پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام آقا من 2-3 بار این سوال رو پرسیدم بی جواب موند
تو این تاپیک
http://forum.bazicenter.com/thread54783/
من در صفحه اول نمیتونم عکسهای آموزش رو ببینم؟؟؟
عکسها مشکل دارن یا اکانت من؟
همرو یه عکس نشون میده که مال وطن دانلوده

خوب سوال بیخودی بپرسی ج نمیگیری دیگه !دیدن عکس چه ربطی به اکانت شما داره ؟! مرورگرت مشکل داره یا برنامه های مورد نیاز رو سیستمت نصب نیستن !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من عضویت یه ساله رو پرداخت کردم صفحه زرده درگاه پرداخت اومد 30 ثانیه صبر کردم.تو بازیسنتر که میخواست بیاد صفحه سفید میموند :| ولی تو پر کردن فرم شماره تراکنشمو دادم.گفت اطلاعاتتون ظرف 48 ساعت اینده فلان میشه و عضویتتون بهتون داده میشه. درسته ؟ پولم که خورده نشد ؟ درست میشه ؟ تا 2-3 روز دیگه پریمیوم میشم؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
درخواست مقاله پولی از ign به سایت توصیح میدین یعنی مدیر ها مجانی قرار میدن در اختیاز پرمیوم و مقاله بوده تا حالا مثال میشه بزنید؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من از طریق زرین پال مبلغ رو واریز کردم بعدش انتقال به سایت درخواست کننده رو که زدم صفحه سفید شد
اما الان پریمیوم هستم
آیا کار خاصی باید انجام بدم یا نه?

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
من از طریق زرین پال مبلغ رو واریز کردم بعدش انتقال به سایت درخواست کننده رو که زدم صفحه سفید شد
اما الان پریمیوم هستم
آیا کار خاصی باید انجام بدم یا نه?

بدون مشکل فعال شده

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
من عضویت یه ساله رو پرداخت کردم صفحه زرده درگاه پرداخت اومد 30 ثانیه صبر کردم.تو بازیسنتر که میخواست بیاد صفحه سفید میموند :| ولی تو پر کردن فرم شماره تراکنشمو دادم.گفت اطلاعاتتون ظرف 48 ساعت اینده فلان میشه و عضویتتون بهتون داده میشه. درسته ؟ پولم که خورده نشد ؟ درست میشه ؟ تا 2-3 روز دیگه پریمیوم میشم؟
منم همين كارارو كردم...الان درسته؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر