Metal Gear Solid: Peace Walker

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
سلام نمیشه یکی لینک های این بازی رو درست و حسابی بزاره اکثر لینک های گذاشته شده خرابه من ورژنم با بازی مشکلی نداره. اگه لینک ها مستقیم باشه خیلی خوب میشه.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
دوستان یکی از باس های بازی رو نمیدونم چه استراتژی به کار ببرم که از بین ببرمش میشه کمک کنین؟

PUPA

تشکر آرف جان.

آخرین ویرایش:

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام خوب راحت است شما باید دو تا از ار پی جی ها رو بردارید به همرا ه کیف مهمات(همون کیفی که میندازی بی سیم میزنی مهمات میفرسته) به علاوه اون نارنجک که صدا تولید می کنه به همرا کاعذ وجعبه های کمک های اولیه

بعدش بد شروع زود برید بالای یکی از اون جا ها بعد دوتا یا سه تا از جعب ه هارو اماده کنید بعد ارپی چی رو بردارید بزنید فقط ارپی چی هنگامی که رو شما می اید کنار بروید همین رو ادامه بدید تا این که جونش تموم بشه بعد تو اخر که یک جون کوچیک اومد یک ار پی جی نسارش کنید بعد برید کنارشس اگه کنارتون نبود یک ار پی جی یگه نثارش کنید بعد دکمه جهت با لار وبزنید کنارش میره تو هر چند تا مموری می تونید بردارید تمام
اینم عکس پو پا
mgspw-pupa.jpg

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
آقا من رو زیبا رو کرد این!مرحله ی اول Chapter 2 رو که کامیکشو نشون میده قسمت Load میاد,هنگ میکنه!چی کارش کنم؟:((

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
آقا من رو زیبا رو کرد این!مرحله ی اول Chapter 2 رو که کامیکشو نشون میده قسمت Load میاد,هنگ میکنه!چی کارش کنم؟:((
data install هاتو پاک کن و دوباره نسب کن فقط حواست باشه 300 مگی رو نصب کنی نه 800!!
ببین درست میشه؟!!

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
اقا دقیقا منم مشکل همین دوستمونو دارم تو مرحله اول وارد چپتر 2 که میخواد بشه تو کمیکا هنگ میکنه یه بار دیتای 320 mb ریختم یه بار 880 یه بارم اصلا دیتاهارو نصب نکردم ممکنه بازی مشکل داشته باشه؟

arashpsp

کاربر سایت
Sep 4, 2010
7
آقا یه جواب درست و حسابی به من بدین منم دقیقا همین مشکل رو دارم data 320 mgرو هم نصب کردم بازم هنگ می کنه خواهش میکنم یه توجهی بکنین آخه بازی از همین اولش زیباست آدم جذبش میشه

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
دوستان میشه جوابه این دوستمونو بدید.چون مشکل ایشون مشکله منم هستش.

سلام

دوستان عزیز ومهربان

تا اخرت هم بگردی پیدا نمیکنی

بله پیدا نمیکنی

برای این کار باید مهندسی رو درجه اش رو بالا ببری رو منوی وسط تو مادیر بیس اون جا جایی است که اسیر ها رو فرستادی همون فولتون ریکاوری کردی اونجا هر کی رو تو جایگاه مخصوصش بزار سعی کن قسمت مهندسی که همون اچار فرانسه است رو قوی بردارد بعد که درجه اشون خوب شد خواهید دید یک عکس تفنگ های جدید وسی 4 اومده بعد خارج شو برو منوی بغلیش اون سی چهار رو سفارش بده بعد برو مرحله های اکسترا رو بازی کن تا اون ساخته بشه این جا یکی از مهمترین جا های بازی است تا میتونی فولتون ریکاوری کن و بعد اون ها رو در جایگاه های مناسب قرار بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر