Little Big Planet: PSP Version

seraj1

کاربر سایت
Dec 13, 2009
135
بالاخره دیشب بازیو تموم کردم

ولی خیلی زود تموم شد

کلا بازیه باحالی بود

من بیشتر از اون جاهایی که باید یه چیزیو میروندی مثلا ماشین بالن قایق یا اون توپه که باید هی روش بدویی که راه بیفته خوشم آمد

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
من اینجا گیر کردم لطفا کمک کنید!
باید از سمت چپ از اون چیزا بری بالا:biggrin1:بعد سم راستت ی کوله پشتی هست که میگیریو میری بالا و ی چیز سبز رنگه ور میداری و میای میندازی توی ی محفظه ایه که شکل خودشه.بعد بر میگردی عقب تر و اون دو تا چیزه که استوانه ای هست و یکیش قرمز و یکیش زرده رو میاری و می ندازی توی محوطه های زرد و قرمزی که وی شکل هست.بعدشم سمت راست دره اون دو تا چیزه میره بالا و راه واز میشه.البته فکر کنم با این توضیحات گیج بشی اما بهتر از این نمی تونم راه نمایی کنم:biggrin1:

• Like
Reactions: ehsanservat

soad-metaler

کاربر سایت
Jan 30, 2010
5
نام
حمید
سلام به همه
از بچه های little big planet باز یه درخواست راهنمایی دارم
من تو همین مرحله بعد از تمرین گیر کردم
یه جایی هست که شبیه یک دریاچه کوچیک آب گرمه بعد جلوتم یه غورباقه هست بعد نمیدونم باید چیکار کنم اینجا همش میوفتم توی آب و از check point میاد
یه راهنمایی بفرمایید لطفا

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
سلام به همه
از بچه های little big planet باز یه درخواست راهنمایی دارم
من تو همین مرحله بعد از تمرین گیر کردم
یه جایی هست که شبیه یک دریاچه کوچیک آب گرمه بعد جلوتم یه غورباقه هست بعد نمیدونم باید چیکار کنم اینجا همش میوفتم توی آب و از check point میاد
یه راهنمایی بفرمایید لطفا
رو به روي اون غورباقه يه دايره هستش , توي وسايلت يه عكس پشه هست اونو مي چسبوني رو اون دايره بعد غورباقه زبونش رو دراز مي كنه و از رو زبونش مي توني رد بشي :biggrin1:
اره ها پشه یادم رفت!!!ایول
:biggrin1:

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
حتما بازی رو 1بار تموم کن
metaler عزیز
این بازی ارزششو داره!البته من از قسمت چین زیاد هوشم نیومد و دادم دست ابجی:cheesygri

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام
مرحله آخر قسمت کینگ کونگ اشو چه طوری رد میکنین
اول ابرو شو میگیرم تا دهنش باز شه ولی به محضه اینکه میرم تو دهنش میخوام دندونشو بگیرم دهنشو میبنده

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر