اینجوری wii خریدم

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
وقتی کلاس اول بودم یه بازی برای کامپیوتر خریدم ... زده بود جدید ترین نسخه قارچ خور ... New Super Mario Bros.Wii ...
خواهرم برام نصب کرد ...
و موقع اجرا Warning داد ... خواهرم گفت خرابه ... منم دیسک بازیو شکستم ...
بعدا فهمیدم چیزی به اسم "شبیه ساز" وجود داره ...
خودمو جر دادم تا بتونم دوباره این دیسکو پیدا کنم ... سال ها میگذشت ... هیچی به هیچی ...
کلاس شیشم رفتم ... اون موقع فهمیده بودم نینتندو چیه ... و همینطور Wii چیه ...
رفتیم جمهوری تا Wii بخریم ... منم نه ریجن میدونستم چیه نه بلد بودم بازیاشو بریزم ... طرف Wii 200 300 تومنی رو میداد 1 تومن ... اونم بدون هیچ لوازمی !
از شانس خوبم به علت تر زدن درس ها تو اوایل شیشم Wii تا مدتی کنسل شد ... و بعدشم وقتی تابستون شد و قرار بود که Wii رو بخرم یهو مسائلی پیش اومد( رل زدن و ... D: )
و Wii رو کلا ول کردم ( ینی رلمو به Wii ترجیح دادم l: )

گذشت و گذشت ... تا اینکه رفتم هفتم
اون موقع به لطف شخصی فایل سالم بازی رو برام پیدا کرد و فشرده کرد به 565 مگ ... و من بازی رو اجرا کردم و اورد !!! (قبلنا یه دونه داشتم Newer بود ولی نمیاورد) و از خوشحالی ترکیده بودم (:

انقدر حال میداد که 3 بار تو لپ تاپم تمومش کردم

خب ... برسیم کلاس هشتم ... امسالم دوباره روال شیشم تکرار شد ... اصلا یه ریمیک از شیشم بود ... هم مثل شیشم مضخرف بود ... هم ترد شده بودم ... هم اخرش اون چیزی که انتظار داشتم نشد ولی بازم بد نبود ... درس بنده به طور عجیبی فاجعه بود به طوری که لب اخراج بودم و مامانم قشنگ دیگه ولم کرده بود
تا اینکه رسیدیم به عید ... اون موقع یه DSi خریدم ... و وقتی که قبل خرداد با شاهکار میان ترم دوم گفتم که میخوام Wii بخرم همه مسخرم کردن ... خودمو جر دادم و کلی خوندم ...
خرید Wii اوکی شد ...
اما دیگه Wii نو وجود نداشت !
مامان منم که کنه شده بود ... چون من یه جورایی Retro Gamer محسوب میشم فک کرد Wii بنجله و کنسولم مثل تلوزیون هر سال جدید ترش میاد ... یه سری از بازیاشو از جمله وی اسپورت ریزورت و چند تا بازی دیگه نشونش دادم و نسل هارو براش تعریف کردم تا اوکی رو داد به Wii ...
خب ... ولی یه جای کار میلنگه ... من دروغ گفته بودم ... گفته بودم که Wii نوعه ...
تا اینکه مجبور شدم راستشو بگم ... مامانمم فک کرد طرف کلاه برداره ... خلاصه پدر مارو در اورده بود ... ولی اخرش هرجوری که شد Wii رو 700 با لوازم مثل اسپورت پک کابل کامپوننت و ... 1.400 در اومد تو اون گرونی که ایکس باکس 10 تومن بود ...

و یه ماهی میشه که به جمع شما پیوستم D:

Danil.S.Kennedy
Retro Gaming
Nintendo Gaming

NSMB_Wii.jpg

به به بسیا عالی
به جمع نینتندو دارن خوش اومدی
بهم پیام خصوصی بده لینک تلگرام فن ها نینتندو بفرستم

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
من هم میخواستم وی و دی اس و اوریجینال اکس باکس بخرم روی هم 1200 که نشد!
وی رو خواستم بخرم اونم رفتیم ولی تعطیل بود و بعدش دیگه هیچچچچچچچچ
خواستم ویتا بخرم اونم از سر بی عقلی گفتم نه
دی اس هم ول کردم
دریم هم ول کردم
تا اینکه خواستم اکس باکس کلاسیک بخرم با کلی ذوق و شوق که نهایتا پدر جواب نه قاطع داد و بنده با پی اس2 و 1 و 4 و پی اس پی و سگا و 360 و شبیه ساز دریمکست و آرشیو ps2 original دارم حال میکنم . ا.لین بار تو سال 2011 با وی آشنا شدم اونم از طریق dolphin

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
Wow !
عجب ارشیوی !
وی رو وللش بشین دی اسو بخر
عجوبه سرگرم کنندست
ایکس باکس کلاسیک چندان چیزی نداره ... در کل فقط اگه سرش هایپی بخر ...
و گرنه یه وی بخری بهتره گیم کیوبم اجرا میکه که از ایکس باکس بهتره بازیاش گرافیکشم یکمی بهتره
پی اس پی هم که کلا خاموش !
دریم کستم بازی نکردم ولی خوبه
وی هم دلفین چندان خوب نیست اگه ویموت نانچاک نداشته باشی در کل خودشو بخر بهتره !
با 300 قشنگ میتونی یه دست دوم اصل با لوازم بخری

Join group chat on Telegram

بیا و فیض ببر ! D:

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
عجب ارشیوی !
تشکر داداش
عجوبه سرگرم کنندست
بله اگه روی هارد فول آرشیو هر کنسول رو داشته باشی!
ایکس باکس کلاسیک چندان چیزی نداره ... در کل فقط اگه سرش هایپی بخر ...
بله . من هم یکم بعد از این که گفتی فهمیدم یه مشکلاتی داره . چون آموزش softmod رو توی سایتم گذاشتم خوشم اومد ولی مشکل خیلی داره و برای هکش باید خیلی سرش هایپ باشی .البته من میخواستم با چیپ بخرم که باز هم مشکل بود....
یه وی بخری بهتره گیم کیوبم اجرا میکه که از ایکس باکس بهتره بازیاش گرافیکشم یکمی بهتره
بله درسته و حتی مموری گیم کیوب و دسته گیم کیوب رو هم میخونه و از اکس باکس بهتره ولی گرافیکش بهتر نیست! تی تست مافیا 1 توی دو کنسول فهمیدم
پی اس پی هم که کلا خاموش !
آره من از یکی با دو تا مموری 8 گیگ سونی و 16 گیگ سیلیکون پاور کلاس 2(چرا 2؟؟؟انقدر کند!) 320 خریدم که دکمه L هم گیر داشت و بعد دو ماه دکمه های X و ... خراب شد دادم درستش کردن 120 تومن
دریم کستم بازی نکردم ولی خوبه
دریم فقط مموریش:Lovestruck:من میخواستم بگیرم 400 با لوازم فول ولی خوب مشکلاتی هم داشتم . تیر ماه همین سال تا آخرش برای خریدش رفتم......
وی هم دلفین چندان خوب نیست اگه ویموت نانچاک نداشته باشی در کل خودشو بخر بهتره !
دقیقا wwe 13 رو توی دلفین اجرا کردم مردم تا تونستم بیارمش توی wrestelmania !
با 300 قشنگ میتونی یه دست دوم اصل با لوازم بخری
والا من توی این سایت یهو دیدم کپی شده قیمتش 700 تومن و قرمز کپی نشده 500.منتظر وی مینی هستم. راستی سیاه هم با پک رسورت 900 بود:قیمت کنسول نینتندو وی
امیدوارم به جمع نینتندویی ها بپیوندم با کمک شما در خرید یک وی

Join group chat on Telegram

بیا و فیض ببر ! D:
شرمنده دادا تل ندارم

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
تشکر داداش

بله اگه روی هارد فول آرشیو هر کنسول رو داشته باشی!

دنی : بلی درست است !

بله . من هم یکم بعد از این که گفتی فهمیدم یه مشکلاتی داره . چون آموزش softmod رو توی سایتم گذاشتم خوشم اومد ولی مشکل خیلی داره و برای هکش باید خیلی سرش هایپ باشی .البته من میخواستم با چیپ بخرم که باز هم مشکل بود....

دنی : بیخیال سنم دیگه نمیکشه D:

بله درسته و حتی مموری گیم کیوب و دسته گیم کیوب رو هم میخونه و از اکس باکس بهتره ولی گرافیکش بهتر نیست! تی تست مافیا 1 توی دو کنسول فهمیدم

دنی : لایک .
ولی خب تو زلدا ویند ویکر ماریو سانشاین کات سین های اویل زیرو و ... از ایکس باکس بالا تر بود ! D: ولی خب شاید مولتیاش کم گرافیک تره

آره من از یکی با دو تا مموری 8 گیگ سونی و 16 گیگ سیلیکون پاور کلاس 2(چرا 2؟؟؟انقدر کند!) 320 خریدم که دکمه L هم گیر داشت و بعد دو ماه دکمه های X و ... خراب شد دادم درستش کردن 120 تومن

دنی : نه منظورم اینه که بازی نداره D:
یه دی اس بخر عشق کن D:

دریم فقط مموریش:Lovestruck:من میخواستم بگیرم 400 با لوازم فول ولی خوب مشکلاتی هم داشتم . تیر ماه همین سال تا آخرش برای خریدش رفتم......

دنی : خوشمله ... گرچه ترکید ... به هر حال اگر یک روزی بتوانم رو شبیه ساز بازی کنم خوبه D:

دقیقا wwe 13 رو توی دلفین اجرا کردم مردم تا تونستم بیارمش توی wrestelmania !

دنی : اره باو خیلی اذیت میکنه

والا من توی این سایت یهو دیدم کپی شده قیمتش 700 تومن و قرمز کپی نشده 500.منتظر وی مینی هستم. راستی سیاه هم با پک رسورت 900 بود:قیمت کنسول نینتندو وی
امیدوارم به جمع نینتندویی ها بپیوندم با کمک شما در خرید یک وی

دنی : نچ
اینا همه قیمت هایی فضایی هستن
سفید اوکی در حد اک 300
قرمز رو وللش
مینی کلا کپی خور نمیشه گیم کیوبم نمیاره
ریزورتم ول کن کپی خورشم دردسر داره
سفید اوکی 300 بگیر خدا بده برکت D:

شرمنده دادا تل ندارم

دنی : خب اخوی تل بریز از همونا خرید کن هم قیمتشون اوکیه هم کیفیت جنساشون D:
من چن سریه که میخرم و راضیم
ویموت اصل دسته دوم موشن دار کاور ژله ای دار که 300 400 میدن 180 خریدم ینی پول فیکش
کامپوننت 180 50 پیدا کردم
وی فیت 250 50 پیدا کردم
و ...
خلاصه بیا ضرر نمیکنی D:

• Like
Reactions: H.K.Z05

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
ولی اخرش هرجوری که شد Wii رو 700 با لوازم مثل اسپورت پک کابل کامپوننت و ... 1.400 در اومد تو اون گرونی که ایکس باکس 10 تومن بود ...
من اواسط خرداد امسال سوییچ دست دوم همین قیمت خریدم:D
به نظرم شما که نینتندو فنی بهتر بود حداقل Wii U بخری، هم از نعمت زلدا BotW بهره مند میشدی هم بازی های Wii رو برات اجرا میکرد.
کاش یه کم عجله میکردی همین حوالی لانچ زلدا تو 2017 با نصف این پول میتونستی Wii U دست دو تمیز بخری.

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر