Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
یه زمانی چه سعیی میکردم .... هیییی جوونی

52263a93ae825.jpg

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
مرسی محسن جون ولی صبر ایوب میخواد 115000تا xp جمع کنم با مسابقات تکراری:dولی میدونم برسم به لول 23 دهن همشون رو آسفالت میکنم با پژو 908 :d

- - -ویرایش - - -

بزار برسی به اکستریم سرییز!!اونوقت بیا بگو چطور میری:dالبته 3 تا مسابقه اول رو با بوگاتی بری مثل آب خوردن میبریش ولی برسی به like a wind دومین مسابقه ش حالتو جا میارن:d

سلام دوستان گلم ps3م به ابدیت پیوسته بود که دیروز رفتم بازم ps3 گرفتم...:d
سیو هام تروفی هام همه بر باد رفتن!!
کسی سیو گرن توریسمو رو داره؟اینجایی که من گیر کردم(تا مسابقه like a wind همه مسابقات رو اول شدم ولی تو lik a wind دیگه نتونستم ادامه بدم...)
ممنون میشم یکی سیوی برام پیدا کنه...
پیشاپیش ممنونم:d

A-L-I_REZA

کاربر سایت
Jan 21, 2013
69
نام
ALIREZA
قبلا تو مولتی عکس بازیه Gran Turismo 5 رو نشون میداد الان که چند ثانیه صبر میکنم هیچ عکسی رو نشون نمیده و مولتی من هم انگار هنگ میکنه ! از دوستان کسی دلیلش رو میدونه؟

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
وقتی GT5 ریلیز شد . بعد از 20 30 ساعت که بازی کردم متوجعه شدم باز یه سری مشکلات داره :( باگ............ مشکل XP خیلی کم ..... و هر چه بیشتر بازی میکردم مشکلات بیشتر می شد ولی بازم از ته دل دوستش داشتم و اصلا واسم مهم نبود چه ایرادهایی داره . بنظر خودم نهایت لذت رو ازش بردم تقریبا چیزی در حدود 6500 ساعت من این بازی رو بازی کردم و هیچ وقتم ازش خسته نشدم :x و الان بی صبرانه منتظر GT6 هستم و امیدوارم GT6 از نظر امتیاز و هر چیزی که فکرشو بکنید دیگه حسابی عالی باشه و مشکلاتی که در GT5 وجود داشت تو GT6 شاهدش نباشیم . به هر حال اگه GT6 هم اگه دوباره مشکل داشته باشه بازم دوستش دارم و مهم اون اسم GT شه که یه دنیا ارزش داره
80417927284879068021.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: killzone1988

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
وقتی GT5 ریلیز شد . بعد از 20 30 ساعت که بازی کردم متوجعه شدم باز یه سری مشکلات داره :( باگ............ مشکل XP خیلی کم ..... و هر چه بیشتر بازی میکردم مشکلات بیشتر می شد ولی بازم از ته دل دوستش داشتم و اصلا واسم مهم نبود چه ایرادهایی داره . بظر خودم نهایت لذت رو ازش بردم تقریبا چیزی در حدود 6500 ساعت من این بازی رو بازی کردم و هیچ وقتم ازش خسته نشدم :x و الان بی صبرانه منتظر GT6 هستم و امیدوارم GT6 از نظر امتیاز و هر چیزی که فکرشو بکنید دیگه حسابی بترکونه و مشکلاتی که در GT5 وجود داشت تو GT6 شاهدش نباشیم . به هر حال اگه GT6 هم اگه دوباره مشکل داشته باشه بازم دوستش دارم و مهم اون اسم GT شه که یه دنیا ارزش داره
80417927284879068021.jpg

پیش بسوی GT6 :x

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خب دیگه عادت کردیم !! :|
آپدیت 2.15 هم عرضه شد ، البته حجمش کمه و در حدود فقط 15 مگ !! :d
دانلود

این ابدیت سه روز پیش امده بود
ولی نزده چی جدید اضافه میشه فقط گفته یه سری چیزها رو فیکس میکنه همین

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
این ابدیت سه روز پیش امده بود
ولی نزده چی جدید اضافه میشه فقط گفته یه سری چیزها رو فیکس میکنه همین
تو این اپدیت جلوگیری از تقلبه . قبل از این اپدیت هک می کردن یا گلیچ میزدن بعضیا رو ماشینا . ولی درستش کردن . البته این اپدیت دوام نمیاره از این اپدیتا زیاد دادن

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من توی دلم موند یکبار این بازی رو انلاین بازی کنم برای یکبار فقط
پریروز رفتم بازی کنم با این خارجکی ها بعداز یک ساعت منتظر مانده تایم اوت شدم و انداختم بیرون خدا لعنت کنه این اینترنت رو
یعنی از بچه ها کسی نیست با من یه دور بریم روی انلاین

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
داداش من اونقدر سره انلاین تو این بازی زجر کشیدم ک دیگه آن رو بوسیدم گذاشتم کنار, با بچه های خیلی گلی هم آشنا شده بودم, مخصوصا آلمانی ها ک واقعا سطح شعور و فرهنگشون از همین جا هم میشد متوجه شد چقدر بالاتر هست نسبت به سایر کشورها.
راستی نمیدونم چرا احساس میکنم تاپیک 5 و 6 جدا هستش رو مخه :d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
یعد از 2 سال ps3 گرفتن بازی تازه امروز رسید دستم ... یه 2 ساعت بازی کردم خیلی حال داد .... برای بردن مسابقات باید بی عیب و نقص رانندگی کنی و از کوچکترین فرصتی بر ای سبقت و فاصله انداختن استفاده کنی

خیلی خوب بود ... از عهد تیغ علی شاه که اخرین جی تی رو بازی کردم (gt3) بازی خیلی سخت تر شده بود و کنترل کردن ماشین نیاز به دقت و مهارت خیلی خیلی زیادی داره ....

کلا خیلی خوشم اومد ...

گرافیک بازی هم که بالاترین نقطه قوت این سری بوده و هنوزم هست ....

ماشین ها و تنوعشون هم خیلی خداست ... خیلی حال کردم باهاشون

فقط تنها چیزیش که اذیتم کرد ... home و پرو فایل گنگ و فقط لود کردن های متعدد و طولانی خیلی ازاد دهنده بود ....

ملت از همین الان دارن با gt6 حال میکنن ... ما تازه gt5 رو استارت زدیم ...

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من توی دلم موند یکبار این بازی رو انلاین بازی کنم برای یکبار فقط
پریروز رفتم بازی کنم با این خارجکی ها بعداز یک ساعت منتظر مانده تایم اوت شدم و انداختم بیرون خدا لعنت کنه این اینترنت رو
یعنی از بچه ها کسی نیست با من یه دور بریم روی انلاین
همون بهتر که موفق نشدی من یه بار رفتم با سه تا آلمانی بازی کردم اینقدر لگ داشت حالم بهم خورد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر