مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
سلام من تو انتخاب دوتا مدل لپتاپ موندم خواهشا تو انتخابش کمک کنید
1.lenovo y520 gtx 1050 ti i7
2.msi ge63 7rc
من فقط شنیدم msi کیفیت بهتری نسبت ب لنوو داره ولی واقعا نمیدونم اینطوره یا نه

خودم اینو دارم
ایسوس مدل FX553VE - A

تقریبا مشخصات هر سه یکیه بنظرم بین ایسوس و msi بگیر ولی باز لنوو هم چک کن چون خیلی پرطرفدار شده

• Like
Reactions: Vonarian

sadeghyazdani79

کاربر سایت
Nov 22, 2018
2
من فقط شنیدم msi کیفیت بهتری نسبت ب لنوو داره ولی واقعا نمیدونم اینطوره یا نه

خودم اینو دارم
ایسوس مدل FX553VE - A

تقریبا مشخصات هر سه یکیه بنظرم بین ایسوس و msi بگیر ولی باز لنوو هم چک کن چون خیلی پرطرفدار شده
من الان 1 ماه ونیمه پیگیرم ولی به نتیجه ای نمیرسم
یکی کمک کنه جدا

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
سلام من تو انتخاب دوتا مدل لپتاپ موندم خواهشا تو انتخابش کمک کنید
1.lenovo y520 gtx 1050 ti i7
2.msi ge63 7rc
سلام عزیز.
هر 2 انتخاب شما خوب هستند،
گزینه‌ای که دوستمون معرفی کردن هم عالیه.
بین این 3 گزینه من سری FX ایسوس رو ترجیح میدم، هرچند که MSI هم قابل قبوله کلا.
سری F/FX ایسوس برای گیم طراحی شده اما آرایش و سیستم خاص سری G/ROG رو نداره.
بنظرم همون مدل FX553VE رو خریداری بفرمایید که قطعا لذت خواهید برد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
برای یکی از دوستان دنبال لپ تاپ مهدسی میگردم برای معماری و کار با 3d max
بودجه طرف هم محدود هست طرف به نوعی مبتدی هست و کارسنگینی انجام نمیده همین که در حدی باشه که راحت با برنامه ها کار کنه و هنگی نداشته باشه
فکر کنم بودجه اون 5 باشه

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام دوستان میشه گفت با یه گرافیک RTX2080 TI به اضافه CPU Intel Core i9-8950HK تا ده سال هر بازی که بیاد براحتی میتونیم 4K و 60 فریم داشته باشیم؟ ممنون از راهنمایی

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام دوستان میشه گفت با یه گرافیک RTX2080 TI به اضافه CPU Intel Core i9-8950HK تا ده سال هر بازی که بیاد براحتی میتونیم 4K و 60 فریم داشته باشیم؟ ممنون از راهنمایی
سوالتون مربوط به این تاپیک نیست ولی برای اینکه کمتر اسپم بشه خیر کارت گرافیک های پرچم دار معمولا تا 3 سال میتونن بازی های روزو با بالاترین کیفیت اجرا کنن.مخصوصا تو این برهه از زمان که به اخرای نسل داریم میرسیم با رسیدن نسل جدید گرافیک بازی ها پیشرفت زیادی میکنن و رسیدن به 4k/60fps شاید خارج از توان 2080ti باشه.البته این نکته رو هم بگم که همین الان با روشن کردن DXR تو بتلفیلد 5 و بالاترین کیفیت و وضوح 4k حدودا 40 فریم میشه گرفت.

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سوالتون مربوط به این تاپیک نیست ولی برای اینکه کمتر اسپم بشه خیر کارت گرافیک های پرچم دار معمولا تا 3 سال میتونن بازی های روزو با بالاترین کیفیت اجرا کنن.مخصوصا تو این برهه از زمان که به اخرای نسل داریم میرسیم با رسیدن نسل جدید گرافیک بازی ها پیشرفت زیادی میکنن و رسیدن به 4k/60fps شاید خارج از توان 2080ti باشه.البته این نکته رو هم بگم که همین الان با روشن کردن DXR تو بتلفیلد 5 و بالاترین کیفیت و وضوح 4k حدودا 40 فریم میشه گرفت.
ممنون از این راهنمایی بسیار مفیدتون پس به نظر شما بهتره بزارم قیمت دلار به صرفه بشه تا بخرمش تو امازون همچین سیستمی رو 11 هزار دلار میدان وایی که اگه دلار همون 1000 لعنتی بود.....

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,863
لپ تاپ گیمینگ اکونومی داریم؟
یا تو لپ تاپهای جدید چیزی نیست با قیمت مناسب به کار گیمینگ هم بیاد؟
بعد لپ تاپ هایی که قطعات amd روشونه تو گیم چطورن نسبت به اینتل و nvidia؟
من یه چیزی میخوام با این سه مشخصه:
سی پی یو i7
رم 16 ddr4 یا 12
گرافیک مهم نیست ولی برای گیم بشه استفاده کرد
ممنون.

آخرین ویرایش:

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
لپ تاپ گیمینگ اکونومی داریم؟
یا تو لپ تاپهای جدید چیزی نیست با قیمت مناسب به کار گیمینگ هم بیاد؟
بعد لپ تاپ هایی که قطعات amd روشونه تو گیم چطورن نسبت به اینتل و nvidia؟
من یه چیزی میخوام با این سه مشخصه:
سی پی یو i7
رم 16 ddr4 یا 12
گرافیک مهم نیست ولی برای گیم بشه استفاده کرد
ممنون.
محدوده قیمت مورد نظر رو هم بگین. چون رم بالا میخواین و پردازنده I7 بسته به مشخصات دیگه از قیمت 8 میلیون به بالا شروع میشه. یک سیستم با گرافیک 1050 ایسوس نزدیک به 13 میلیون قیمت داره. ASUS FX570UD - F

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,863
محدوده قیمت مورد نظر رو هم بگین. چون رم بالا میخواین و پردازنده I7 بسته به مشخصات دیگه از قیمت 8 میلیون به بالا شروع میشه. یک سیستم با گرافیک 1050 ایسوس نزدیک به 13 میلیون قیمت داره. ASUS FX570UD - F

تا 500 یورو.
خریدمم از اروپا هست که مسافری میدم یکی بخره برام بیاره.
Asus ZX53VW رو تو یه سایت خوندم جزو لپ تاپ های گیمینگ با قیمت مناسب ذکر کرده بود ولی نمیدونم دقیقا چه قیمتی داره.
با مشخصات وسوسه کننده ای که داشت 700 - 800 یورو هم باشه خوبه.

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
تا 500 یورو.
خریدمم از اروپا هست که مسافری میدم یکی بخره برام بیاره.
Asus ZX53VW رو تو یه سایت خوندم جزو لپ تاپ های گیمینگ با قیمت مناسب ذکر کرده بود ولی نمیدونم دقیقا چه قیمتی داره.
با مشخصات وسوسه کننده ای که داشت 700 - 800 یورو هم باشه خوبه.
ASUS 15.6" ZX53VW-AH58 Quad Core Intel i5-6300HQ (2.30 GHz) NVIDIA GeForce GTX 960M 8 GB Memory 512 GB SSD Windows 10 Home 64-Bit Gaming Laptop - Newegg.com
همین مدل؟ اگر همین هست که مثل اینکه دیگه تولید نمییشه. پردازنده i5 نسل 6 هست گرافیکش به نسبت خوبه.
تا 500 یورو فکر نکنم بشه i7 با گرافیک قوی و رم بالا خرید. الان امازون المان و انگلستان رو نگاه کردم چیز خاصی به چشمم نخورد.
اما فکر کنم بشه یک ایسوس با پردازنده i5 نسل هفت یا هشت با گرافیک 2 گیگ خرید.

• Like
Reactions: Cait Sith

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من میخواستم برای بازی لپتاپ بگیرم و چند مدل هم انتخاب کردم.مثلا این :
core i7 8750 / 1 tb + 256 ssd / 1050ti / 16 gb ram
اما اکثرا همه میگن برای بازی لپتاپ خوب نیست. ( امکان بستن کیس هم ندارم.نیاز به یه چیز که بشه حملش کرد دارم )
حالا پیشنهاد هم دادن که یه ps4 بگیرم + یه لپتاپ رده پایین تر ...
میخواستم بدونم نظر شما چیه ؟ بودجه هم تا 17-18 هست.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
اما اکثرا همه میگن برای بازی لپتاپ خوب نیست. ( امکان بستن کیس هم ندارم.نیاز به یه چیز که بشه حملش کرد دارم )
قبل از هر صحبتی انتخاب بین کنسول و لپتاپ انتخاب سلیقه ای هست و خودتون باید بین انحصاری های سونی و بازی های مشترک بین کنسول ها ویا چند عنوان انحصاری مایکروسافت یکی رو انتخاب کنید.
اگر انحصاری های سونی اهمیتی براتون ندارن لپتاپ گیمینگ برای بازی مناسبتره به چند دلیل زیر:

1-پرفورمنس بالاتر لپتاپ با گرافیک 1050ti در مقابل ps4 معمولی (از پرو ضعیف تر هست)
2-هزینه کمتر برای بازی کردن چه مولتی چه پایرسی
3-عناوین بیشتر و library خیلی گسترده تر گیم از نسل های گذشته تا الان غیر از انحصاری های سونی که اشاره کردم.
4-قابلیت جابجایی که لپتاپ داره و همه جا میشه باهاش بازی کرد.
5-قابلیت مادینگ و شخصی سازی بازی ها

میمونه بحث قیمت که با بودجه شما میتونید لپتاپ با کانفیگ بهتر و مثلا گرافیک 1060 بگیرید که در حد ps4 pro تقریبا هست.
یا میتونید یه ps4 pro بگیرید با لپتاپ مولتی مدیا و تو هزینه هم یکم صرفه جویی کنید.

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
یه دونه انحصاری سونی مثل bloodborne یا the last of us هزار تا لب تاب می ارزه. در ضمن من لب تاب هم دارم. از روزی که ps4 خریدم تا الان بلادبورن(انحصاری سونی) آنلاین بازی می کنم. ولی لب تاب هم باید داشته باشی آدم اگه ویندوز نداشته باشه یه کرمی آدمو میخارونه

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
یه دونه انحصاری سونی مثل bloodborne یا the last of us هزار تا لب تاب می ارزه. در ضمن من لب تاب هم دارم. از روزی که ps4 خریدم تا الان بلادبورن(انحصاری سونی) آنلاین بازی می کنم. ولی لب تاب هم باید داشته باشی آدم اگه ویندوز نداشته باشه یه کرمی آدمو میخارونه

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
همین انحصاریای سونی بدجور وسوسه کننده ست.برای همین خیلی مشتاقم.
انلاین زیاد بازی نمیکنم.فقط همون DOTA 2 روی ویندوز.

قبل از هر صحبتی انتخاب بین کنسول و لپتاپ انتخاب سلیقه ای هست و خودتون باید بین انحصاری های سونی و بازی های مشترک بین کنسول ها ویا چند عنوان انحصاری مایکروسافت یکی رو انتخاب کنید.
اگر انحصاری های سونی اهمیتی براتون ندارن لپتاپ گیمینگ برای بازی مناسبتره به چند دلیل زیر:

1-پرفورمنس بالاتر لپتاپ با گرافیک 1050ti در مقابل ps4 معمولی (از پرو ضعیف تر هست)
2-هزینه کمتر برای بازی کردن چه مولتی چه پایرسی
3-عناوین بیشتر و library خیلی گسترده تر گیم از نسل های گذشته تا الان غیر از انحصاری های سونی که اشاره کردم.
4-قابلیت جابجایی که لپتاپ داره و همه جا میشه باهاش بازی کرد.
5-قابلیت مادینگ و شخصی سازی بازی ها

میمونه بحث قیمت که با بودجه شما میتونید لپتاپ با کانفیگ بهتر و مثلا گرافیک 1060 بگیرید که در حد ps4 pro تقریبا هست.
یا میتونید یه ps4 pro بگیرید با لپتاپ مولتی مدیا و تو هزینه هم یکم صرفه جویی کنید.

الان متاسفانه بد جور هزینه و قیمت لپتاپ کشیده بالا.همین لپتاپه ایسوسی که گفتم شاید نهایتش بشه 3 سال دیگه بازی کرد و همین سال دیگه هم کلی از قیمتش میفته ! اگر میشد کیس ببندم عالی بود.ولی ماهی 2 مرتبه میرم سفر و کیس رو نمیشه این ور اون ور برد.ولی حالا ps4 و لپتاپ رو میشه یه کاریش کرد :D
توی تعداد بازی و لایبرری کاملا موافقم.هم تعداد بازی و هم راحت تر بودن نصب و دردسترس بودن بازی ها.نظر خودم همینه یه ps4 بگیرم و یه لپتاپ 12-13 تومنی که هم کارای ویندوزی رو انجام بدم.هم بازی های نسل قبل و هم DOTA 2 رو بتونم بازی کنم.
در مورد اسلیم و پرو هم مشکل اینجاست که اسلیم نو کپی خور پیدا کردم برای خرید ولی نسخه پرو هر چی گشتم نیست.
به جز گرافیک و توانایی توی میزان لایف تایم که تا چند سال دیگه بازی میاد بین اسلیم و پرو فرق هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر