فروم هواداران STREET OF RAGE SERIES(شورش در شهر)

بهترین نسخه بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    25

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
ایناهم ریجن دارن؟
بله.. و اصولا فرم کارتریجهای ریجن J (عکس صفحه قبل ) با ریجن پال و یوسی تفاوت داره..اون کارتریجایی که ما بچه گیامون بازی میکردیم اکثرا فرم پال و یوسی بود..:
url

• Like
Reactions: behzadpersian

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
این تاپیک هم حیفه احیا نشه..:D
فنهای عزیز بریزین اینجا متحد شیم بعدش حمله کنیم به ایمیل و اینستاگرام lizardcube و guard crush games و dotemu ..و نهایتا غول آخر SEGA? ..که هرچه سریعتر کار بروی نسخه 5 رو شروع کنن...نسخه 4 عالی بود و خوبه که ادامه های زیباتر.. بهتر و با توجه بیشتر به نسخه سوم ساخته بشه..چون ازشون بر میاد:clap:
درست مثل 3 گانه کلاسیک که از 1 تا 3 همین طور پیشرفت کرد و بهتر شد..اینم همین طور..A modern trilogy..:Thumbsup:

آخرین ویرایش:

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
فنهای عزیز بریزین اینجا متحد شیم بعدش حمله کنیم به ایمیل و اینستاگرام lizardcube و guard crush games و dotemu ..و نهایتا غول آخر SEGA? ..که هرچه سریعتر کار بروی نسخه 5 رو شروع کنن...نسخه 4 عالی بود و خوبه که ادامه های زیباتر.. بهتر و با توجه بیشتر به نسخه سوم ساخته بشه..چون ازشون بر میاد:clap:
درست مثل 3 گانه کلاسیک که از 1 تا 3 همین طور پیشرفت کرد و بهتر شد..اینم همین طور..A modern trilogy..:Thumbsup:

اصلا خدایی یه مدته از بازی های شوتر خسته شدم و فقط حس شورش کردن دارم. :D
من موسیقی متن هر 4 نسخه رو با کیفیت FLAC دارم. از همه بیشتر هم با آهنگ های نسخه سوم حال کردم.

منم امیدوارم نسخه های بعدی ای هم باشه و رهاش نکنن.
این عکس رو نمیدونم قبلا کسی گذاشته یا نه. گفتم همینجوری بزارمش. :-bd

7wvc_sor-bk-art.jpg

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
اصلا خدایی یه مدته از بازی های شوتر خسته شدم و فقط حس شورش کردن دارم.
منهم :D
FLAC که بهترین کیفیته و صفحه های گرام این بازی هم منتشر شده به چه زیبایی ..❤موسیقی 3 عالی بود ولی گویا بعضی از ترکها ایراد ساختاری داشتن...شماره 2 و 1 هم بی نظیر بود..کلا طی این 10 15 سال اخیر فرومها و ویدیوهای خارجی نسخه 2 رو برترین نسخه میدونستن از همه نظر..برای همینم شورش در شهر 4 با الهام بسیار از 2 ساخته شده..ولی الان خیلیا میگن چرا به 3 اهمیت ندادین و بهتر بود :D سازنده ها نمیدونن چه کنن از دست طرفدارا به طور کلی:))
چه عکس نابی گذاشتین?

اسم تاپیکو :)) ۱۱ سال پیش این تاپیک رو زدم! چقد زود میگذره... :D
ممنون که این تاپیکو زدین >:D<
شما میگی 11 سال...من از سال 1380 به اینور نمیتونم درک کنم چطور انقد زود گذشته اصلا..:|
یه چیز دیگرم همین طور..چطور 60 دلار میشد 60 هزار تومن در سال 89...و در سال 99 ..60 دلار میشه 1 میلیون تومن.؟:-??

آخرین ویرایش:

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
با سلام به همه ی طرفدارهای بازی شورش در شهر خودمون
هنوز قسمت نشده شماره 4 رو بازی کنم اما خیلی زود تهیه میکنم و عقده ی این دو دهه ای که گذشته رو خالی میکنم :D
مردم از بس با موزیک هاش سر کردم هرکسی مثل من عاشق این گیم باشه تمام موزیک هاشو شبو روز گوش میده و اشک میریزه :Crying1:
کنسرت سال 2018 شورش در شهر رو از دست ندید اجرا هم خود استاد یوزو و موتوهیرو
?? (با چیز شکن)??
(Streets Of Rage Live 2018 (Yuzo Koshiro & Motohiro Kawashima))
بدبختی بازی های جدید هم امان نمیدن آدم بره سمت بازی های رترو اما با آومدن شماره 4 میشه دلی از اذا در آورد.
خوشحالم که باز هم به این تایپک سر میزنید تنتون سلامت و زندگیتون پر گیم.

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
با سلام به همه ی طرفدارهای بازی شورش در شهر خودمون
هنوز قسمت نشده شماره 4 رو بازی کنم اما خیلی زود تهیه میکنم و عقده ی این دو دهه ای که گذشته رو خالی میکنم :D
مردم از بس با موزیک هاش سر کردم هرکسی مثل من عاشق این گیم باشه تمام موزیک هاشو شبو روز گوش میده و اشک میریزه :Crying1:
کنسرت سال 2018 شورش در شهر رو از دست ندید اجرا هم خود استاد یوزو و موتوهیرو
?? (با چیز شکن)??
(Streets Of Rage Live 2018 (Yuzo Koshiro & Motohiro Kawashima))
بدبختی بازی های جدید هم امان نمیدن آدم بره سمت بازی های رترو اما با آومدن شماره 4 میشه دلی از اذا در آورد.
خوشحالم که باز هم به این تایپک سر میزنید تنتون سلامت و زندگیتون پر گیم.
به همچنین دوست عزیز امیدوارم هرچه زودتر این نسخه رو شروع کنید و با شور گذشته ها لذتشو ببرید :)..موزیکهای افسانه ای 3 گانه اصلی سرشار از انگیزه و زندگی بود ...درست مثل خود دهه 80 و 90 میلادی...?
شورش در شهر تا ابد زندست...❤✌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر