Little Big Planet: PSP Version

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
دوستان من بازی رو از gamestorrents گرفتم....که نوشته fix شدس....بازی رو که میریزم توی memory هیچی نیست!!!!ورژنم هم D-2 هست...psp هم fat هست....خواهشا کمک کنید

منم از همین تورنت بازی رو گرفتم و راحت دارم رو m33 بازی می کنم.

ویرایش: آهان یادم اومد
اشکالش یکی از این دو تا بود ، چون دوتایی رو با هم انجام دادم دقیق نمی دونم کدومشونه :
1)فضای خالی مموری کمه
2)اسم بازی خیلی طولانی هست باید Rename کنی و اسمشو کوتاه تر کنی .

• Like
Reactions: ehsanservat

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
فضا کم باشه اصلا نمیشه بازی رو تو مموری کپی کرد!
1 احتمال هیت که مموری در حال مرگه!سرم اومده!ممکنه یک بار بازیو نشون بده یک بار نشون نده!
یا هم که اسمش دراز باشه!

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
فضا کم باشه اصلا نمیشه بازی رو تو مموری کپی کرد!
1 احتمال هیت که مموری در حال مرگه!سرم اومده!ممکنه یک بار بازیو نشون بده یک بار نشون نده!
یا هم که اسمش دراز باشه!
منظورم از فضای کم ، فضاییه که بعد از کپی بازی می مونه ، مثلا 100~50 کیلوبایت .
ولی فکر کنم مشکل اصلی همون اسمشه

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نه فضای خالی 99 مگ میمونه....الان اسمو کم کردم دارم میریزم رو پی اس پی...درست شد خبر میدم
............
ویرایش: اسم رو عوض کردم درست شد

آخرین ویرایش:
  • Like

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
تقریبا همه ی مراحل رو 90% به بالا کردم ! ولی تو مرحله ی چینش نمیتونم 70% به بالا کنم ! اصلا mini game هاش رو نمیتونم باز کنم ؟ گسی میدونه کلید مینی گیمش کجاست ؟ :biggrin1:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بازي خيلي خوبيه من كهزيادي باهاش حال كردم!!!
راستي دوستان تو يكي از مراحل بازي گير كردم رمز هم بدست آوردم ولي وقتي ميرم روي دكمه قرمز كليد در رو باز نميكنه تا تخم اژدها رو به اژدها بدم!رمز هم همينطور كه گفتم بدست آوردم(سمت راست مار قرمز)(سمت چپ پرنده سفيد)

• Like

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
بازي خيلي خوبيه من كهزيادي باهاش حال كردم!!!
راستي دوستان تو يكي از مراحل بازي گير كردم رمز هم بدست آوردم ولي وقتي ميرم روي دكمه قرمز كليد در رو باز نميكنه تا تخم اژدها رو به اژدها بدم!رمز هم همينطور كه گفتم بدست آوردم(سمت راست مار قرمز)(سمت چپ پرنده سفيد)

رمزشو راحت میشه بدست آورد من یادم نیست ولی بالای هر کدوم از شکلا یک خط هست که خطو دنبال کنی میری تو یک قسمتی که اونجا رمز رو بهت میده . و فکر کنم هر دفعه رمزش عوض میشه.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
رمزشو راحت میشه بدست آورد من یادم نیست ولی بالای هر کدوم از شکلا یک خط هست که خطو دنبال کنی میری تو یک قسمتی که اونجا رمز رو بهت میده . و فکر کنم هر دفعه رمزش عوض میشه.
نه رمزش عوض نمیشه تا اونجایی که یادمه!
البته شاید اشتباه می کنم!:blushing:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان یک مرحله هست که تو برفه!مرحله ی ساعت هم هست!
همون اول مرحله اونجایی که یک چیزی مثل آسیاب رو به چرخش میندازیم و ازش میریم بالا یک سراشیبی هست که یخ زده،به سختی ازش میرم بالا اما به یک جایی می رسم که باید پرید که نمیشه!
چیکار کنم اونجا؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من همون مرحله اول گیر کردم . اونجایی که به یه جا میرسیم که یک غورباقه بزرگ سبز رنگ اونور نشسته را چه جوری باید رد کنم ؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان من همون مرحله اول گیر کردم . اونجایی که به یه جا میرسیم که یک غورباقه بزرگ سبز رنگ اونور نشسته را چه جوری باید رد کنم ؟
یه جا هست اونجا که دایره ماننده!یک عکسی هست که اونم دایره ماننده!اون رو اونجا بچسبون یک راه برات میاد!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان یک مرحله هست که تو برفه!مرحله ی ساعت هم هست!
همون اول مرحله اونجایی که یک چیزی مثل آسیاب رو به چرخش میندازیم و ازش میریم بالا یک سراشیبی هست که یخ زده،به سختی ازش میرم بالا اما به یک جایی می رسم که باید پرید که نمیشه!
چیکار کنم اونجا؟
کسی نبود؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر