خاطرات و تجربيات در خريد 360

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام مي خواستم اينجا دور هم جمع بشيم و خاطرات و تجربياتي كه در خريد 360 داريم رو تبادل كنيد راستش من كاشان زندگي مي كنم من تو خرداد امسال روزي كه فرداش امتحان زيست داشتم 360 خريديم يعني داداشم از تهران خريد و برام اورد يه اركيد با 12 بازي دودي اوريجينال پال 450 تومان از پرتو خوب ساعت حدود 5 بود كه دادشم رسيد صبر كردم تا بابام بره بعد شروع به باز كردن 360 كردم بعد متوجه شدم نياز به تبديل 2 شاخه به سه شاخه دارهرفتم بگيرم بسته بود يكم چرخيدم تا باز شد خريدم اوردم اولين بازي كه امتحان كردم halo3بود و قتي بازي رو ديدم كفم بريد عجب گرافيك خوفي داشت چند تا بازي ديگه هم امتحان كردم و رفتم ادامه درسم رو بخونم فردا صبحم بعد از امتحان مثل موشك راهي خونه شدم خيلي حال داد راستي امتحان زيستم 20 شدممنتظر خاطرات شما هستيم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
:biggrin1:سلام به همه دوستان
میخوام خاطره خرید XBOX 360 رو که خودم خریدم رو بگم....
البته میدونم یکم طولانیه ولی خوب گفتم اکثرشو بگم که مدیون نشیم......:biggrin1:

من تو خرید های که انجام میدم اصلا وسواس ندارم و خیلی سریع خریدمو انجام میدم و چونه هم کم میزنم (گناه گرون فروشی بیوفته گردن مغازه دار)

من خاطره ای که میخوام تعریف کنم شاید اسم کسانی که تو این قضیه باهاشون ارتباط داشتم رو ببرم که امیدوارم به خوبی خودشون من رو ببخشند.

من از بچگی با دستگاه های بازی بزرگ شدم وتقریباً با همشون بازی کردم ولی هیچ کدومشون PS2 نشد و نخواهد شد... واقعا کنسول فوق العاده ای بود .... مگه خراب میشود....:eek:

حالا بگزریم
من برای جا نموندن از بازی های روز تصمیم گرفتم که کامپیوترم رو ارتقاع بدم که اشتباه بزرگی مرتکب شدم
200 – 300 تومن خرجPC کردم ولی اصلا نیاز من رو برطرف نکرد... ودیگه یکجورای بی مایه فطیر شدیم....:(
تقریبا اوایل سال میلادی بود(2008) که با این سایت آشنا شدم ... اوایل هیچی در مورد کنسول های نسل جدید نمیدونستم و زیاد اطلاع نداشتم و بعد از چند روز بازی سنتر گردی یک چیزای دستم اومد ....

یک دفعه XBOX 360 رو به PS3 ترجیح دادم (صرفا به خاطر کپی خور نشدن- فقط) و تصمیم گرفتم که XBOX بخرم.....;)
ولی خوب بعد از چند مدت فهمیدم که بله این کنسول مشکل سه چراغ داره و قیمت ها هم در حد نجوم بود....:(
من یکم دودل شدم و حدود یک چند ماهی قید کنسول جدید رو زدم و رفتم تو خط درس و ورزش....

این گذشت تا موقعی که دیدم تو کرمانشاه چند نفر کنسول برای فروش آوردند من هم شدم این طوری :eek: !!!
که یکیشون فکر کنم نماینده NEXTGEN بود ولی واقعا قیمت ها رو بالا میدادند....:mad:
بعد دوباره من مشتاق شدم که بیام ودر مورد این کنسول دوباره تحقیق کنم (البته یک پولیم دستم رسیده بود)
این بار که آمدم اوضاع یکم فرق کرده بود و بچه های سایت بعد از آمدن یک مدل جدید به نام مادربرد HDMI دار امیدواری بیشتری به من دادند....
و بعد از اون این بار واقعاً ازمم رو جزم کردم که بخرم....:horse:
در این حین متوجه شدم که یکی از آشنایان داره میره دوبی اول خواستم بدم ایشون برام بخره و پولم بهش دادم که متاسفانه سفر ایشون منتفی شد و ما دست از پا درازتر دوباره رفتیم سر PS2خودمون...:(
ولی در این ایام بود که اون نمایندگی نکست جین فروشگاه خودش رو کرده بود کلوب بازی (دمش گرم) ما هم که خونمون گرم بود میرفتیم کلی پول میدادیم PS3 و XBOX میزدیم (یکنفره 2 تومن دونفره 4 تومن):eek:
ولی دیگه من طاقت نداشتم و باید میرفتم و یکدونه کنسول میخریدم....
بعد از کلی مشورت با بچه های بازی سنتر بهترین مدل رو پریموم HDMI دار تشخیص دادم که باید بگم اون زمان از PS4 الان کم یاب تر بود....:biggrin1:
ماهم هی گشتم هیچکی نداشت ولی میگفتن حداکثر 500 بیشتر نباید بدی ....
من یک روز از اون کلوب پرسیدم آقا این مدل رو داری گفت آری....:eek: گفت 470 تومن ولی باید از تهران برات به پرسم ما هم شدیم این جوری:excited::wow:
بعد از چند روز که پرسیده بود گفتم خوب... گفت 550 تومن من هم شدم این جوری:(:mad::crying::crying:
گفتم ..........................................................ولش کن....
یک سری هم تو شهر کرمانشاه زدم که تازه دستگاه چند دکان آورده بودند ولی از شدت عصبانیت از دست اونها داشتم منفجر میشدم:ranting:
جدید ترین مدل دستگاهشون 2006 بود میدادن 600 تومن الیت هم که اصلا نداشتن ... هالو رو که اسمشم نمیدونستن البته الیت هم نمیدونستن میگفتن مدل فالکون:eek: من هی میگفتم خداااااااااا مدل فالکون نداریم اون مادربردش هست تو گوششون فرو نمیرفت یکی خدا شاهده میگفت الیت 820 تومن !!!!:shocked::scare:
البته اونها هم اصلا تغصیر ندارند این فروشگاهای تو تهران این هارو خر گیر اورده بودند و م ......... بهشون(البته سوئه تفاهم نشه این ضرب المثل کرمانشاهی هست)....:biggrin1:

بعد دوباره بیخیال شدم بخرم گفتم س گ توش:mad:

ولی دوباره دو ماه پیش آمدم تو سایت و اینبار دیگه ازمم رو جزم کردم که بخرم ولی قیمتها نجومی بود ....:cool1:
تا آخری بعد از کلی کلنجار آقا پیام رو پیدا کردم که پریموم رو میداد 480 تومن.... ومن هم دیگه گفتم باید از این آقا پیامه بخرم....:smile:
ولی یک مشکلی بود آقا پیام بوشهر و من هم کرمانشاه و من هم اطمینان نمیکردم !!!!! چون راستیتش نمیشناختمش و پول کمی هم نبود....
یک نفر رو تو بوشهر گیر اوردم که ایشون بره و از آقا پیام بگیره و بعد برای من بفرسته .... که کار سختی بود چون طرف از کنسول هیچی سرش نمی شد.....
بعد از دوسه روز خودم قرار شد برای مسابقه برم بوشهر که من دوباره اینجور شدم :clap::excited: .ولی در همین حین با آقا مجید آشنا شدم که قیمت خیلی خوبی میداد ولی ای نبار الیت رو میداد 450 تومن !!!!!:eek: ولی باز هم من اطمینان نداشتم ...:(. ولی از آقا فریدون و پدارم پرسیدم که ایشون قابل اطمینان هست و اونها هم جواب مثبت دادند و ما آقا پیام رو با کلی خاطره بیخیال شدیم.... بعد به پسر خالم پول دادم که بره از ایشون دستگاه رو تحویل بگیره ....:biggrin1:
من در این حین بود که با شرکت وست گیم تماس گرفتم و ایشون قیمت 460 رو برای الیت داد(شعبه میدان هفت حوض) و من موندم که از کدومشون بگیرم :confused: که چون پسر خالم نزدیک فروشگاه وست گیم بود تصمیم گرفتم از وست بخرم و بعد از هماهنگی های لازم پسر خالم رفت و ازشون کنسول رو گرفت... دوتا بازی هم هش داده بودن وکلی هم راهنمایش کرده بودن ....;):clap:

بعد که پسر خالم کنسول رو برده بود خانه و باهاش بازی کرده بود دیگه من هرچی زنگ میزدم حاضر نمیشود کنسول رو بفرسته..:mad:
بعد از چند روزی کنسول رو داده بود یکی از دوستام که بیاره کرمانشاه و طفلی طرف تا اینجا پدرش درامده بود (خوب کنسول خیلی سنگینه):biggrin1:....
ما هم بالاخره بعد از داستانی کنسول رو تحویل گرفتیم و شدیم اینجوری:biggrin1::excited::groupwave::clap::birthday:

الان هم 1 ماه هست که کنسول رو دارم و هیچ مشکلی هم برام پیش نیورده...;)

در آخر جا داره از تمام دوستانی که تو سایت بازی سنتر من رو به سمت بهترین خرید XBOXراهنمایی کردند تشکر کنم ....:blushing:
از آقا پدرام هم که تو این چند وقت جور مارو کشیدن هم یک تشکر مخصوص میکنم ....
از مدیریت سایت (اون عصبانیه ... یک عکس ببر قرمز تو آواتورش هست ) هم تشکر میکنم ...:blushing:

از آقا پیام و مجید عزیز و کسانی که قبلا میشناختمشون ولی الان حضور ذهن ندارم و از تمام فروشگاه ها وکسبه استان خودمون هم تشکر میکنم و به هشون میخندم (فروشگاه نکست جن رو نمیگم- کلوب):biggrin1:

ببخشید طولانی شد شما هم مثل من بیکار باشید اینقدر مینویسید.....:biggrin1:

e7emad

کاربر سایت
Sep 10, 2008
14
نام
emad
سلام اخرین چیزی که از 360 یادمه 3 چراغه شدنش بود :evil::evil::evil: یادش بخیر تو بیپولی منم خراب شد:((

تجربه خاصی نداره..... یه بار کنسول هیلو خاستم اشتباهی پرمیوم داد.... این دفعه هم پرمیوم فالکون گرفتم 2 3 روزه........ فقط از یه نفر مطمعن بخر

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
985
نام
محسن
سلام دمتون گرم آخر تاپیکه ......حا لا داستان من ;)
من دانشجوام و یه بازیخوره واقعی وقتی فهمیدم دانشگا جای دیگه قبول شدم رفتم PS2 رو فروختمو یه PSP گرفتم 2 ترمو باهاش حال کردم ....اما از روزی که این NEXT GENERYTION یا نسل بعد اومد ما رفتیم تو کما .....من تو پانسیون دانشجویی بودم و بااین PSP هم به زور میشد بازی کرد آخه میریختن سرت :cheesygri فکر میکردن لپتابه :eek: :laughing:خلاصه ما حی قصه میخوردیم تااینکه امسال این پانسیونه جم شدو من تصمیم گرفتم یه خونه بگیرمو به ارزوم برسم خلاصه تا اوایل تابستون فکرشم نمی کردم که 360 بگیرم ....یهو گفتم که نه حتما باید بزنم توگوش 360 و بازیای نسل جدید!!!!!!!!!!(چه قلطا:laughing:) دیگه PSPمو فروختم رفتم تو کار تحقیقات یه ماه شبانه روزی مثه این خونه بدوشا تحقیق کردم تو بازیسنتر تا اوستا شدیم .....تنها راه این بود که برم تهران ...تو همین اوضا هم کلاسیمم زنگ زد که یالا باید بیای ببینمت اگه نیای دپ میشمو ازین حرفا...طفلکی حق داشت تو تبریز خاطره ها داریم باهم ......منم گفتم اتفاقا کاری هست باید بیام ...خلاصه صبح ساعت 8 رسیدم 9 دوستم اومد رفتیم گشتی زدیمو ناهارو خوردیم بعدشم رفتیم سراغ 360 یه راست رفتم در خونه آقا مجید و یه پرمیوم فالکون گرفتم دوستم نمیشد بیا خونه اونو گذاشتم تو لباس فروشی ...آقا مجیدم حسابی را اومد و یه کنسول مشتی داد ...برگشتم ...دیگه تا عصر چرخیدیم ساعت 8 دوستمو رسوندم دمه خونشونو ...خدافظی منم تیز رفتم خونه عمه و با پسر عمه کنسولو برا کردیم ..... GEARS OF WAR رو انداختیم تو شو یا علی ....... صبحشم گازشو گرفتیمو برگرتیم ...الانم مجبور شدم اخونه تکی بگیرم هم خونمم 360 شده .....الان 1 ماهی میشه دارمش آخ نگفته ...از آقا مجیدم ممنونم فکر کنم بهترین و مطمئن ترین گزینه باشه .... شرمنده سرتونو درد اوردم ...یا علی

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
این هم خاطره من:smile:
من از همون ابتدا به گرافیک بازی خیلی علاقه داشتم و رفتم سیستم pc رو ارتقا دادم و فکر میکردم که دیگه تا 6 الی7 سال میتونم بازی های گرافیک بالا رو بازی کنم که متاستفانه این امیدواری 1 ماه هم طول نکشید و با اومدن پرنس 2 سیستمم کم اورد :-":-"
بعد چند وقت تو روزنامه کلیک در مورد xbox360 خوندم و میگفتن که کیفیت خیلی خوبی داره و کپی خور شده و در بازار جمهوری تیزر بازیهاشو تو این lcd فروشها برای فروش lcd هشون گزاشتم
برام جالب شد و رفتم جمهوری ولی هیچ خبری نبود تو پاساژ هارو گشتم اصلا خبری نبود:(. بعد 2ساعت چرخیدن تو پاساژها دیگه کاملا نا امید شده بودم که یک دفعه دوستم منو صدا کرد و گفت بیا اینجارو نگاه کن دیدم پشت ویترین مغازه یک xbox360 هست و بالاش هم تیز کنسول رو داره پخش میکنه رفتم تو مغازه قیمت کنم که دیدم یک نفر داره باهاش بازی میکنه خیلی از گرافیک بازی هاش خوشم اومد همون گرافیکی که من میخواستم رو xbox360 داشت;)(این اولین دیدار من با xbox360 بود که هرگز فراموشش نکردم:love::love:—دوستم منو به زور از پشت ویترین کشید کنار و رفتیم خونه محو تماشا شده بودم:-")----بعد ها فهمیدم اون فروشکاهی که کنسول رو دیدم یگانه بوده که امار خیلی بدی داره:mad:-----
بعد حدود 6 ماه تو این قرعه کشی هایی که همسایه ها گزاشته بودن شرکت کردم که بعد چند ماه هم ما بردیم:blushing:((پولش 500 تومان بود 2 سال داشتم فقط پول این قرعه کشی رو میدادم:())
تو این سایت خیلی در مورد این کنسول تحقیق کردم و برای خرید رفتم توپخونه زیرزمین نبش پله ها رفتم اونجا و کنسول رو اون جا خریدم + یک فن و 2 تا بازی(سونیک و برن اوت) و یک کابل VGA که رو هم شد 470 تومان((که البته فنش خراب از اب اومد:mad: و مجدد رفتم و پسش دادم))اخرای اردیبهشت 86 بود که خریدم:blushing:
اول که اوردم خونه به اولیا و فامیلامون گفتم که DVD هست و 170تومان خریدم:cheesygri((اخه فامیل هامون یکم قدیمی فکر میکنن و اگر راستشو میگفتن باید 3 ساعت نصیحت میکردن با این سنت چرا ؟؟از تو گذشته و از این حرف هااا—البته سنم زیاد بالا هم نیست هاااااا21 سالمه:blushing:))
خلاصه بعد از اینکه من خریدم بعد 2 هفته قیمت کنسول یک باره نجومی شد و رفت بالای 530:eek::eek:
ولی در کل خرید کنسول یک طرف و اون لحظهایی که برای اولین بار در ناامیدی دیدم یک طرف:blushing::love:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
كسي نبود؟ بابا يعني فقط شما ها xbox360خريدين!

قرار نیست تا تاپیک زدی 600 نفر بیان بریزن تو 1 ساعت 60 تا صفحه بشه که.

من اول از رضا سونی خریدم.
رفتم مغازشون توی علاالدین.
شب بود.کنسولم رو آورد و تست کرد و کلی بازی و وسایل جانبی ازش خریدم.یه پرمیوم خریدم ازش.با همکارهاشم رفیق شدیم 2-3 شب اونجا می رفتیم کلی می خندیدم بچه های باحالی بودن.
بعد کنسولم رو به qqqqq فروختم.از پیام یه Elite گرفتم که همون روز که رفتم پیام تازه بارش رسیده بود و خیس عرق بود و خسته...خلاصه کلی شوخی خنده کردیم و کنسول رو خریدیم و بردیم خونه...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
شور و حال کودکی برنگردد دریغا

یادش به خیر
من که میخواستم کنسول بخرم فالکون یه چیز تعریف نشده بود
وقتی میومدی توی فروم همه حرف از ریجن میزدن و بحث سر این بود که کدوم ریجن بازیهاش بیشتره و اینکه افقی بذاریم یا عمودی :cheesygri
تازه اشکان جان تاپیک سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!) را باز کرده بود
شاید ده دفعه خوندم تا رفتم یه 360 خریدم
بیچاره فروشنده از بس سوال کردم کلافه شده بود میخواست با مشت بزنه تو صورتم آخرشم گفت برو هر وقت سه چراغ شد بیار برا خودم :biggrin1:
بعد تازه مثل اینکه بچه بغل کردم این 360 رو پام بود تا رسیدم اصفهان
ولی الان یه گوشه افتاده و رنگ سفیدش به سیاه گراییده انقدرم سوراخکاری روش شده :biggrin1:

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
خب اینم داستان ما:
چند وقتی بود که توی نخ 360 بودم.گفتم پولامو جمع کنم بخرم.اینکارو کردم تا پولام شد 75 تومن.خوشحال بود چون یک چهارم پول 360 تامین شده بود(آرکید میخواستم).تا اینکه شنیدم یکی از فامیلامون داره میره فرانسه منم 4 صفحه لیست نوشتم که گذینه به گذینه بازی و کنسول بود که مثلا اگه شماره 1 نبود 2 رو بخرن و......
وقتی که رسیدن اونجا هر شب حدود 1 ساعت باهاشون حرف میزدم.اونا شب اول گفتن که اونجا که ما رفتیم یه 360 آرکید داره منم گفتم خوبه بخرین.اونا هم گفتن نه ما آشغال نمیخریم و خوبش هم الیته که اگه بود میخریم.گفتم حالا که نیست آرکید خوبه گفت نه وقتی نیست یکی از اون بازیا رو میخریم.بعدش من اینجوری شدم::((:((:((:((:((.
خلاصه روز آخر زنگ زدم که داشتن بر میگشتن یه Assassins creed برام خریده بودن منم که راضی نبودم ولی گفتم خوبه.
خلاصه رسیدن ایران و به من بازی رو دادن.من هم ناراحت گفتم دستت درد نکنه زحمت کشیدی.الان پولشو میارم.اونم گفت سوغاتی بوده و من از کسی پول نمیگیرم منم کم کمک راضی شده بود:smile:.که یهو کیف بزرگی رو باز کردن و یه الیت از توی کیف در اوردن که من اون لحظه این جوری شدم::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:.گفت مال تویه.گفتم از کجا آوردی تو که گفتی نیستش.اونم گفت صبح پاشدم رفتم از پاریس برات گرفتم(توی شهر دیگه ای رفته بودن که بیشتر توی طبیعت باشن).خلاصه منم که هنگ کرده بودم....دیدم هم بازی گیرم اومده هم 360.کلی حال کردم و طرفو پرستیدم.توی اون لحظه من اینجوری بودم::punk::excited::groupwave::excited::punk:.
هنوزم که هنوزه من با 360 بازی نکردم.توی این هفته درایوش رو کپی خور میکنم بعد از 3 هفته.از همه کسانی که توی این سایت زحمت میکشن هم ممنونم.مخصوصا از اشکان که با زدن تاپیک های مهم توی انجمن 360 باعث شد من اطلاعاتم بیشتر بشه(فکر کنم همه ی انجمن 360 رو خوندم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر