خاطرات و تجربيات در خريد 360

NakedSnake

کاربر سایت
Jul 8, 2012
89
تقریبا دو ماه بود من خیلی اصرار داشتم یا کامپیوتر بخرم یا Xbox

پدرم می گفت می خریم اما همینطوری دست رو دست تا اینکه 5 ماه گذشت

من پول ها مو جمع کرده بودم خودم بخرم دقیقا روزی که میخواستم با داداشم برم بخرم داداشم به همراه پدرم رفتند پاساژ رضا و
از اونجا کامپیوترمونو خریدند

تا همین امسال هم تمامی بازی های پر گرافیک رو با تمامی درجه ی گرافیکشون بازی می کردم
Dirt 3 & 2 - Crysis Warhed & 2 - BF 3 - L.A.Noire-Skyrim

اما الان که گوست ریکون و مکس پین رو نصب کردم با رتبه گرافیک بخورده کمی بازی می کنم البته قوست ریکون که میگند مشکل فریم داره

البته این خاطره ی کامپیوتر بود نه ایکس باکس ولی خب ....

:d

درود...

به عنوان تاپیک نگاهی کنید بد نیست.

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
من تو خرداد خریدم دقیقا روز امتحان ریاضی

به نظرم تو امتحانات خریدن xbox 360 یا ps3 یا امثال این یه کیفی به ادم میده جو میگیره میری میخری خیلی خریدن اون موقع ها رو دوست دارم کلا یه حال با حالی میده
ولی مشکل این جاست که خودت و کنترل کنی نری هی پای کنسول بشینی کنترل کردن این کار به نظرم سخته ولی باز حال میده

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
با سلام...
من توي خرداد ماه ايكس باكس خريدم...تايمي خيلي بدي نبود اما از مهر يا آبان بهتر نيست...:|
يكدونه اسليم 4 گيگ گرفتم.:>
و اما تجربياتم!::-o
1.تنهايي رفتم در صورتي كه بايد براي خريد جنس مثل xbox بايد يجورايي لشكركشي كرد تا برا تخفيف احساس غربت نكني...:>
2.تا جايي كه تونستم خودمو حرفه اي و كاربلد نشون دادم(كه هستم...!)اينجوري معامله خوبي رو خواهيد داشت!(با كسب اطلاعات قبل خريد!):d
3.يك سوتي احمقانه دادم و اونم اين بود كه تا فروشنده مبلغ رو گفت و منم گفتم بده!!گذاشتم بعد تست تخفيف رو بگيرم كه خيلي دير شده بود،بنابراين اول از همه بايد تخفيف رو بگيريد!:(
4.تا ميتونيد بازي اشانتيون بگيريد،اصلا تعارف نكنيد،هرچي بيشتر بگيريد حقتونه!:d
5.فروشنده ناقلا دستگاه رو برا كپي خور كردن به يكجاي مجهول الهويه برد!!در صورتي كه بايد دستگاه جلو چشمان مبارك شما كپي خور بشه...;)
6.تا ميتونيد چاخان كنيد تا از قيمت دستگاه كم بشه...مثل:آقا ما مشتري شما هستيم...فروشگاه شما رو خيلي تعريفشو شنيدم و ازين حرفا...!:d
7.خونسردي خودتون رو حفظ كنيد و اصلا دستپاچه نشيد چون فروشنده شير ميشه و شايد بخواد سرتون رو كلاه بزاره!(بعضي ها واسه خريد يك جنس خيلي ذوق مرگ ميشن!!):))
8.بهترين لباستون رو بپوشيد...b-)اونجا كه رفتم يك خانواده محترم اومده بودن واسه خريد...>:d:d:d
9.سعي كنيد eye contact رو با فروشنده داشته باشيد تا كمي خوف كنه!=))b-)
10.با خونسردي تمام مراحل تست رو با دقت مشاهده و انجام بدين...;)
11.باتري بايد داخل دسته باشه و مارك باتري هم بايد انزاير باشه(اگه درست نوشته باشم!):d
12.خود دستگاه رو حتما بايد زيرورو كنيد تا خط و خشي روش نباشه!
13.و در آخر از فروشگاه مطمئن و امتحان پس داده xbox بخريد!:d>:d<
.
.
به همين خوشمزگي صاحب يك عدد xbox 360شويد...>:d

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
سلام

من 6 ماه رو مخه بابا مامانم کار کردن بابام گفت بعد از امتحان تو ک... عروسی بود امتحانا که تموم شد به بابام گفتم اونم یه زد حال ک... زد بهم هنوزم جاش مونده منم قاطی کردم تا سه روز هیچی نمیخوردم خودم نمیدونم چطوری این سه روز گرسنگی تموم شد اخرم بابام باختو xbox گرفت ولی الان میخوام بفروشم تا یه xbox one بگیرم البته این دفعه کار کردم تا الانم 900 تومان در اوردم :d

amirstreak

کاربر سایت
Sep 17, 2014
18
من و برادر و پدر در عصری تابستانی راه افتادیم به سوی میدان جمهوری...
رفتیم بعد از کلی تحقیق از گرونترین جا خریدیم یارو کلی تعریف می کرد و می گفت این درایو اصلیه و جیتگ نیست و از این حرفا خلاصه ما ساعت 10 شب رسیدیم خونه من تو راه این شکلی شده بودم=p~ وقتی خواستم وصلش کنم دیدم یه سه شاخه نیاز داره :(( بلند شدم ساعت 10 و نیم زدم بیرون ولی همه جا بسته بود اخرش وقتی اومدم خونه
خونه رو زیر و رو کردیم و یه سه شاخه پیدا کردیم و من بازی کردم . از شانس گند من یکی از فامیلامون شب قبلش فوت کرده بود و فرداش فک و فامیل گرامی بلند شدن رفتن اهواز ولی من رفتم قم خونه ی یکی از فامیلامون دو شب موندم .بالاخرهبرگشتن و امدیم خونمون تهران. الان هم یک سال از این ماجرا میگذره و من تازه فهمیدم یارو بهم درایو جیتگ داده و درایو اصلی نیست و سر من 400 تومن کلاه رفته

تا میتونم به یارو فحش میدم)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر