تاپیک Xbox 360 داران زاهدان

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
منم به جمع ایکس باکس دارا پیوستم البته کنسول ps3 جاش محفوظه
کینکتم خریدم ، واقعا باحاله، آقا چنتا بازی قشنگ کینکتو بگین برم بگیرم حال کنم!!>:d

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:14 PM ارسال شده بود ----------

ما جرعت رفتن به قائم رو نداریم .... رفتنت با خودته برگشتنت با خدا
نه بابا اونطورم که فکر میکنی نیست=))

metal

کاربر سایت
Mar 24, 2007
28
سلام دوستان
من از زاهدان نیستم اما زیاد هم دور نیستم یه چند ساعتی فاصله داریم
میشه بگین قیمت xbox وps3 پاساز قائم چنده؟

GangBoy

کاربر سایت
Feb 11, 2012
7
نام
Aman
من چند روز پیش یه ایکس باکس اسلیم 4 گیگ گرفتم 540 تومن. یه هارد 250 گیگ هم گرفتم 100 تومن. پلی استیشن قیمت ندارم قیمت مال 1390-11-20 هست

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
من چند روز پیش یه ایکس باکس اسلیم 4 گیگ گرفتم 540 تومن. یه هارد 250 گیگ هم گرفتم 100 تومن. پلی استیشن قیمت ندارم قیمت مال 1390-11-20 هست

در حال حاضر 600و خورده ای هست 4گیگ .. و خیلی از جاها 250 ندارن ولی خرکتت باحال بوده . .مگه تفاوت 250گیگ با 4گیگ زمانی که میخواستی بخری چقدر بود که اینکارو کردی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پایین تر قیمتی که من داشتم از تهران بود 250گیگ 695تومن .

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
کسی نمیخاد کمک کنه؟

برای بازی کردن با بقیه باید چیکار کنی؟

باید مث آیدی gamertag طرفو ادد کنی؟
هر کی بلده توضیح بده لطفا
اولا اکانتت که گلد هست یا نه!اگه هست که با خارجی ها میتونی بازی کنی و برای بازی کردن با ایرانی ها باید add کنی گیمرتگشون رو!اگه نه هم که اول باید یه کد گلد بخری تا بتونی لایو بازی کنی!
مایکروسافت یک ماه رایگان اولیه رو برداشته .منم اهل زاهدانم و در بین زاهدانی ها تنها کسی هستم که لایو بازی میکنم add کن من رو!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
از کجا میدونی گلد نیستم؟
علم غیب دارم!
اون گیمرتگی که تو سایت وارد کردی اگه با همون بازی میکنی گلد نیستی مگه غیر از اون گیمرتگ دیگه ای داشته باشی!
گیمرتگ BALOUCH 17 گلد نیست!
اگه نمیفهمی اصلا گلد چیه که هیچی!!!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
از دوستان زاهدانی کسی بازی forza 4 یا geow 3 رو burner max رو داره اگه داره برام بیارتش من یه ایمیج ازش بگیرم و بهش پس میدم!در عوض هر کدوم از بازی های زیر رو که خواست براش burner max رایت میکنم و میدم بهش مال خودش باشه!
witcher 2
cod mw3
bf3 disk1 (فقط دیسک مولتی پلیر رو دارم)
skyrim
nfs run
driver sf
از بازی های بالا دو تارو انتخاب میکنین براتون رایتش میکنم(witcher 2 دو دیسک هست و دو بازی محسوب میشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر