Apple iPhone User

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
آیا 4.3.3 با 4.3.1 تفاوت آنچنانی ای کرده ؟
بله.
4.3.2 با 4.3.1 تفاوت داشت چه برسه 4.3.3 مهمترین تقاوتش شاید برای ما عمر بهتر باطری هست.
بحرحال خودتون بخونیید که چه بهبود هایی صورت گرفته:

• iOS 4.3.3 will stop backing up the location database “consolidated.db” to iTunes.
  • Size of the location database “consolidated.db” shall be reduced.
  • The location database “consolidated.db” shall be entirely deleted when the user turns Location Services off.
  • iOS 4.3.3 will also bring battery life improvements for iPhone, iPad and ipod touch
  • Various iPod bug fixes will also be included in iOS 4.3.3.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
4.3.2 با 4.3.1 تفاوت داشت چه برسه 4.3.3 مهمترین تقاوتش شاید برای ما عمر بهتر باطری هست.
4.3.2 که زیاد تفاوتی نداشت، فقط چند تا از باگ های 4.3.1 برطرف شده بود، ولی این عمر باتری که در 4.3.3 هست ، واقعا جالبه ، فعلا مشکل اینجا هست که برنامه Celeste فقط تا 4.3.1 ساپورت داره .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
البته با همین جیلبریک کردن مصرف باطری زیاد میشه! شاید به این دلیل برای ما زیاد محسوس نیست.
البته بازم باید بگم که یکی از تفاوت های 4.3.2 با 4.3.1 عمر بهتر باطری بود! که باز هم در 4.3.3 گفتن بهتر میشه!

خوب جیلبریک ناپایدار 4.3.3 اومده! یعنی وقتی گوشیتو خاموش روشن کنی میپره!
یکم صبر داشته باشین تا پایدارشم بیاد.
کسایی که گوشیشون لاک هست و بعد از جیلبریک گوشیشون دوباره لاک میشه از سایدیا این سورس رو ادد کنند تا گوشیشون آنلاک بشه:
http://repo666.ultrasn0w.com

..........
درضمن کسایی که لاک هستند حتما باید کاستم فریموار بسازند چون با آپدیت شدن بیس باند دچار مشکل میشن! به محض اومدن جیلبریک پایدار اموزش رو اینجا میذارم.
درضمن معذرت که دیر به جمعتون توی این بخش پیوستم! نمیدونم چرا اینجارو یادم رفته بود! :(

خوب redsnow جیلبریک پایدار فریمور 4.3.3 رو داده بیرون!
چون توی این انجمن نبودم نمیدونم کجا آموزش رو بذارم! دوستان رانمایی کنن لطفا

لطفاً از ارسال چندین پیام متوالی خودداری کنید.
با تشکر
TyRaX

Last edited by a moderator:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب اگه آموزش 4.3.1 هست اینم شبیه اونه فرقی نداره! ;)
..........
خوب من همین الان آیفون 4 رو آپدیت کردم به فریمور 4.3.3 و جیلبریک و آنلاک کردم.

آخرین ویرایش:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
Restore کردم به 4.2.1 ! اما چون بیس باند رو به مال آیپد آپدیت کردم هی error 1015 میده گیر میکنه رو ریکاوری
2 روزه دارم ور میرم 100 تا راه رفتم اونواع برنامه های خارج کردن از ریکاوری امتحان کردم نمیشه که نمیشه !

یکی گفت کاستوم فریمور باید بسازی ساختم دوباره اررور 2 داد دیوانه شدم میخوام پرتش کنم بیرون :D

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
کردم به 4.2.1 ! اما چون بیس باند رو به مال آیپد آپدیت کردم هی error 1015 میده گیر میکنه رو ریکاوری
2 روزه دارم ور میرم 100 تا راه رفتم اونواع برنامه های خارج کردن از ریکاوری امتحان کردم نمیشه که نمیشه !

یکی گفت کاستوم فریمور باید بسازی ساختم دوباره اررور 2 داد دیوانه شدم میخوام پرتش کنم بیرون :biggrin1:
آیپد داری یا آیفون؟!!!!!!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان من یه xperia x10 دارم - مه چیش خوبه 2 ماهه گرفتم. فقط با باتری خالی کردنش مشکل دارم:)
اونم خیلی نه

با اندروید هم خیلی راحتم . الان دو دلم بفروشمش یه ایپاد 32 گیگ 4g بگیرم یا نگهش دارم . کسی میتونه کمکم کنه؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان من یه xperia x10 دارم - مه چیش خوبه 2 ماهه گرفتم. فقط با باتری خالی کردنش مشکل دارم:)
اونم خیلی نه

با اندروید هم خیلی راحتم . الان دو دلم بفروشمش یه ایپاد 32 گیگ 4g بگیرم یا نگهش دارم . کسی میتونه کمکم کنه؟

اگه بگین نیتتون از تعویض چیه بهتر میتونیم کمک کنیم؟ :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر