پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سلام مجدد
جنابان این موشکل تبلیغات رو میشه یه رسیدگی بکنید
74cc0ed2b1bd12956a346093f29a9416.gif

gentelman1292

کاربر سایت
Mar 19, 2013
1
سلام دوستان گرامی راستش من به زیرن پال رفتم برای واریز ولی اصلا" سر درنیاوردم خواهشا" یکی از دوستان به زبان ساده و زیر دیپلم!!برام توضیح بده براای پرداخت پول پرمیموم باید چکار کنم؟؟قبلا" از راهنماییتون بی نهایت ممنونم

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
سلام!
من اکانتم تو این سایت هک شده چه کار کنم!(کوکی ذخیره بوده رو سیستم یارو اومده همه چیز رو عوض کرده!)
الان هم پسوردم رو عوض کرده هم ایمیل رو عوض کرده هم تایپیک های فروشم رو حذف کرده!
لطفا برش گردونید!نمیدونستم کجا بگم اینجا گفتم!
موقع ثبت نام پیام دادم کسی جواب نداد!
اکانت قبلیم; !mohsen

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام
من یک سوالی داشتم درمورد بلاگ .زمانی که بلاگی نوشته میشه قبل از اینکه در اختیار عموم قرار بگیره باید توسط مدیری یا کسی خوانده و تایید بشه.چون من بلاگی نوشتم و فقط درلیست انتظار قابل مشاهده است و توسط کاربران دیگه قابل دیدن نیست.ممنون میشم یکی از مدیران /کاربری که در این مورد اطلاع دارند پاسخ بدهند.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
با سلام
من یک سوالی داشتم درمورد بلاگ .زمانی که بلاگی نوشته میشه قبل از اینکه در اختیار عموم قرار بگیره باید توسط مدیری یا کسی خوانده و تایید بشه.چون من بلاگی نوشتم و فقط درلیست انتظار قابل مشاهده است و توسط کاربران دیگه قابل دیدن نیست.ممنون میشم یکی از مدیران /کاربری که در این مورد اطلاع دارند پاسخ بدهند.

باید تایید بشه. یکم صبر کن میشه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام-ببخشید دوستان این بالای سایت قبلا یک گزینه "آخرین ارسال ها" بود.اما الان نیست.کلا حذفش کردین یا روش کاری دارید انجام می دید؟یک گزینه Search هم دست راست سایت بود که اونم حذف شده.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
چطور میشه تخفیف گرفت از فروشگاه game-ir.com؟

با اجازه از اساتید به نقل از مدیریت سایت :
پس از ثبت نام در این سایت وارد کنترل پنل شده و گزینه درخواست نماینگی را انتخاب کنید سپس روی عبارت تایید درخواست نمایندگی کلیک کنید.

در این تاپیک توضیحاتش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر