همه چیز در مورد گیم هکینگ و ساخت ترینر

motafavet

کاربر سایت
Dec 6, 2007
13
تغییر در ترینر

سلام دوستان

چطور میشه ترینر ها رو دست کاری کرد ؟ یعنی ریسورس بشن

فرضا ترینر سایت چیت هپنز رو دستکاری کنی ؟ آنپکش کنی ؟ ریسورسش کنی ؟ ...

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
اینجا تاپیک درخواست ترینر هست که دوستان درخواست میدن ؟

سلام دوستان

چطور میشه ترینر ها رو دست کاری کرد ؟ یعنی ریسورس بشن

فرضا ترینر سایت چیت هپنز رو دستکاری کنی ؟ آنپکش کنی ؟ ریسورسش کنی ؟ ...
اگه منظور بدست آوردن کد برنامه هست که برنامه هایی که تو C++ نوشته باشن امکان پذیر نیست . برای دلفی و وی بی هم میشه سورس رو تا حدودی بدست آورد ولی خامه .
برای آنپک خب باید آنپک کردن بلد باشی !
من خودم برای Cheathappens ها یک بررسی کردم پک خاصی نداشت ، به راحتی میشه دیباگ کرد و شرط های اساسی رو دور زد و دیگه نیازی به خرید اکانت و ایجاد key نیست . این نهایت کاری هست که میشه کرد .
در صمن کسی که تا این حد بلده نیاز نداره این کارهارو بکنه ، خودش دست بکار میشه و ترینر خودش رو مینویسه . البته هرچی بازی بزرگتر باشه کار سخت تره .

ahmadginza

کاربر سایت
Jan 23, 2012
5
نام
Ahmad(ERF@N) or
منم با CHAET.EN کار میکنم...خیلی خوب و کامله....قویم هست اکثر بازیهارم اتحان کردم.....از سری Stalker گرفته تا به فیفا12 و پس12 هم رسیده....الان N4S:the run رو دارم روش کار میکنم ولی خیلی وقت میبره.بازم ممنون از توجهتون

irana

کاربر سایت
Apr 23, 2012
1
درود فراوان
کسی میتونه بگه از چه ترینری واسه آنلاین بازی کردن stronghold legends میتونم استفاده کنم؟
باا این آموزش ها میتونم بسازم خودم؟
pls pls pls pls pls ps pls pls pls pls pls
tnx
tnx

sorcerer

کاربر سایت
Mar 2, 2011
2
سلام دوستان
بعد چندی دوباره اومدم و سری زدم
تو این تاپیک که چیز به درد بخوری برام نبود
الان 1-2 سالی هست دارم با Cheat engine کار می کنم و از بقیه نرم افزار ها خیلی بهتر و کارامد تره
8 صفحه کامل خوندم همش برام چرت بود البته توهین نشه عذر خواهم
من دنبال این می گردم:
اولا که رشتم نرم افزاره و می خوام ترینر بسازم این هک کردنا برای مبتدی ها و اونایی هست که برنامه نویسی نمی دونن پس شد یکی اموزش ساخت ترینر نه هک رم
دوم این که اخیرا زده به کلم که خود بازی رو هم سیخ بزنم و ادیت کنم
خلاصه این دو تا اموزش و خیلی دوس دارم
دم همتون گرم

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام ببخشید من وقتی این گزینه ها ی دانلود اموزش ترینر رو میزنم یه صفحه یه سایت باز میشه نمیدونم واسه دانلود چی زو بزنم . میشه لطفا منو راهنمایی کنین

آخرین ویرایش:

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
سلام
من بازی gta iv ver1.0.0.0 روهرکاری میکنم اصلاآدرس جونش یاتعداد تیرهاش هک نمیشه باچه نرم افزاری این بازی هک میشه؟من باcheat engin انجام دادم
هرکس میتونه بهم کمک کنه باتشکر

saeidperak

کاربر سایت
Apr 27, 2013
2
بیا باالا

سلام به همه اساتید و دوستان محترم;;)
با عرض پوزش جهت بالا اوردن زیر خاکی>:)
هدف از مزاحمت رسیدن به سوالات بی جوابی که تو نت جواب نداره
اول اینکه دوستانی که اون 3 تا فیلم اموزشی رو دارن لطف کنن دوباره یه جایی درست اپلود کنن تا بقیه هم استفاده کنن اون لینکا خراب شده
دوم اینکه بعد از ساخت ترینر اون ترینر فقط برای اون مرحله کار میکنه اگه بازی خروج و یا مرحله بعدی بره ادرس عوض میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
دوم اینکه برای هک مقادیری که عددی نیستن چه باید کرد مثلا مقدار پرش یا رنگ بازی یا ... (با روش ازمون و خطا نمیشه زیادشون رو پیدا کرد مثلا تو مکس و ماژیک جادویی میشه مقدار جوهر رو هک کرد ولی مثلا تو اویل نمیشه اسلحه دیگه ای هک کرد )
لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر