لطفا كمك كنيد

zaza

کاربر سایت
Nov 20, 2006
9
من مي خواستم پلي استيشن 2 بخرم . با تحقيقاتي كه كردم براي ps2 جعبه هايي با رنگهاي
ابي - نقره اي و زرد بود ؟ كداميك بهتر است ؟ در ضمن كدام مدل بهتر است چون بيشتر مدلها يا 75004 بود يا 70004 ؟ لطفا يك مغازه با انصاف در پشت شهرداري با پاساژ لباف به من معرفي كنيد؟

ايا ارزش دارد براي ps2 لوازم جانبي مثل فرمان - تفنگ و... گرفت ؟ اگر قيمت انها را داريد لطفا بگوييد ؟ در ضمن چند بازي كه با اين وسايل مي توان انجام داد معرفي كنيد ؟ اگر هم مغازه با انضافي براي خريد انها داريد معرفي كنيد ؟
درضمن از كجا مي توانم بازي هاي ps2 را ارزان بخرم ؟

با تشكر

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
تفنگ چيه ميخاي تفنگ بازي كني ؟:biggrin1:
كودكي كجايي كه يادت بخير:biggrin1:
75004 بحتره:biggrin1:
با انصاف تر از من نيست بهت ميدم 225 تومن :biggrin1:
راستي يه دستشم خرابه :biggrin1:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
من مي خواستم پلي استيشن 2 بخرم . با تحقيقاتي كه كردم براي ps2 جعبه هايي با رنگهاي
ابي - نقره اي و زرد بود ؟ كداميك بهتر است ؟ در ضمن كدام مدل بهتر است چون بيشتر مدلها يا 75004 بود يا 70004 ؟ لطفا يك مغازه با انصاف در پشت شهرداري با پاساژ لباف به من معرفي كنيد؟

ايا ارزش دارد براي ps2 لوازم جانبي مثل فرمان - تفنگ و... گرفت ؟ اگر قيمت انها را داريد لطفا بگوييد ؟ در ضمن چند بازي كه با اين وسايل مي توان انجام داد معرفي كنيد ؟ اگر هم مغازه با انضافي براي خريد انها داريد معرفي كنيد ؟

با تشكر

ما همه داریم میریم روبه جلو . تو داری میری روبه عقب ! ;) بابا PS2 دیگه از رده خارج شده !!:-"
امادر کل اگر میخوای بخری . من بهت میگم برو XBOX1 رو بخر من خودم داشتم . و خیلی بهتر از PS2 هست ! و گرفیک و ..... هم خیلی خوبه ;)

ONLY 360 , XBOX

:cool:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
تفنگ چيه ميخاي تفنگ بازي كني ؟:biggrin1:
كودكي كجايي كه يادت بخير:biggrin1:
75004 بحتره:biggrin1:
با انصاف تر از من نيست بهت ميدم 225 تومن :biggrin1:
راستي يه دستشم خرابه :biggrin1:

:eek: :eek: PS2 که الان نوش 130 تومنه اونم ک÷ی خور شده !:cheesygri

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
خیلی هم کاره خوبی میکنی میخوای بخری. اصلا هم نگران نباش. خیلی هم از Xbox1 بهتره. مشکی بخر. نقره ایش یه کم گروون تره ولی هیچ فرقی نمیکنه . فقط برای رنگشه.
راستش من پشت شهرداری رو نمیشناسم ولی در بارش میدونم که با انصاف اونجا کم گیر میاد. هر چی پول بدی آش میخوری دیگه.
برو پایتخت. از فروشگاه کُنج که سمت چپ بیرون در پایتخت هست. از اونجا بخر. هم کرک شدس. هم مطمئن. خیلی هم مطمئنه. با یه دسته اضافه و یه مموری اوریجینال PS2 میشه 170 تومن.
نظر خودته اگه میخوای فرمان و تفنگ و این چیزا رو براش بخری. ولی به نظر من ارزش نداره. بازی های چندانی برای اینکه بتونی با تفنگ بازی کنی. 90 درصد بازیهای PS2 اکشن هستند. با همون دسته خیلی بهتر میشه از بازی لذت برد.

دیگه هر جور که راحتی.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
واقعا اگه صبر کنی و یکم بیشتر پول جمع کنی یه 360 یا ps3 بگیری به نفعته;)
ps2 از رده خارجه و فقط 2 - 3 تا بازی خوب در اینده واسش میاد ولی کنسول های نسل بعد...

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من نميدونم چرا بعضي از كاربرها دوست دارن هي به بقيه متلك بندازن و مسخرشون كنن چرا وقتي يك كسي ميخواد يه كنسول نسل قبل بخره بجاي اينكه راهنماييش كنيم بشينيم به ريشش بخنديم كه اين بابا پول خريدن يه كنسول نسل بعد رو نداره مگه احترام يك فرد به پول توي جيبشه... يعني هر كه ps3 داره كلاسش خيلي بالاتره... من واقعا براي اينجور افراد متاسفم... :( اميدوارم خدا به دادشون برسه...

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
واقعا اگه صبر کنی و یکم بیشتر پول جمع کنی یه 360 یا ps3 بگیری به نفعته;)
ps2 از رده خارجه و فقط 2 - 3 تا بازی خوب در اینده واسش میاد ولی کنسول های نسل بعد...

اون یه کم ات من رو کشته . ;)

توضیح * یه کم در اینجا یعنی 300 هزار تومن شاید هم کمی بیشتر ! :-"

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
یک نکته کوچولو..
درسته که داره نسل جدید Play Station به بازار میاد، اما یادمون باشه همین PS2 که الان برا بعضی دوستان "بیخود" شده، بازیهای قشنگ و جذاب و ماندگار زیادی داره!
خوب کسی که الان PS2 میخره، کلی بازی هست که بخواد بکنه! برا من و شما قدیمی شده، اما نه برا کسی که تازه میخواد بخره و بازی کنه ...
پس نگیم که بازی برا این کنسول دیگه نمیاد پس بیا پول بیشتر بده و PS3 یا 360 بگیر!
از 2 سال قبل تا امروز کلی بازی باحال هست برا PS2 که میشه تو توپخونه گیر آورد.

در مورد فرمون هم من تجربه ندارم
اما تفنگ رو داشتم برا PS1 PS2 درسته بازیش کمه، اما همونایی که بود، خیلی حال داد :biggrin1:

البته فقط eYeToY :cool:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
خب درست که بازی خوب واسش هست و در این شکی نیست ولی شما توجه داشته باشه الان همه ی بازی های خوبش به جز چندتاش اومدن و دیگه میدونیم کدوم بازیها خوب هستن و میریم میخریم و بازی میکنیم و لذتش رو میبریم ولی بالاخره یه روزی این بازیهای خوب تموم میشه ولی وقتی یه کنسول بروز بخری چون نمیدونی چه بازیهایی واسش میاد واست جذاب میشه و همیشه ممکنه یه بازی خوب واسش بیاد نمیدونم منظورم رو میگری یا نه;)

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62

با تشكر

ممکنه این نوشته هام به سوالت ربط نداشته باشه .دوست عزیز .اگه شما طرفدار سبک خاصی از بازی هستید و میخایید ps2 رو به خاطر بازیهای دهن پر کن مثل دنده فلزی و مهاجم مقبره و خدای جنگ و خیلی بازی های دیگه ی مثل اونا بخرید بهتره بی خیال شی ! چون مثلا فوقش میتونی یه سال باهاشون حال کنی و بعد باید درشو تخته کنی و بندازی دور.

ولی اگه به تمام سبک ها علاقه داری (فرقی نمیکنه ترسناک یا اکشن یا شوتر یا کارتونی و یا بازیهای پرش و دو مثل jack و خیلی سبکهای دیگه) اونوقت بیراهه نرفتی و حالا حالاها میتونی باهاش حال کنی .چون یکی از عوامل مهمی که این کنسول رو دوست داشتنی و غیر تکراری میکنه تنوع بازیهاش هست .

در مورد وسایل جانبی غیر ضروری هم بهتره بیخیال شی.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام
ببین فرمان من بازی کردم خیلی حال می ده قیمت هم زیاد نیست دورو بر 20 تا 30 تومان هست شایدم ارزونتر شده باشه من اونی که دیدم مخصوصgt4 نه gta :) بود البته نمی دونم می شد بازیهای دیگه رو باهاش بازی کرد یا نه اما در کل خیلی حال داد چون همون طور که می دونی gt4 یه شبیه سار واقعی از رانندگی و ماشین ها هست و وقتی که با فرمان بازی کنی احساس می کنی واقعا پشت ماشین هستی و داری رانندگی می کنی :) ;) اینم اسم کامل بازی grantrismo 4 ;) در ضمن پی اس 2 بگیر فعلا حالشو ببر چون به این زودیا این پی اس 3 تو ایران جا نمی یافته :) xbox 1 هم خوبه اما بازیهاش خیلی کمتر هستن و دسته هاش هم فقط واسه ماشین سواری خوبه مثل forza واسه بازیهای دیگه یه خوده باهاشون مشکل داری چون خیلی بزرگن البته تبدیل دسته پی اس 2 هم دارن همه خوب در کل پی اس 2 بهتره ;)

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
ببین دوست من بهترین کار اینه که ps2 بخری چون:
1.تعداد بازی هاش زیاد
2.تنوع سبک بازی هاش زیاد
3.تا سال 2009 به گفته ی sony براش بازی میاد
4.یک سری از بازی هاش مثل god of war tekken و... تو ps2 میاد
5.هیچی دسته ps2 نمی شه
6.قیمت وسا یل اضافش به دلیل زیاد بودن آنها و فرو شنده ارزان است
و.....
و فروشگاه :سراغ شادی کیان و پاساژ شیرازی نرو . فکر کنم پیش جعفر امین بری بد نباشه ولی بهتره که همه مغازه هارو بگردی و قیمت بگیری کار خیلی خوبی هم میکنی که ps2 میگیری من xbox رو هم داشتم بازی هاش فرقی با ps2 نداره خرابی هاش هم خیلی بده چو تعمیر کار حرفه ای برای دستگاش تو بازار نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر