Grand Theft Auto IV | Trophies Guide

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا این چه وعضی :((
کسی پایم نیست تا من بقیه تروفی ها را بگیرم البته ماله انلاینش تا اون تروفی ها را نگیرم ول کن نیستم :biggrin1::cool:

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
درود حسین جان
برای Trophy های آنلاین باید این طور عمل کنی .
کشتن 5 نفر از اعضای تیم رقیب در حالت مولتی پلیر :Teamplayer
2z5nb4k.png

برای این trophy باید تویه Team Deathmatch بری و 5 نفر از اعضای تیم رو بکشی

--------------------------------------------------------------------------------------------
پیروزی در یکی از مسابقات مولتی پلیر بدون آسیب رساندن جدی به ماشین :Join The Midnight Club
12160t4.png

در یک مسابقه RACE بدون اینکه تصادف کنی اول بشی .

--------------------------------------------------------------------------------------------

به اتمام رساندن به موقع "Deal Breaker" "Hangman's NOOSE" و "Bomb Da Base II" در مولتی پلیر :Fly The Co-op
2irns7c.png

این سخت ترین TROPHY بازیه . به این صورت که توباید Deal Breaker - 7:03 Hangman's NOOSE - 2:32 - Bomb Da Base II - 5:34 رو در یک زمان معین تمام کنی .

قرار داشتن در تیم برنده, در همه مسابقات مولتی پلیر :Taking It For The Team
ffbqz4.png

تویه تمام بخش های تیمی جز تیم برنده باشی .

به پیروزی رسیدن در 20 مسابقه استاندارد مختلف در حالت مولتی پلیر :Top The Midnight Club
2hej1wz.png

تویه 20 RACE اول بشی.

پیروزی در تمام حالت های مولتی پلیر :Auf Wiedersehen Petrovic
70hp9l.png

در تمام مسابقه های آنلاین اول بشی . از روی این لیست کار رو انجام بده
http://i43.tinypic.com/2lnbfw2.jpg

WANTED

048.jpg

باید LEVEL 10 بشی .

بقیه رو هم که گرفتی :biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دورد بر خودت ای برادر امیرجان
چه عجب چه عجب بابا دمت گرم خوب شد تا لحظاته دیگه میرم بازیش میکنم تا بگیرمشان:biggrin1::love:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
يه مورد ديگه تو قسمت املاين كه بايد يكي از اعضاي راكستارو بكشي اينو گرفتي(راه گرفتنشو نميدونم خودم شانسي گرفتم اين تروفيشو)
کشتن یکی از اعضای سازندگان راک استار در مولتی پلیر :Let Sleeping Rockstars Lie
24104lh.png

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
يه مورد ديگه تو قسمت املاين كه بايد يكي از اعضاي راكستارو بكشي اينو گرفتي(راه گرفتنشو نميدونم خودم شانسي گرفتم اين تروفيشو)
کشتن یکی از اعضای سازندگان راک استار در مولتی پلیر :Let Sleeping Rockstars Lie
24104lh.png
بابا این کاری نداره شما که برای اولین بار که بازی میکنید هر کسی را که کشتید این تروفی را بهتان میده:love:
راستی امیر من باید با کدام RACE بازی کنم اخه دوتا داره :confused:

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
حسین جون باید خود RACE رو بری نه GTA RACE .
خیلی راحته .
من بازی مو دادم به دوستم و الان دارم mk vs dc بازی میکنم. این هفته پلاتینیومش رو میگیرم. بعد با هم GTA میزنیم. کمکت میکنم تا تروفی ها رو بگیری.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حسین جون باید خود RACE رو بری نه GTA RACE .
خیلی راحته .
من بازی مو دادم به دوستم و الان دارم mk vs dc بازی میکنم. این هفته پلاتینیومش رو میگیرم. بعد با هم GTA میزنیم. کمکت میکنم تا تروفی ها رو بگیری.
خوب باشه دستت دردنکنه :biggrin1:
اخه امیر یکمی زود باش من دیگه اینترنت نمیگیرم یعنی اینترنتم تا قبل از تمام شدنش باشه بهش بگو یکمی سریع تر به پایانش برسانه خوب :(

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من هر کاری می کنم نمیتونم تروفی دریافت خیلی از بازی رو پشت سر گزاشتم ولی هنوز رو 7 درصده به نظر شما برای گرفتن امتیاز و تروقی باید به اینترنت وصل باشم دیگه درسته؟؟؟؟:confused:

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
دوستای عزیز منظور از rock star کسی هست که اون قسمت رو درست میکنه. حالا چه level 1 چه level 10
نگاه کنید که چه کسی اون قسمت رو ساخته , کنار level سازنده یه تاج هست.بیفتین دنبال اون و کلید کنید روش تا بکشیتش:D ولی سخت ترین تروفی این بازی تروفی fly the co-op هست.
در مورد نگرفتن تروفی هم بگم که شما اول یه دور تروفی ها رو بخون بعد ببین چه کاری ازت می خواد اونا رو انجام بده.در مورد cheat زدن هم بگم اگه از cheat استفاده میکنید اون بالای تصویر خودش مینویسه که با این cheat فلان تروفی غیر فعال میشه.
باز هم سوالی بود در خدمتم.

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
براي گرفتن اين تروفي بايد بازي بعدرو از تريغ موبايل انتخاب كنيد تا بعد از اتمام اين مرحله يهو اون مرحله و همينطور ....
تا تروفيشو بگيريد

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
درود حسین جان
برای Trophy های آنلاین باید این طور عمل کنی .
کشتن 5 نفر از اعضای تیم رقیب در حالت مولتی پلیر :Teamplayer
2z5nb4k.png

برای این trophy باید تویه Team Deathmatch بری و 5 نفر از اعضای تیم رو بکشی
بابا امیر من نتوانستم این را بگیرم همه را گشتم ولی نشد عجیب یا نکنه باید 5 رنگ را کشت یعنی پنچ رنگ مختلف اره
ای خدا از دسته تو چرا نگفتی که باید اصلی را کشت ای بابا خوبه امروز روش کلیک میکنم تا لونم بهشه 10 هه هه
ویراریش
اقا من توانستم اون تورفی بالا را گرفتم yes yes اخر هم توانستم و خیلی هم سخت بود دمار از روزکارم گرفت تا گرفتمش چه قدر سخته تورفی گرفتنش ای بابا

آخرین ویرایش:

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
حسین جون باید 5 رنگ مختلف رو بکشی.اینا که آسو ن هستن. سعی کن بری جایی که شلوغ باشه.چون باید حتما 5 نفر رو بکشی.
سوالی بود باز هم در خدمتم.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
به اتمام رساندن به موقع "Deal Breaker" "Hangman's NOOSE" و "Bomb Da Base II" در مولتی پلیر :Fly The Co-op
2irns7c.png

این سخت ترین TROPHY بازیه . به این صورت که توباید Deal Breaker - 7:03 Hangman's NOOSE - 2:32 - Bomb Da Base II - 5:34 رو در یک زمان معین تمام کنی .
چون لیست Trophy های این بازی فرقی با لیست Achievement های نسخه X360 نداره این رو بگم که برای گرفتن این اچیومنت باید رکوردهای(زمان) ثبت شده توسط تیم RockStar در این مراحل رو بشکونید.
یعنی مثلا اگه اونا DealBreaker رو در 7 دقیقه و 3 ثانیه تمام کردن شما باید یه رکورد بهتر ثبت کنید(مثلا 7 دقیقه و 2 ثانیه)
اینم ویدیوی راهنمای این 3 مرحله ، در واقع حتما باید این ویدیو ها رو ببینید تا اساس انجام این مراحل دستتون بیاد.
http://www.youtube.com/watch?v=7nQww0cwX6w
http://www.youtube.com/watch?v=Q_mpG7it-Mc
http://www.youtube.com/watch?v=TCAKTs8oyCk
سخت ترین ماموریت هم DealBreaker هست.
حسین جون باید 5 رنگ مختلف رو بکشی.اینا که آسو ن هستن. سعی کن بری جایی که شلوغ باشه.چون باید حتما 5 نفر رو بکشی.
سوالی بود باز هم در خدمتم.
هر رنگ به یک تیم اختصاص داره ، در حالی که برای گرفتن این Achievement/Trophy کافیه شما 5 نفر مختلف رو از تیم حریف(یه تیم ، دو تیم و ...) بکشید.
نیازی نیست حتما برید سراغ افراد مختلف از تیم های مختلف.

کارای لازم برای 100% درصد کردن بازی رو هم میتونین تو لینک زیر ببینین.
http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=70783

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر