Resident Evil 5

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان ميشه طريقه دونفره كردن(split screen در حالت offline ) بازي را بطور كامل توضيح دهيد اخه همه ي انجمن ها را گشتم ولي جواب درستي نگرفتم خيلي معذرت ميخوام
دوست عزیز چه ربطی به این جا داره؟ شما باید تو انجمن Xbox360 Game میپرسیدید. برای این کار وارد بازی بشید و بعد با دسته دوم دکمه استارت رو بزنید و با نفر دوم بازی کنید. بحث رو هم اینجا ادامه ندین. تو انجمنی که گفتم برید. ممنون

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
یه سوال، اگر یه چیزی مثل گنجینه یا نمادهای BSAA رو توی یه مرحله از دست بدیم، میشه دوباره اون مرحله و قسمت رو لود کرد و دنبال اون گشت و بعد از پیدا کردن اون مرحله جاری بازی رو لود کرد و به بازی ادامه داد؟ کاری که توی Mirrors Edge برای کیفها میشد کرد؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
یه سوال، اگر یه چیزی مثل گنجینه یا نمادهای BSAA رو توی یه مرحله از دست بدیم، میشه دوباره اون مرحله و قسمت رو لود کرد و دنبال اون گشت و بعد از پیدا کردن اون مرحله جاری بازی رو لود کرد و به بازی ادامه داد؟ کاری که توی Mirrors Edge برای کیفها میشد کرد؟

بله میشه هر مرحله رو جداگانه برگشت و بازی کرد.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
راستش فقط میخواستم بگم که این بازی در xbox و ps3 خیلی سره آخه مشخصات مورد نیاز این بازی برای pc مشخص شد حالا باز برن بگن pc بهتره:biggrin1::biggrin1::biggrin1::laughing::laughing::laughing:یه 2 میلیونی تو خرجن این فقط مال گرافیکشه.منبع هم گیم اسپات:

running on both an upper-midrange rig and on a high-end rig with dual GeForce GTX 285 cards in SLI. Both machines were running Windows 7

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
راستش فقط میخواستم بگم که این بازی در xbox و ps3 خیلی سره آخه مشخصات مورد نیاز این بازی برای pc مشخص شد حالا باز برن بگن pc بهتره:biggrin1::biggrin1::biggrin1::laughing::laughing::laughing:یه 2 میلیونی تو خرجن این فقط مال گرافیکشه.منبع هم گیم اسپات:

running on both an upper-midrange rig and on a high-end rig with dual GeForce GTX 285 cards in SLI. Both machines were running Windows 7
اشتباه آدرس دادن بهتون!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
اقا کسی این BSAA emblem رو گرفته!!!؟
Chapter 1-2
One: There's a building where you go upstairs andcome out on a balcony. Look at the opposite building from the balcony and you'llfind it
:biggrin1:
همون اولیشه.فکر کنم همونجاییه که یارو رو اعدام میکنن.من که هرچی گشتم نبود.کور شدم:biggrin1:یکی بگه کجاست!:((
نکته:فقط متنو ترجمه نکنین.اونجوری فهمیدم ولی هرچی نیگا میکنم نیست.از دوستان خواهشمندم مشاهدات خودشونو بگن.فقط دقیق باشه.مرسی:love:

total_ps85

کاربر سایت
Oct 23, 2008
135
نام
سهیل
سلام
اقا کسی این BSAA emblem رو گرفته!!!؟
:biggrin1:
همون اولیشه.فکر کنم همونجاییه که یارو رو اعدام میکنن.من که هرچی گشتم نبود.کور شدم:biggrin1:یکی بگه کجاست!:((
نکته:فقط متنو ترجمه نکنین.اونجوری فهمیدم ولی هرچی نیگا میکنم نیست.از دوستان خواهشمندم مشاهدات خودشونو بگن.فقط دقیق باشه.مرسی:love:

دوست عزیز جایی که رابط bssa رو اعدام میکنن هیچ لوحی نیست.
3ماهی میشه که اویلو بازی نکردم اما انقدرو یادمه که این chapter 3تا embelm داره.
اولیش تو ساختمونیه که دره بالاش قفله
طبقه اولش یه اسپری هست.برو طبقه دوم یه بالکن هست از بالکن به ساختمونه روبرو نگاه کنی لوحو میبینی
قسمتی که یارو رو میکشن کلا بی خیال شو
موفق باشی;)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوست عزیز جایی که رابط bssa رو اعدام میکنن هیچ لوحی نیست.
3ماهی میشه که اویلو بازی نکردم اما انقدرو یادمه که این chapter 3تا embelm داره.
اولیش تو ساختمونیه که دره بالاش قفله
طبقه اولش یه اسپری هست.برو طبقه دوم یه بالکن هست از بالکن به ساختمونه روبرو نگاه کنی لوحو میبینی
قسمتی که یارو رو میکشن کلا بی خیال شو
موفق باشی;)
دوست عزیز من با توجه به اون راهنمایی هایی که صفحه ی اول هست گفتم.از 3 تای chapter 1 هم 2 تاشو گرفتم.فقط این یکی مونده که اونم با توجه به اون متنی که گذاشتم میخوام دوستان اگه میدونن بگن کجاست.
اونی که شما میگی رو گرفتم.یکی هم اخر همین چپتر تو اون راهروها هست که گرفتم.فقط این یکی مونده...:biggrin1:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
دوست عزیز من با توجه به اون راهنمایی هایی که صفحه ی اول هست گفتم.از 3 تای chapter 1 هم 2 تاشو گرفتم.فقط این یکی مونده که اونم با توجه به اون متنی که گذاشتم میخوام دوستان اگه میدونن بگن کجاست.
اونی که شما میگی رو گرفتم.یکی هم اخر همین چپتر تو اون راهروها هست که گرفتم.فقط این یکی مونده...:biggrin1:
سلام
سینا جون گمونم تو این یکی رو میگی
لینک:
residentevil5pros.com/2-1%20Fifth%20Emblem.bmp
باقیش رو هم از اینجا بگیر اگه نگرفتی:
اینجا :biggrin1:
موفق باشید

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007