اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

Batman 007

کاربر سایت
Apr 4, 2012
120
دوستان یه سوال ازتون دارم بازی God of War Ghost of Sparata رو میخوام اجرا کنم اگه کسی تست کرده بگه سرعت بازی چطوریه اطلاع بده ممنون میشم

Batman 007

کاربر سایت
Apr 4, 2012
120
دوستان من بازی God of war Ghost of sparta با شبیه ساز PPSSPP اجرا کردم اما مشکل افت فریم دارم صفحه رو که از Full screen در میارم افت فریم حل میشه نمیشه روی Full screen بازی کرد یعنی؟؟؟

MASTER OC 7

کاربر سایت
May 6, 2011
79
نام
Maxwell
دوستان من بازی God of war Ghost of sparta با شبیه ساز PPSSPP اجرا کردم اما مشکل افت فریم دارم صفحه رو که از Full screen در میارم افت فریم حل میشه نمیشه روی Full screen بازی کرد یعنی؟؟؟
کلیه کاربران توجه کنید

شبیه ساز PPSSPP بهترین چیزی هست که میتونید گیر بیارید . اگه سرعتتون کمه یا هنگی زیاد تو بازی هست 100% سیستمتون ضعیفه

سیستم من

amd phenom 4x 955 3.3ghz + nvidia gtx 480 مثل اب خوردن حتی از خود کنسول هم بهتر با 60 فریم در مانیتور 1080 تمام بازیها اجرا میشن

پس بجای اینکه اینقدر دنبال ورژن باشید بیشتر بفکر ارتقا سخت افزارتون باشید

ورژن املیتور من 0.9.6

Batman 007

کاربر سایت
Apr 4, 2012
120
کلیه کاربران توجه کنید

شبیه ساز PPSSPP بهترین چیزی هست که میتونید گیر بیارید . اگه سرعتتون کمه یا هنگی زیاد تو بازی هست 100% سیستمتون ضعیفه

سیستم من

amd phenom 4x 955 3.3ghz + nvidia gtx 480 مثل اب خوردن حتی از خود کنسول هم بهتر با 60 فریم در مانیتور 1080 تمام بازیها اجرا میشن

پس بجای اینکه اینقدر دنبال ورژن باشید بیشتر بفکر ارتقا سخت افزارتون باشید

ورژن املیتور من 0.9.6

دوست عزیز مگه من گفتم وزژن جدید میخوام گفتم توی تنظیماتش چیکار کنم که فریمم خوب بشه در حالتFull screen همین

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
دوست عزیز مگه من گفتم وزژن جدید میخوام گفتم توی تنظیماتش چیکار کنم که فریمم خوب بشه در حالتFull screen همین
من ورژن جدید رو ندارم ولی توی ورژن 9.5 یه گزینه ای به اسم Vsync هست ، تیکشو رو بردار .
اگه گزینه ای به اسم (Prevent FPS from Exceeding 60 (Speed Up GOW داری تیکش رو بزن .
نهایتش اگه بازم افت فریم داری Framskipping رو دستی تنظیم کن .
(این تنظیمات مال داخل صفحه ی نرم افزار هستن نه منوی فایلش )

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اقا کسی اینجا god of war chain of olympus رو با رزولوشن بالا 2x تا 10x بسته به قدرت سیستمشون بازی کرده؟ من 5x گذاشتم فریم هم خوبه کلا همه چی اوکی هست ولی اطراف کاراکتر ها به حالت سایه خیلی بد هست هر چقدر این تنظیماتم ور رفتم درست نشد کسی راهی میدونه برا شبیه ساز ppsspp ?

call of

کاربر سایت
May 5, 2011
1
امتحان کردم اما بازم درست نشد هرچی آنالوگ میچرخونم تغییر نمیکنه

دوستان نباید جایی دیگه برم کسی تا به حال اینجا رسیده

من رسیدم یک دمو پخش شد یارو جلو رودخانه مواد مذاب نشسته بود بعد تبدیل شد به رودخانه آب سرد دستش کرد داخلش سوخت بعد فرار کرد من بعد 2تا دیوار بود با نیزه خراب کردم بعد این سنگ پایین برام اومد میگه باید با آنلوگ بچرخونی اما هرچی امتحان کردم اصلا جابهجا نمیشه
86033534544892874582.jpg

البته میدونم پست قدیمیه اما گفتم شاید کسی جواب نداده باشه و شما هم رد نکرده باشی باید بیایی پایین اون سخره که یه خورده رنگ ابی گرفته رو با نیزه پرت کنی طرفش تا بشکنه و بعد دکمه دایره رو هشدار میده که باید بکشی تا سخره از بالا بیاد پایین همین

mbshareat

کاربر سایت
Sep 26, 2011
5
سلام
مشخصات سیستمم اینه:
ویندوزم XP Sp2 هست.
CPU 3.00 GHz
2046 Ram
GForce GT 630
Approx. Total Memory 2048.0 MB

من این بازیها رو دارم:
God of War Ghost of Sparta
Ghost Rider
Sonic Rivals 2
Crash-Of-Titan
چندتا امولاتور داشتم هیچکدوم بازی اجرا نمی کردند به جز ppsspp!!

با بهترین امولاتور که ppsspp 90.9.6.2 دارم فقط Crash-Of-Titan خوب اجرا میشه.

God of War Ghost of Sparta و Ghost Rider اصلا اجرا نمیشند

Sonic Rivals 2 با تنظیم Rendering Mode این اتفاق میفته:
Non-Boffered:تصویر ندارم
Buffered:تصویر رنگ پریده است
(Read FrameBuffers to Memory(CPU)+(GPU:سرعت حتی با frameSkip 3 در حد یک فریم در ثانیه است.
:d
من میخوام God of War Ghost of Sparta و Ghost Rider رو اجرا کنم.کسی اجرا کرده؟با چی اجرا کنم؟
این لینکها که تو صفحه اول اومده سر کاریه.حتی تو سایتش هم بریم تو بخش دانلود لین دانلود نداره فقط اسم برنامه رو برای ویندوز و مک نوشته!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر