راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

diroo

کاربر سایت
Jul 19, 2011
8
سلام

من اهرمی راکه طرف هشت پا هست رو می زنم اما پایین نمی یاد
فقط یکی از اهرم های طبقه دوم هست که بالا می یاد لطفا راهنمایی کنید

mahdi98

کاربر سایت
Jul 30, 2011
3
سلام دوستان

من این بازی رو تا جایی رفتم که با موتور میره تا جایی که چند تا صندلی هستش که روشون مجسمه سنگی نشسته
4 تا قطعه رنگی باید پیدا کنیم 3 تاشو پیدا کردم و گذاشتم ولی چهارمی رو پیدا کردم اونجایی که نیزه و چاقو سر راهمون هستش اونو رفتم قعطه رو گرفتم ولی میخوام برگردم نیزه ها همشون ثابت شدن راهم بستش نیتونم برگردم چیکار کنم؟
اگه میشه کمکم کنید
مرسی

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام

دوستانت من این تایپیک رو زدم تا هر کسی مشکلی در بازیه تام ریدر اندر ورلد داره مطرح کنه تا بچه کمک کننند
البته من خودمم تو بازی گیر کردم
همون اولای بازی که یه موجودی تو اب هست من اون 2 تا اهرم رو فشار دادم ولی هنوز او موجوده با دستاش اون در رو نگه داشته
لطفا کمک کنید

راهنمای بازی شما اینجا هست :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47015&p=1546708#post1546708

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام.من اون قسمت گذاشتن آیینه ها رو روی دستای اون مجسمه رو رد کردم.بعد یه در وا شد.رفت جلوتر و کلید Qرو زدم و E رو فشار دادم و دختره با تفنگش که از توش یه زنجیر میومد بیرون اون سنگ بزرگ رو انداختات پایین.منم رفتم پایین و با استفاده از کلید های مورد نیاز تونستم جان سالم به در ببرم.یکم رفتم جلو یه در سنگی بزرگ عجیب غریب بود که یه فیلمی رو نشون میدادا.تو فیلم دختره با استفاده از اون دست آهنین<در مرحله های قبل به دست آورده بودیم>به اون در سنگی یه نوری داد!<دستشو گذاشت رو سنگ و اون سنگ یه نور آبی دادا بیرون>حالا موندم چی کار باید بکنم؟اگه میشه به من هم یه کمکی بکنید/:)

---------- نوشته در 02:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

بابا یکی کمکم کنه!

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
راهنمایی در کشتی

ای آقای باهوش باید از دیوار کشتی بری بالای کشتی و بعددمو رو میبینی و اون وقت مرحله تموم میشه.خیلی ساده است.

---------- نوشته در 07:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

آخرین ویرایش:

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490

---------- نوشته در 11:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:45 PM ارسال شده بود ----------

.

---------- نوشته در 11:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:49 PM ارسال شده بود ----------

لینک ارسال شده به وسیله mohammad.bazسالمه و درست کار میکنه.من به وسیله اون تونستم بازی رو تموم کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر