سخت ترین اچیومنتی که گرفتی ...

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من توی بازی کینکت که raving rabbids نام داره (همون خرگوش احمقا) توی مرحله ی پرش بیش از 120 بار در 1 دیقه پریدم تا این اچیومنت آنلاک شد اسمش هم فک کنم super jumper بود

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
من سخترين اجيومنت يا به قول بعضي ها صق ترين اجيومنتي كه تا حالا كرفتم مال بازي dead space 2 بوود
مرحله اخرش خيلي رو اعصاب بوود حتي جند بار مي خواستم دسته رو روي زمين بكوبم كه اينكار رو هم كردم
توو مرحله اخرش يه سري موجودات بودند كه اسن نمي مردند هر جي تير بشون ميزدم نمي مردن اخرش هم فهميدم كه اينا رو بايد دور زد كه داغونمون نكنن

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
تو call of duty 6 mw2 تو بخش co-op یک Juggernaut رو با چاقو بکشید کسی بغیر از داداشم باهام بازی نمیکنه خودمو زنده زنده اتیش زدم فکر کنم10 تا داد تو call of duty 6 mw2 تو بخش co-op باید همه ستاره هارو بگیرین مردم تا گرفتمش

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
یه اچیومنت تو dishonored بود که من فقط گرفتمش یک بار بازی را تمام کنید بدون اینکه کسی رابکشید .
این اچیومنت خیلی راه داره یکی از راه هاش اینه که همش چشمت به سقف باشه حتما یه راهی پیدا میکنید
بگم هدف ها رو هم باید با راهی به غیر از زدن چاقو یا جادو زدن بکشید مصلا تو غذاشون سم بریزی.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
برا من یکی نابود کردن استریک تیم یعنی ادم هکوبتر تانگ کمتر از 15 ثانیه تو prototyp 2 --البته سختر از این تموم کردن NINJA GAIDEN3 روی هارد خیلی سنگین بود .ولی درمقابل دوستان ما هیچ هستیم .

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دوستان یه سوال داشتم احتمالا جاش اینجا نباشه ولی چون دیدم تاپیک سخت ترین اچیومنت هست گفتم بپرسم! پرونده شماره 121 دوهفته نامه دنیای بازی در مورد تروفی و اچیومنت بود .که توش پنج اچیومن سخت و آسون رو نوشته بود.میخواستم بدونم کدوم یکی از شما دوستان این ها رو گرفتین!

بازی Deae rising :
اچیومنت day Survivor 7

بازی Rock Band 2 :
اچیومنت Steel Blader

بازی Gears of war3 :
اچیومنت های seriously
بازی Mega Man 10 :
اچیومنت Mr. Perfect

بازی final fantasy XI :
فاینال فانتزی11 یک اچیومنت سخت ندارن بلکه مجموعه ای از اچیومنت های سخت دارد که وقتی کنار هم بگذاریدشان متوجه می شوید که گرفتن همگی انها تقریبا غیر ممکن است.. ...
طبق برآورد حرفه ای های فاینال فانتزی 11 در بهترین حالت 2 سال زمان می برد!تنها 5 نفر در دنیا 1000 امتیاز کامل فاینال فانتزی11 را گرفته اند!

یعنی این ها رو هیچکدوم از بکس بازیسنتر نگرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟8-|

Achivement

کاربر سایت
Sep 2, 2012
65
نام
رامتين
یه اچیومنت بود تو Forza Horizon به اسم stunt man
خداییش خیلی سخت بود
شامل 30 مرحله بود که 28 تاش گلابی بود ولی 2 تاش:(
مثلا باید 30000 تا اسکیل پوینت رو در عرض 2 دقیقه می گرفتی اونم با کروت تو جاده خاکی:-o
بعد 50-60 بار تلاش گرفتمش

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سخت ترین اچیومنت برای من گرفتن رنک S در تمام مراحل بازی metal gear rising بود. اونم تو درجه ی سختی انتقام . هرکی بازی کرده باشه میدونه چی میگم. تو این درجه ی سختی باید در کل بازی حتی یک بار هم بهتون ضربه نخوره. حتی درمقابل غول آخر های وحشتناک بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر