تاپیک Xbox 360 داران اهواز

danil

کاربر سایت
Dec 12, 2010
10
دوستان خواهشا میشه یه جایی رو تو اهواز معرفی کنین که با انصاف باشن ما بریم یه کنسول اسلیم بگیریمممنون میشم شماره تلفن یا آدرسش رو پ.خ کنین

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
باسلام .ببخشيد از كجا ميتونم پچ بازي pes13رو تهيه كنم و استفاده كنم بري ايكس 360 .و چه طور بريزمش رو بازي . با تشكر

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
باسلام .ببخشيد از كجا ميتونم پچ بازي pes13رو تهيه كنم و استفاده كنم بري ايكس 360 .و چه طور بريزمش رو بازي . با تشكر

شما باید به لایو وصل بشی دانلود کنی بصورت اتوماتیک نصب میشه یا اینکه از سایتی دانلود کنی بریزی رو فلش(آموزش هم صددرصد داره)و استفاده کنی!

---------- نوشته در 12:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 AM ارسال شده بود ----------

واقعا کسی توو این خرابشده اهواز نیست که بازی برنرمکس بفروشه؟!!!!
زشته بخدا!!20فروشنده بازی داریم 20تاشون حول چپونو ادعان!!

کسی از دوستان برنرمکس نمیزنه؟!خریدارم!!

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
دوستان اهوازی
من ۲ عدد فیفا ۱۳ برنر مکس دارم
کسی خواست پ خ بده با پیک واصش بفرستم ( فقط پ خ )

۳ تا از تهران گرفتم ، خودمم نصب کردم رو هارد و اجرا میکنم و هر شب هم لایو میزنم

amirminecraft

کاربر سایت
Sep 15, 2012
32
نام
امیرحسین بیژن زاده
سلام بچه ها کسی نمیدونه چطوری از لایو بازی خرید کنم ؟ چون میترسم بخاطر تحریم ها پوینتام بره و نتونم بازی ماینکرافت رو بخرم لطفا کمک کنید:(

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام بچه ها کسی نمیدونه چطوری از لایو بازی خرید کنم ؟ چون میترسم بخاطر تحریم ها پوینتام بره و نتونم بازی ماینکرافت رو بخرم لطفا کمک کنید:(
با چیز پی ان برو تا سایت xbox.com بعد از لوگین کردن با یوزر و پسوردت ماینکرافت رو سرچ کن بعد با پوینت بخرش بعد بازی به دانلودت اضافه میشه با ایکس باکست وصل شو خودش دانلود میشه

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
اگه کسی D.M.C رو تموم کرده بیاد بگه از کدوم فروشگاه خریده
دوتا گرفتم وسط بازی ارور خونده نشدن میده رو هارد نصب نمیشن با pc هم نمیشه ازشون ایمیج گرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر