رویای بازی کردن

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
بچه ها حق با امیر حسینه هر بازی از یک رویا منشا میگیره .بدشم اگه بخوایم بگیم بچه بازیه پس کلا بازی کردنو بزارین کنار :cheesygri

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
حالا که مایکل جکسون مارو ترک کرده ساختن یک بازی که در حد حرفه ای باشه کاری میکنه که ما خیلی به فکر از دست دادن مایکل نباشیم و همیشه به فکرش باشیم و خیال نکنیم مایکل نیست .
رویای بازیه من اینه که بازی که بخشی از اهنگهای مایکل توش کارایی داشته باشه ازاینکه میگم بخشیش به خاطر اینکه میخوام زود تموم نشه و بقیشو در نسخه های دیگه ارائه بدن.
گیتار هیرو میتونه اهنگاشو بگیره و بیاره تو بازیش یا بجای خوندن میشه رقص خود مایکل رو انجام داد .مثلا یه صفحه هوشمند 5 متر در 5متر بسازن و روی اون رقصید .هر چند نمیشه مثل خود مایکل رقصید اما به هر حال یه تمرین هم واسه اونایی میشه که دوست دارن مثل مایکل برقصن.یکیشون خودم.
یا نه اصلا بازیه جدیدی رو براش بسازن که واسه xb360 و ps3 بیاد .واقعا هم فروش خواهد کرد و خوبیش اینه که دوستاران مایکل همه ازش لذت میبرن و مایکل رو همیشه پیششون حس میکنن.

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
واقعا بعیده از برو بچ بازی سنتری که این تاپیک به این قشنگی رو از دست میدن.
یکی از رویاهای من اینه که gta تهران یا ایران رو بسازن.نا گفته نمونه که این کارو کردن و منم بازیشو خریدم برای pc بود به نام رانندگی در تهران که محمد حسینی مجری محبوب هم در اون بازی کرده بود. سریه اولش که عرضه شد مشکل داشت اما بعدش فکر منم درست شد اما اصلا و ابدا کیفیت gta رو نداشت و گرافیک مسخره ای داشت البته کار اقایون ایرانی برای اولین بار جای ستایش داره من نسبت با gta گفتم.

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
رویا ی بعدی

رویای من :biggrin1:
بازی کردن شماره بعدی half life:biggrin1:
سلام به دوستان رویای دیگری که به فکرم رسید اینه که گیتار هیرو رو خیلی ها میشناسن اما اهنگهای خارجی رو میشه زد یکی از رویاهای دیگری که به فکرم رسید اینه که اهنگهای ایرانی رو در گیتار هیرو بشه زد وای ی ی ی چی میشه تصور کن اهنگ های سیاوش قمیشی رو بزنی یا معین یا اندی عجب چیزی میشه.:-"

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
رویای من مربوط به شماره سوم بازی گیرز آف وار هستش !

آرزومه تو اون بازی ملکه لاکوست ها رو خودم به شخصه با اره از وسط نصف کنم ! :biggrin1:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
بچه هایی اینجا رویا پردازی میکنن
یه سوال
چند سالتونه شماها
چون رویا پردازی به اقتضای سنین 15 تا هیفدست
یه نصیحت از من به شما
هیچ رویایی دست نیافتنی نیست

shahab.fattahi

کاربر سایت
Apr 4, 2009
457
نام
shahab
رویا ی من اینکه بشه با بازی کپی بدون بن شدن بازی کرد.:blushing:
و2 اینکه ناتال بیاد همگی بازی کنیم.:love:
و3 اینکه سال 2012 قیامت نشه تا بازی کنیم.(اگه یه فیلم و دیده باشی میفهمی من چی میگم) :laughing:

DonCorleone

کاربر سایت
Nov 19, 2009
32
بچه ها من ایکس باکس دارم ولی با بازی با ناتال خیلی موافق نیستم چون هیچ بازیبازی بدون این که چیزیرو در دستش بگیره نمی تونه حسشو به دنیای مجازی وارد کنه.واسه همین با موشن کنترلر بیشتر حال می کنم.

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
حالا که مایکل جکسون مارو ترک کرده ساختن یک بازی که در حد حرفه ای باشه کاری میکنه که ما خیلی به فکر از دست دادن مایکل نباشیم و همیشه به فکرش باشیم و خیال نکنیم مایکل نیست .
رویای بازیه من اینه که بازی که بخشی از اهنگهای مایکل توش کارایی داشته باشه ازاینکه میگم بخشیش به خاطر اینکه میخوام زود تموم نشه و بقیشو در نسخه های دیگه ارائه بدن.
گیتار هیرو میتونه اهنگاشو بگیره و بیاره تو بازیش یا بجای خوندن میشه رقص خود مایکل رو انجام داد .مثلا یه صفحه هوشمند 5 متر در 5متر بسازن و روی اون رقصید .هر چند نمیشه مثل خود مایکل رقصید اما به هر حال یه تمرین هم واسه اونایی میشه که دوست دارن مثل مایکل برقصن.یکیشون خودم.

قبلا اینکار شده . هم برای Wii هم برای Xbox

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من همیشه یکی از رویاهام این بوده که بازی battle field 2 را با 64 نفر در یک مپ بزرگ به طور کاملا حرفه ای بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر