قیمت پلی استیشن 2

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
خوب یه تفاوتی که بین PS2 های بزرگ و کوچیک هست (حالا سوا از مواردی که دوستان اشاره کردن)اینه که احتمالا کوچیکها بعضی بازی ها رو اجرا نکنن.یه دوستی داشتم که به عشق RE4 یکی از این دستگاههای کوچیک خریده بود ولی مثل بازی MGS2 اونو هم اجرا نکرد اولش فکر کردم از بازی هاست ولی دیدم دستگاه خودم اونا رو مثل اب خوردن اجرا میکنه و مجبور شدم کنسولم رو چند هفتهای بهش قرض بدم. (راستی کنسولش رو به فروشنده داده بود و بعد از تست مشخص شد هیچیش نبود و کاملا سالم)
یه مساله مهم هم ظاهر دستگاه هست . ps2 های کوچیک لنزشون بز خلاف بزرگا بیشتر در معرض گرد و غبار و لکه برداشتن هست و باید هر از چند گاهی تمیز بشن .این مساله رو از من داشته باشید:please do not TOUCH the LENS

خلاصصصصصصصصصصصصصصصصصصصه:بزرگ و کوچیک بودن مساله ای نیست و باید از این کنسول استثنایی و قدرتمند کمال لذت رو برد.

خوش باشید.:cheesygri

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
تا آنجای که من می دونم اینجو اشکالات مر بوط می شه به ای سی تبدیل دستگاه چون من هم ps2 بزرگ و هم کوچیک دارم و لنز ps2 کوچیک خیلی قوی تر از بزرگ هست

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســــــــل آم
آقا اين بزرگ و كوچيك دمار از روزگار ما در آورده.....بازار رو زير و رو كردم....مدل Scph 3000 & Scph 5000 اصلا نيـــــــــــــس...حتي دس دو.......ولي اين كوچيكا جعبه زردا گويا مدلاي خوبي هستن....يكي از بچز فاميل داره.....تا 14 ساعتم يه كله بازي ميكنه....ولي آخ نميگه دسگا....فقط بديش همين بيرون بودن لنزشه....
--------------
سالم و مهربون باشيد...

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
حدودا 300 - 350 تومن دارم ....

همونطوری که امین گفتش با یه صد تومن بیشتر میتونی یه 360 بگیری تا این صد تومن جورشه هم شاید کمی قیمتا تعدیل شه. ولی ps2 هم مزایای خودشو داره مثلا اگه طرفدار بازی های ژاپنی هستی مطمئنا ps2 برات انتخاب بهتریه ولی اگه گرافیک برات جزو اولویتهاست بهتره همون 360 رو بگیری چون ps2 چندان راضیت نخواهد کرد.
بای:cool:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب یه تفاوتی که بین PS2 های بزرگ و کوچیک هست (حالا سوا از مواردی که دوستان اشاره کردن)اینه که احتمالا کوچیکها بعضی بازی ها رو اجرا نکنن.یه دوستی داشتم که به عشق RE4 یکی از این دستگاههای کوچیک خریده بود ولی مثل بازی MGS2 اونو هم اجرا نکرد اولش فکر کردم از بازی هاست ولی دیدم دستگاه خودم اونا رو مثل اب خوردن اجرا میکنه و مجبور شدم کنسولم رو چند هفتهای بهش قرض بدم. (راستی کنسولش رو به فروشنده داده بود و بعد از تست مشخص شد هیچیش نبود و کاملا سالم)
یه مساله مهم هم ظاهر دستگاه هست . ps2 های کوچیک لنزشون بز خلاف بزرگا بیشتر در معرض گرد و غبار و لکه برداشتن هست و باید هر از چند گاهی تمیز بشن .این مساله رو از من داشته باشید:please do not TOUCH the LENS

خلاصصصصصصصصصصصصصصصصصصصه:بزرگ و کوچیک بودن مساله ای نیست و باید از این کنسول استثنایی و قدرتمند کمال لذت رو برد.

خوش باشید.:cheesygri

اينو بگم بد نيست كه بازي Warriors روي دستگاه هاي قديمي، يكم گير ميكنه.
ميدونين كه اين PS2 Slim ها ، سرعت پردازندشون 50Mhz بيشتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر