Playstation Network Games

AmirF3

کاربر سایت
Jan 26, 2014
23
سلام دوستان. میگن که توی psn امریکا انچارتد3 رو دنلود مجانی گذاشتن!!! یکی بره ببینه حقیقت داره عایا؟؟؟ چه میکنه این سونی

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بازی Flower رو از نسخه اینترنتی SEN بخریم Cross-Buy خریده میشه ؟!

For one price, get Flower™ on PS4™, PS3™ and PlayStation®Vita systems. Purchase it on your PS4™ system and it will automatically appear for download on your PS3™ and PS Vita systems at no additional cost.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
از تو استور پلی4 خریدی یا با پی سی خریدی؟
با PC خریدم، البته حواستون باشه نسخه ی PS4 رو بگیرید، زیرش هم نوشته Vita / PS4 / PS4 :d
حجم نسخه ی PS3 و PS4 حدود 700 مگ ، و ویتا حدود 400 مگ میباشد :d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سونی برای این هفته یه Flash Sale 0.99$ رو برای PS3/PS Vita/PSP در نظر گرفته. نسبتا جالب هست و بیشتر عناوین کلاسیک و جمع و جور رو شامل می‌شه.

(Velocity Ultraش خیلی خوب و خاصه و واقعا یک Shoot em up درست و حسابی هست برای کسایی که به این سبک‍ها علاقه دارند. برای پلاس هم رایگان شده بود قبلا. کلا یکی از بهترین بازی‌های لیست هست و حسابی با این قیمت می‌ارزه. جز بهترین آرکید گیم‌های 2012 هم هست.)

لیست کامل

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
Flash Sale ایندفعه به نظرم اصلا خوب نبود:| کلا بازی هایی مه گذاشته،خوب هاش فقط بازی های کلاسیک میباشد! ( PS1 و PS2 ) ، بقیه ی بازی ها هم یا برای پلاس اومدن قبلا،یا هم مفت نمی ارزن:|
امیدوارم یه تخفیف درست حسابی بزنند به زودی! امسال برعکس سال های قبل، تخفیف تابستونه ی جالبی هم نزاشته بودن

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Flash Sale ایندفعه به نظرم اصلا خوب نبود:| کلا بازی هایی مه گذاشته،خوب هاش فقط بازی های کلاسیک میباشد! ( PS1 و PS2 ) ، بقیه ی بازی ها هم یا برای پلاس اومدن قبلا،یا هم مفت نمی ارزن:|
امیدوارم یه تخفیف درست حسابی بزنند به زودی! امسال برعکس سال های قبل، تخفیف تابستونه ی جالبی هم نزاشته بودن

برا تو خوب نبود برا من خوب بود 7 تا بازی خریدم ! :D اونور هم ملت راضی بودن :-"

بیا ببینم چیا خریدی؟ :|
کلا 7 تا بازی نداشت که 7تا بازی خریدی:-" :d

DYAD
Double Dragon Neon
Velocity Ultra
Machinarium
Thomas was Alone
The Cave

بعدشم Okami رو خریدم که حواسم نبود با این قاطی کردم ! :D
میخواستم Syphon Ghilter هارو هم بخرم ولی دیدم احتمال ریمسترشون هست بیخیال شدم ! :D

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
منم خرید کردم ! :D البته بعد از مدت ها ! پک Brothers : a Tale of Two Sons و اون بازی How to Survive ...
بین این پک و FarCry 3 Dargon / Call of Juarez : Gunslater مردد بودم.

hanter

کاربر سایت
Jan 7, 2013
23
سلام دوستان میخواستم بدونم آیا به جز دموی بازی ها هیچ نوع بازی کاملی وجود داره که کاملا رایگاه بشه دانلود کرد بدون اینکه اکانت داشته باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر