذاشتم ،، دستگاه رو ريست کردم ،، يه سری تغييرات دادم ،، ساعت و تاريخ و عوض کردم ... اما نشد ..

اين ChickHENR2 جديده يه جوريه ،، عکسارو وقتی باز ميکنم ،، سريع می آم پايين ،،عکسها خيلی دير لود ميشه .. کلی طول می کشه بعد دودونه لود ميشه به عکس آخر که من اومدم روش وايسادم ،، ميرسه هنگ ميکنه و ريست مِشه ..

لطفاً کمکم کنيد .. مرسی

يا علی ..
من که می گم به 6.20 آپدیت کنید!

meisamphp

کاربر سایت
May 30, 2010
8
سلام ..

مرسي که جوابمو ميدين ..

ميشه بگين .. از چه تاپيکی براي اين کار استفاده کنم ؟؟

يه جا زدين با دموی پاتاپون يجا زدين بدون پاتاپون ،، هر کدومشونم کلی Page داره ..

يه لطف کنيد بگين کدوم تاپيک رو دنبال کنم دوست عزيز ..

واقعاً مرسی ..

يا علي ..

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام ..

مرسي که جوابمو ميدين ..

ميشه بگين .. از چه تاپيکی براي اين کار استفاده کنم ؟؟

يه جا زدين با دموی پاتاپون يجا زدين بدون پاتاپون ،، هر کدومشونم کلی Page داره ..

يه لطف کنيد بگين کدوم تاپيک رو دنبال کنم دوست عزيز ..

واقعاً مرسی ..

يا علي ..
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1239587#post1239587
ویرایش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر