روشن نشدن (psp (new

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
پی اس پیه داداشم خراب شده بود اومدم استاد بازی در بیارم خراب تر شد!
توی بازی ها گیر میزد و می پرید بیرون(بعدا فهمیدم که از CFW بود...)
اینم بگم که پی اس پیه TA88v2 هست...(واسه منم همینطور)
فایل های توی Flash پی اس پیه خودم رو کپی کردم ریختم رو Flash پی اس پیه داداشم:d
دیگه روشن نشد!
نمیشه!!
تا جایی که می دونم راهی هم برای احیا وجود نداره:(
داره؟؟:|
پی اس پی اگر کپی خور موقت هست نمی شه فعلا درستش کرد!
ولی اگر کپی خور دائم هست می شه!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من یه پی اس پی سیاه دارم که شارژ میشه مموریشم تو اون یکی پی اس پی ام که دیدم کار می کرد اما نمی دونم چرا باز نمی شه؟:-?

لطفا کمک کنید.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من یه پی اس پی سیاه دارم که شارژ میشه مموریشم تو اون یکی پی اس پی ام که دیدم کار می کرد اما نمی دونم چرا باز نمی شه؟:-?

لطفا کمک کنید.
یعنی وقتی روشنش می کنید صفحه سیاه می مونه؟!و بعد خاموش می شه؟!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
نه اصلا صفحه و چراغ سبزش کار نمی کنه ولی وقتی می زنمش تو شارژ چراغ نارنجی ماله شارژش کار می کنه.
بعدشم پی اس پی الکی اینجوری شد داشتم باش بازی می کردم بعد خاموشش کردم اومدم که دوباره روشنش کنم صفحه نیومد.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
نه اصلا صفحه و چراغ سبزش کار نمی کنه ولی وقتی می زنمش تو شارژ چراغ نارنجی ماله شارژش کار می کنه.
بعدشم پی اس پی الکی اینجوری شد داشتم باش بازی می کردم بعد خاموشش کردم اومدم که دوباره روشنش کنم صفحه نیومد.
یعنی حتی وقتی روشن می کنید چراغ سبز نمی شه!!!
باتری رو دربیارید بعد بزنید به شارژ ببینید روشن می شه!

BiG M

کاربر سایت
May 25, 2011
1
سلام دوستان
اقا ما پی اس پی یکی از دوستان رو گرفتیم بعدش یکمی هم مهندس بازی در اوردیم پی اس پی دیگه روشن نمیشه
وقتی روشنش میکنم صفحه به کل روشن نمیشه و به نظر یکمی اونورتر از برک رفته موقعی که پی اس پی برک میشه صفحه روشن میشه اما سیاه هست ولی این پی اس پی ما صفحه اش روشن هم نمیشه
چراغ سبزش 10 ثانیه روشنه بعدش خاموش میشه
بدون باتری و با شارژر هم امتحان کردم همون حالت قبلیه
باترش رو با 1 پی اس پی دیگه هم عوض کردم و بازم همین مورد بود در صورتی که اون یکی پی اس پی با باتریه این روشن شد و موردی نداشت
پی اس پی من هم فت هستش (psp fat)
این اتفاق زمانی افتاد که من داشتم فریمورش رو داونگرید میکردم به 5.03 . 2 3 ساعت طول کشید ولی داونگرید نشد منم باتریش رو کشیدم و بعدش به این حالت در اومد
حالا کسی کمکی از دستش بر میاد ؟

amin hamrahi

کاربر سایت
Jun 8, 2011
1
امروز میخواستم ببینم psp دوستم کپیخوره یا نه؟آخه تازه خریده بود.واسه همین مموریم رو از psp درآوردم گذاشتم تویه psp دوستم .متاسفانه کپیخور نبود:(حال اون بدرک مشکلم اینجاست که وقتی خواستم psp خودم رو روشن کنم صفحه سیاه و فقط چراغ سبز روشن میشه.هرکاری به مغزم میرسید انجام دادم ولی روشن نمیشه. :((:((
نوع psp من اسلیم2000 وفول کپیخوره)x
سلام منم همچین مشکلی دارم.لطفا کمکم کنید آخه خیلی نگرانم که یک وقت درست نشه!!! لطفا بگید باید چکارش کنم و البته من تازه کار هستم و فقظ میدونم که پی اس پیم فول کپی خوره:-s:(:(:|

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
سلام منم همچین مشکلی دارم.لطفا کمکم کنید آخه خیلی نگرانم که یک وقت درست نشه!!! لطفا بگید باید چکارش کنم و البته من تازه کار هستم و فقظ میدونم که پی اس پیم فول کپی خوره:-s:(:(:|

یه بار باتریو در بیارید و یه مموری فرمت شده با کامپیوتر رو داخل دستگاهتون بزارید. بلکه فرجی بشه !

:d:d

Emamia

کاربر سایت
Dec 28, 2016
1
سلام دوستان.من امروز که داشتم با تبلتم با OTG آهنگ توی مموری کارت PSP کپی میکردم یه دفه PSP خاموش شد.الانم فقط با شارژر روشن میشه. گزینه یUSB CHARGE هم روشن بود.با باتری هم به شارژر وصل میکنم علامت باتری بالای صفحه هی میره و ظاهر میشه.
به نظرتون مشکلش از کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر