PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

Apolllo

کاربر سایت
Feb 27, 2011
13
دستگاه PSP من فت(مدل 1004) هست و کپی دائم شده و
در حال حاضر ورژن 4.01 M33-2روی PSP نصب شده .
برای اینکه کپی دائم بمونه دوستان گرامی Mahdi Co و taherism راهنمایی کردند که باید به ورژن 5.50 GEN-D3 ارتقا بدم.
تاپیک 5.50 GEN-D3 رو مطالعه کردم . taherism و دوستان دیگر توصیه کرده بودند,بهتره اول به 5.00 M33-6 آپدیت بشه و بعد از این کار 5.50 GEN-D3 و بعد برای اجرای بازی جدید به 5.50 Prometheus-4 ارتقا بدم.

در پست اول این تاپیک لینک دانلود برای 5.00M33 گذاشته شده ولی لینک آپدیت 6 به پست اول اضافه نشده.
دوست گرامیtaherism , لطفا اگر برای شما امکان داره لینک آپدیت 6 از سایت psp-hacks رو اینجا بزارید .
و اگر نیاز نیست که اول به 5.00M33 ارتقا بدم و میشه که یکضرب به
5.00M33-6 ارتقا داد ,لینک دانلود5.00M33-6 رو لطفا از سایت psp-hacks در اینجا قرار بدید.

مرسی:thanks::thanks:

آخرین ویرایش:

Apolllo

کاربر سایت
Feb 27, 2011
13
دستگاه PSP من فت(مدل 1004) هست و کپی دائم شده و
در حال حاضر ورژن 4.01 M33-2روی PSP نصب شده .
برای اینکه کپی دائم بمونه دوستان گرامی Mahdi Co و taherism راهنمایی کردند که باید به ورژن 5.50 GEN-D3 ارتقا بدم.
تاپیک 5.50 GEN-D3 رو مطالعه کردم . taherism و دوستان دیگر توصیه کرده بودند,بهتره اول به 5.00 M33-6 آپدیت بشه و بعد از این کار 5.50 GEN-D3 و بعد برای اجرای بازی جدید به 5.50 Prometheus-4 ارتقا بدم.

در پست اول این تاپیک لینک دانلود برای 5.00M33 گذاشته شده ولی لینک آپدیت 6 به پست اول اضافه نشده.
دوست گرامیtaherism , لطفا اگر برای شما امکان داره لینک آپدیت 6 از سایت psp-hacks رو اینجا بزارید .
و اگر نیاز نیست که اول به 5.00M33 ارتقا بدم و میشه که یکضرب به
5.00M33-6 ارتقا داد ,لینک دانلود5.00M33-6 رو لطفا از سایت psp-hacks در اینجا قرار بدید.

مرسی:thanks::thanks:

:rolleyes::thinking::!!

Gondolf

کاربر سایت
Aug 15, 2006
20
the update failed

سلام

من با دستور العمل پست اول خواستم پی اس پی رو اپدیت کنم ولی روی 92 درصد که رسیده خطا داده با این مضمون:
Code:
The update failed.
Contact technical support for assistance.
(FFFFFFFFE)

پی اس پی 2004 ورژن 4.0.1 M33-2 کپی خور دایم. شارژ باطری 90% بود، مموری رو تازه فرمت کرده بودم، شارژر هم وصل بود در حین آپدیت.

Gondolf

کاربر سایت
Aug 15, 2006
20
چه کار کردید اینطوری شد؟!!!!!!!!

به احتمال زیاد مموری تقلبی بوده پوکیده وسط کار
بریک شده باید آنبریک شه!
والا چی بگم!!

من دقیقا کارایی رو کردم که تو دستورالعمل گفته بود، حالا هم اصلا روشن نمیشه، بریک شده ولی مثل اینکه بریک کامل شده چون با نگه داشتن دکمه ی چپ هم روشن نمیشه و تو ریکاوری منو هم نمیره، برا آنبریک کردنش بدون باطری پاندورا و مجیک مموری چیکار میشه کرد؟؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
والا چی بگم!!

من دقیقا کارایی رو کردم که تو دستورالعمل گفته بود، حالا هم اصلا روشن نمیشه، بریک شده ولی مثل اینکه بریک کامل شده چون با نگه داشتن دکمه ی چپ هم روشن نمیشه و تو ریکاوری منو هم نمیره، برا آنبریک کردنش بدون باطری پاندورا و مجیک مموری چیکار میشه کرد؟؟
هیچ راه دیگه نرم افزاری نیست!
تعویض مادر برد می کنید؟!نه دیگه!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر