روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
منم همين مشكلو داشتم تصوير ميره و مياد اما من كامپيوتر را با dvi و x360 رو با vga به مانيتور وصل كردم
اشكال من از كابل vga ايكس باكس بود
كيفيت كابلش خوب نبود منم اصلاحش كردم :d

دقیقاً خود من هم چنین مشکلی رو دارم ولی روی کنسول نیست، و وقتی دارم از PC استفاده میکنم اینطوری میشه (کابل DVI)

البته حدس بیشتر من مشکل در کارت گرافیک انبرد سیستم ام هستش، چون میدونم که مشکل داره بخصوص تو بخش کردن فایل های HD پیش میاد که تصویر فلش بزنه (سیاه بشه)

حالا بازم شما (Dexabyte)، بدون کابل PC .... از کنسول استفاده کنید..ببنید چطوری هستش

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من وقتی 360 رو به مانیتور کامپیوترم وصل میکنم (فقط به مانیتور ها نه چیز دیگه ای:D)انگار هم تصاویر هم نوشته ها 2تایی اند(2خط اند)مشکل چیه؟رزولوشن هم زیاد بالا باشه دو طرفتصویر سیاه میشه میشه مث مستطیل:D

pe_pouya

کاربر سایت
Dec 25, 2010
75
نام
pouya
دقیقاً خود من هم چنین مشکلی رو دارم ولی روی کنسول نیست، و وقتی دارم از PC استفاده میکنم اینطوری میشه (کابل DVI)

البته حدس بیشتر من مشکل در کارت گرافیک انبرد سیستم ام هستش، چون میدونم که مشکل داره بخصوص تو بخش کردن فایل های HD پیش میاد که تصویر فلش بزنه (سیاه بشه)

حالا بازم شما (Dexabyte)، بدون کابل PC .... از کنسول استفاده کنید..ببنید چطوری هستش

سلام :)
اين مشكلي كه شما داشتيد من هم داشتم
گرافيك منم انبرد بود ولي اشكال از مادربورد نبود بلكه اشكال از رم هاي كامپيوتر بود
هنگام نمايش فيلم تصوير ميرفت و ميومد
يه رم خوب انداختم روش درست شد :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام :)
اين مشكلي كه شما داشتيد من هم داشتم
گرافيك منم انبرد بود ولي اشكال از مادربورد نبود بلكه اشكال از رم هاي كامپيوتر بود
هنگام نمايش فيلم تصوير ميرفت و ميومد
يه رم خوب انداختم روش درست شد :d

برای من فکر نکنم از RAM ها باشه. چون وقتی زیاد فشار میارم. تصویر حتی خط خط ـی هم میشه.
حتی شده که بعد از پخش چندتا فیلم 1080P کارت گرافیک قاط زده، حتی تو Bios سیستم هم تصویر خش برمیداره (مثل X360 هست که قبل از سه چراغ قرمز، رنگ تصویر خراب میشه)

RAM ها هم 2 گیگ هستش (چهارتا 512MB)...البته دیگه عادت کردم بهش..و زیاد روش فشار نمیارم و فقط 480P و 720P پخش میکنم، که زیاد خاموش روشن نشه.

pe_pouya

کاربر سایت
Dec 25, 2010
75
نام
pouya
برای من فکر نکنم از RAM ها باشه. چون وقتی زیاد فشار میارم. تصویر حتی خط خط ـی هم میشه.
حتی شده که بعد از پخش چندتا فیلم 1080P کارت گرافیک قاط زده، حتی تو Bios سیستم هم تصویر خش برمیداره (مثل X360 هست که قبل از سه چراغ قرمز، رنگ تصویر خراب میشه)

RAM ها هم 2 گیگ هستش (چهارتا 512MB)...البته دیگه عادت کردم بهش..و زیاد روش فشار نمیارم و فقط 480P و 720P پخش میکنم، که زیاد خاموش روشن نشه.

بله در مورد سيستم شما با اين اشكالات مشكل از مادر بورد هستش البته اگر گرافيك انبرد داريد :d
دوستمان هم ميتواند ايكس باكس روي tv تست كنه ببينه آيا باز هم همين مشكل رو دارد ؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان؟؟ چرا رو TV بازی کنیم فریم خیلی بهتره...گرافیکش هم فرق میکنه

چیکار کنیم که رو مانیتور هم اینطوری بشه؟
چون tv کنتراست بالاتری داره تعداد پیکسله بیشتری نشون میده تقویت کننده ی حرکت داره و ده ها فاکتور دیگه نسبت به مانیتور/:)

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
خلیل جان من مشکلم فقط با مانیتور و ایکس باکس هست.(روی پی سی مشکلی نیست)
روی ال سی دی مشکلی ندارم.در ضمن به خاطر ندارم که اشاره کرده بودم یا نه ، اما کابلم HDMI به DVI هست.
پس فکر میکنید اگر مشکلی هست به خاطر کابله؟
اگر کابل HDMI به VGA خریداری کنم ،کیفیت خیلی تعییر میکنه؟
یا در حدی نیست که بشه به وضوح دید؟
اگر قیمتی حدودی از این کابل دارید متشکر میشم به اشتراک بگذارید.

پایدار باشید

پ.ن:در ضمن در قسمت تنظیمات کنسول زمانی که یک رزولوشن
انتخاب میکنم یک اروری هم میده که میگه:

your indicator doesn't support 50 hrz

دقیقاً ارور رو به خاطر ندارم اما تقریباً همین بود.که میگه 50 هرتز رو ساپورت نمیکنه.
حالا نمیدونم مانیتور رفرش ریت 50 رو ساپورت نمیکنه(که بعیده) یا کابل.

yadam.nemiad

کاربر سایت
May 8, 2011
86
نام
محمود
دوستان من یک کابل HDMI به VGA گرفتم برای وصل کردن ایکس باکس به مانیتور ولی به هیچ عنوان تصویر نمیده ارور check signal cable میده انگار که اصلا کابلی بهش وصل نیست همه رزولیشنهای موجود رو کنسول و مانیتور امتحان کردم تصویر نمیده لطفا راهنمایی کنید.....:((:((:((

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
دوستان کسی میدونه این مشکل یعنی چی و از چی هستش ؟؟

تو تنظیمات مانیتور وعضی از چیز هارو نمیتونم تغییر بدم . متل : contrast . sharpnes . magicangel . coarse . fine

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام به همه یکی از اساتید کمک کنن من مونیتور ال ای دی سامسونگ واید خریدم که دارای پورت dvi وvga هست من اکس باکس رو با تبدیل dvi بهhdmi به مونیتور متصل کردم روی تمام رزولیشنها تصویر مونیتور هر چند ثانیه پلک میزد بعد از یک روز دیگه پورت hd دستگاه نه با مونیتور نه lcd کار نمیکنه و تصویر نمیده حالا من چی کار کنم یعنی port hd خراب شده یا سوخته کمکککککککککککک

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر