چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
سلام به همگی میدونم اینجا خاک خورده ولی کسی پیدا میشه که بگه چجوری از دی وی دی بازی ها میشه ایمیج گرفت واسه بازی ps2?

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
کسی اینجا نمیاد دیگه مشکل مارو حل کنه؟مشکل قبلیم حل شدش - الان تو قسمت صدا مشکل دارم یا موسیقی پس زمینه خوب هست اونوقت صدا گذاری خش داره یا بر عکسه کسی مشکل منو داره؟کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد قسمت صدارو؟

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام خسته نباشید
بنده یک مشکل بزرگ دارم با بازی Harvest Moon - A Wonderful Life - Special Edition (USA)ا صلا نمی دونم چی پلاگینی براش بزارم و بایوس چند و چه تنظیماتی بزارم لطفا کاملا توضیح بدبد

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
سلام به همگی دوستان..
من تو اجرای silent hill : shatterd memories مشکل دارم فریم ریت خوبه منتاها انگار تکسچرها کامل لود نمیشه... نیمی از تصویر معلومه... یه تصویر راه راه هم جلوشو گرفته!!!!!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید...........................

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
دوستان کسی نمیتونه کمکی بکنه
من تو اجرای silent hill :shatterd memories مشکل دارم...............
تکسچرها کامل لود نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان کسی نمیتونه کمکی بکنه
من تو اجرای silent hill :shatterd memories مشکل دارم...............
تکسچرها کامل لود نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز پلاگین های مختلف مربوط به گرافیک رو تست کنید و سعی کنید تنظیمات اونو تغییر بدید تا از طریق آزمون و خطا به مطلوب ترین نتیجه برسید .( البته قبلش میتونی از بایوس های مختلف هم یه تست بگیری.)

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
دوست عزیز پلاگین های مختلف مربوط به گرافیک رو تست کنید و سعی کنید تنظیمات اونو تغییر بدید تا از طریق آزمون و خطا به مطلوب ترین نتیجه برسید .( البته قبلش میتونی از بایوس های مختلف هم یه تست بگیری.)
ممنون.... والا تغییر خاصی ندیدم فقط رو software mode درست اجرا میشه که اونم فریم ریتش خوب نیست!!!
ولش کن اصن حالا بازی زیاد مهمی نیست!!:(

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
دوستان حرفه ای لطفا راهنمایی کنید
من ورژن جدید این برنامه رو دانلود کردم یعنی ورژن 1

در 2 سیستم این امولاتور رو اجرا کردم که هر دو سیستم قوی هستند ولی یک سیستم رم 2 گیگ و یک سیستم رم 4 گیگ داره

در سیستم اول که رم 2 گیگ داره بازی کمی کند هست و صدای بازی هم خش داره و یه مقدار بازی توی اون سخت هست و خسته کننده
در سیستم دوم که رم 4 گیگ داره سرعت بازی خیلی زیاد شده و انگاری بازی روی سرعت دو برابر رفته .البته این بیشتر شامل منوها و صدایهای دموی بازیها میشه و در بازی سرعت مناسب هست

تنظیمات دو سیستم رو هم یکی گذاشتم

در مورد بایوس هم روی USA گذاشتم
و GS برنامه رو هم روی همون ورژن آخر امولاتور یعنی R5350 گذاشتم
لطفا اگر تنظیمات دیگری لازم هست راهنمایی کنید تا بازی رو با حالت استاندارد و بدون مشکل اجرا کنیم
ضمن اینکه گرافیک بازیها هم به نسبت جالب نیست
و اینکه در مورد GS اکثر اونها رو امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر