inFAMOUS | Trophies Guide

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان دو تا سوال. اولی این که من تو یکی از ماموریت هم نمی دونم چی شد که Evil شد؟ من شهر اول رو تموم کردم و Bossش رو هم کشتم. بعدش رفتم شهر دوم باید پل رو پایین میاوردیم تونستم بیارم ولی آخرش زد Evil؟ می خواستم بدونم که تاثیری روی تروفی مربوط به Good شدن 100% نمیزاره؟
دومین سوالم هم در مورد Stunها هستش. من توی 8میش گیر کردم کسی می تونه کمکم کنه؟ یا اگه بشه بگین برای هر کدوم را تا آخر باید چیکار کرد خیلی بهتره:biggrin1: ممنون

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
معمولا موقعی اویل می شه که موقعی که می خوای از مهندس دفاع کنی دو سه تا ادم هم می زنی البته منی که اویلم همین جوری می زنم :biggrin1:اون دومی رو نمی دونم

Drop Everything

برای بدست آوردن این تروفی باید نزدیک 500 متر از thunder drop abillity استفاده کنید یعنی اگر به اندازه کافی از این قابلیت تو بازی استفاده کنید تروفی باز میشه برای استفاده از این قابلیت اول باید بپرید و بعد دکمه مربع رو فشار دهید تا وقتی می رسید زمین یه انفجار مهیب رخ بده قدرت این انفجار به میزان فاصله پرشتون بستگی داره

این رو موقعی که زیک اون ریس پیر رو ور می داره در می ره بالای اون برج اشغال اگر همون جا بپرین اوکی می شه البته اگر اویل باشه بهتره :biggrin1:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
خوب نگفتی رو good شدن کامل تاثیری داره؟ اگه یکیش Evil بشه؟

نه نداره ! خیلی راحت 100 % خوب میتونی بشی ! من بعد از این که وارد Warren شدم 100 % شد ! تازه کلی هم Side quest داره :biggrin1:

واسه Stunt ها هم اینجا نوشته

آخرین ویرایش:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
برهان جان تو صفحه اول سام یه ویدو گذاشته که قشنگ نشونت میده چیکار کنی حجمی هم نداره دان کن:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اين blast shard ها و stunt ها اعصابمو ريختن بهم.
خيلي خيلي مزخرفه.
مگه ميشه 100% bs ها رو جمع كرد ؟!؟
اصلا كسي پلاتينيوم اين بازي رو گرفته ؟!؟
آره بابا تو همین سایت 3-4 تا از بچه ها گرفتن:biggrin1:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
سلام دوستان.
من دیروز که بازی رو شروع کردم بعد از آزاد کردن جزیره اول کلآ 195 تا Blast Shared گرفتم که 135 تاش مال جزیره اوله...
حالا کسی میدونه تو هر جزیره چند تا پیدا میشه که بعدآ به مشکل نخورم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر