ایجاد تحولات جدی در گیم نت ها

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
تو رشت گلسار در یک مدت کوتاه یک گیم نتی زده شد به جرات میتونم بگم در ایران جز بهترینا بود! یه گیم نت دو طبقه, طبقه اول نزدیک 20 تا کنسول X360 واسه بازیهای لن و معمولی. طبقه بالا هم چند تا اتاق مثلا یه اتاق 10 تا PS4 یه اتاق 10 تا XOne وسطش هم 20 تا کامپیوتر اون گوشه هم چند تا PS3 واسه بازیهای انحصاری. یه شبیه ساز ماشین هم اون گوشه بود. یه اتاق VIP داشت همه کنسولا به علاوه یه تلویزیون خیلی بزرگ نمیدونم چند, با صندلی های مخصوص ... خلاصه چیز عجیبی بود. بعد تو راه پله محل استعمال دخانیات و اینجوری چیزا:-" تو گیم نت دعوا شد پلمپ کردن:|
|

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
تو رشت گلسار در یک مدت کوتاه یک گیم نتی زده شد به جرات میتونم بگم در ایران جز بهترینا بود! یه گیم نت دو طبقه, طبقه اول نزدیک 20 تا کنسول X360 واسه بازیهای لن و معمولی. طبقه بالا هم چند تا اتاق مثلا یه اتاق 10 تا PS4 یه اتاق 10 تا XOne وسطش هم 20 تا کامپیوتر اون گوشه هم چند تا PS3 واسه بازیهای انحصاری. یه شبیه ساز ماشین هم اون گوشه بود. یه اتاق VIP داشت همه کنسولا به علاوه یه تلویزیون خیلی بزرگ نمیدونم چند, با صندلی های مخصوص ... خلاصه چیز عجیبی بود. بعد تو راه پله محل استعمال دخانیات و اینجوری چیزا:-" تو گیم نت دعوا شد پلمپ کردن:|
|

اینوجور گیمنت تو انگلیس امریکا سوعد پره
تازه اونجا از تجهیزات razer استفاده مینن

اون مورد دوم که تو همه گیمنت ایران اینطوری
چون ظرفیت و فرهنگش ندارن یه جورایی با کلاس مدرسه های ایران اشتباه گرفتن (( میدونین دیگه وضیعت کلاس مدرسه ایران چطوریه که ))
این دعوا بیشتر رو بازی های فوتبال و مورتال ایناست که شرط بندی و غمار میکنن روش

حالا دعواش چی بود ؟؟ برا همیشه بسته شد ؟ اگه اره که باید برا کسایی ادایی گیمری دارن افسوس خورد
بنظرم گیمنت پاتوق گیمر ها باید باشه نه اونایی که نهایت بازیشون کلش هست یا فوتبال من فک میکنم اونایی که دعوا کردن اونجا با قهوه خونه اشتباه گرفتن چون قهوه خونه همه جور ادمی توش هست ولی گیمنت نباید اینطور باشه

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
کلا هر چقدر فضای گیم نت بزرگ تر باشه کنترلشم سخت تره .بعد تو راه پله محل استعمال دخانیات و اینجوری چیزا ؟؟!! من خودم تو رشت خیابون معلم کلوپ دارم اما نه به وسعت اونجا ولی خدایی همین gta رو با ترس و لرز میذارم بازی کنن چ برسه به استعمال دخانیات و این چیزا !

hezarnevis

کاربر سایت
Feb 11, 2014
25
نام
علیرضا علیگلی
من ایران نیستم اینجا گیم نت زیاد میرم و فکر نمیکنم خره تر از این موجودات توی بازیهای باشه . نکات مثبتی که دیدم
1 : اکثر گیم نت های این کشور با هم شبکه هستن .
2 : اکثز گیم نت ها 24 ساعته هستن و شب بعد از ساعت 12 ارزونتره.
کدوم کشور هستید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر