اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
crisis core را هم اجرا میکنه ؟ اونم با ویدئو و موزیک ؟ HD ؟:biggrin1:
پس خوبه تا من بیام StarCraft II را تموم کنم کامل شده :biggrin1:
از همین الان انتظار شروع شد :biggrin1:
با موزیک و ویدئو!!! اینم مثل jpcsp باید sound forge و یکی دو تا نرم ازار دیگه رو نصب کنی! تو سایتش توضیح داده تو فروم هاش. همون فایلی که برای صدا تو محل نصب jpcsp ریختی رو اینجا هم باید بریزی! اصلا ورژن آخر رو دانلود کنی وقتی اجراش کنی خودش بهت میگه که آیا می خوای شبیه ساز صدا رو دانلود کنی اگه yes رو بزنی همون جا دانلود می کنه! واسه من اینجوری بود.

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,422
نام
مسلم
با موزیک و ویدئو!!! اینم مثل jpcsp باید sound forge و یکی دو تا نرم ازار دیگه رو نصب کنی! تو سایتش توضیح داده تو فروم هاش. همون فایلی که برای صدا تو محل نصب jpcsp ریختی رو اینجا هم باید بریزی! اصلا ورژن آخر رو دانلود کنی وقتی اجراش کنی خودش بهت یگه که آیا می خوای شبیه ساز صدا رو زانلود کنی اگه yes رو بزنی همون جا دانلود می کنه! واسه من اینجوری بود.
خیلی پر کارن :d. روزی یه بیلد جدید میدن بیرون . توی بیلدی که چهار پنج روز پیش دانلود کردم این توضیحات را نداشت . خوبی نرم افزارهای منبع بازی همینه دیگه . خودم هم اگه برنامه نویسیم خوب یه دستی توش میبردم :d
ویرایش : الان که چک کردم تکن 6 و GOW ها کامل اجرا میشن
فقط مونده دیسیدیا و کسلوانیا را امتحان کنم

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
خیلی پر کارن :d. روزی یه بیلد جدید میدن بیرون . توی بیلدی که چهار پنج روز پیش دانلود کردم این توضیحات را نداشت . خوبی نرم افزارهای منبع بازی همینه دیگه . خودم هم اگه برنامه نویسیم خوب یه دستی توش میبردم :d
ویرایش : الان که چک کردم تکن 6 و GOW ها کامل اجرا میشن
فقط مونده دیسیدیا و کسلوانیا را امتحان کنم
با ppsspp گاو رو اجرا کردی؟ احیانا فیلم های بازی رو که نتونستی بیاری ها؟
خبر خوب این که طی 2 هفته ی آینده نسخه ی 0.8 نرم افزار ppsspp خواهد آمد و گفتن حجم عظیمی از دموها و موزیک ها پشتیبانی خواهد شد و اعلام کردند بازی هایی مثل crisis core کاملا قابل بازی خواهند بود. البته الان هم قابل بازیه به جز مشکلات معدود سایه زنی! من فقط منتظر متال گیر هستم!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,422
نام
مسلم
با ppsspp گاو رو اجرا کردی؟ احیانا فیلم های بازی رو که نتونستی بیاری ها؟
خبر خوب این که طی 2 هفته ی آینده نسخه ی 0.8 نرم افزار ppsspp خواهد آمد و گفتن حجم عظیمی از دموها و موزیک ها پشتیبانی خواهد شد و اعلام کردند بازی هایی مثل crisis core کاملا قابل بازی خواهند بود. البته الان هم قابل بازیه به جز مشکلات معدود سایه زنی! من فقط منتظر متال گیر هستم!
مثل اینکه یادم رفت بگم . برای GOW ویدئو ها اجرا نشدن ولی صدای بازی درست شده بود . برای تکن 6 هم ویدئو ها و هم صدا درست بود و تازه داخل بازی هم میرفت ولی یه جورایی مشکوک میزد ( بعد از اولین مبارزه به غول آخر بازی میرسیدی )
آره الان خبر رو خوندم . من که 4 ماه صبر کردم این دو هفته هم روش:d (البته اگه با jpcsp حساب کنی دو سال و 4 ماه )
راستی ما اینجا در مورد ppsspp صبحت میکنیم اشکال که نداره ؟:d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بلاخره نسخه ی 0.8 ppsspp منتشر شد

PPSSPP Downloads
بالاخره فیلم های گاد آو وار رو نشون میده! قراره یه فیکس واسه پیس واکر بیاد که بشه اون پک ۳۲۰ مگی رو نصب کرد. این طور که فهمیدم مشکل کرش تو این بیلد های جدید تا حدودی رفع شده! کرایسیس کر که کاملا قابل بازیه!
خوب پیس واکر قابل بازیه فقط بعد از هر مرحله تو انتخاب مرحله ی بعد مشکل ایجاد میشه که با 1 بار ری استارت کردن بازی درست میشه! یعنی بعد از هر مرحله باید بازی رو دوباره لود کنید!
یه مطلب دیگه اینکه من دقت کردم دیدم این امولاتور اصلا سایه ها و افکت ها رو اجرا نمیکنه! نه تو گاد آو وار نه تو پیس واکر و نه هیچ جای دیگه افکت های بازی و سایه ها کار نمی کنن!

آخرین ویرایش:

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
دوستان یه مقدار پستها رو خوندم دقیقا متوجه نشدم چی به چیه بعضی آ میگفتن افت فریم داره بعضی ها میگفتن صدا نداره !

ورژنی هست که بشه روش لوکو روکو - و پاتا پون رو بازی کرد بدون مشکل ؟!!!
ممنون

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,422
نام
مسلم
دوستان یه مقدار پستها رو خوندم دقیقا متوجه نشدم چی به چیه بعضی آ میگفتن افت فریم داره بعضی ها میگفتن صدا نداره !

ورژنی هست که بشه روش لوکو روکو - و پاتا پون رو بازی کرد بدون مشکل ؟!!!
ممنون
مشکل صدا و ویدئو حل شده
همین ورژنی را که تو پست بالایی گذاشتم امتحان کن شاید کار کنه

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
سلام دوستان من اینجا گیر کردم فکر کنم باگ هست هرچی شوک دسته میچرخونم رد نمیشه کسی میتونه کمک کنه
یا این اینجا برام رد کنه سیوش بذارم؟
09656629646705645501.jpg

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,422
نام
مسلم
سلام دوستان من اینجا گیر کردم فکر کنم باگ هست هرچی شوک دسته میچرخونم رد نمیشه کسی میتونه کمک کنه
یا این اینجا برام رد کنه سیوش بذارم؟

09656629646705645501.jpg
سلام
داخل فروم سایت نگاه کردم راه حلی برای مشکل شما پیدا نکردم
ولی فکر کنم چون از بیلد های فرعی استفاده کردی این مشکل به وجود اومده
شما میخوای این کار ها را امتحان کن اگه جواب نداد سیو بازی را بزار ا ردش کنم :
1- با یکی از ورژن های پایدار 0.8 و 0.8.1 امتحان کن
2- سعی کن با دستکاری تنظیمات امولاتور فریم را پایینتر بیاری شاید تونستی ردش کنی

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,422
نام
مسلم
سیو این مرحله نمیشه از جایی گرفت؟
سایت God of War: Ghost of Sparta Save Game Files for PSP - GameFAQs سیو های بازی را داره ولی اولا ف *یل**ت*ره ثانیا سیو کامل را داره ثالثا فکر نکنم برای این کد سیوی داشته باشه :d
بهتره فعلا صبر کنید شاید در ورژن های بعدی مشکلتون حل شه

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
ای خدا تا اینجا اومدم بقیه اش باشه برای بعد)x

داداش خود نرم افزار یک save stute داره با اون نمیشه کاری کرد؟
به غیر سیو بازی خود نرم افزار یکجا برای سیو داره که از هونجا که سیو میکنی میتونی ادامه بدی با اون نمیشه ردکنی
اگه میشه بگو بذارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر